Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    139
Benim aldıgım yatagın üçünde ince şilte gübi bişey vardı almadım ben
Bende de var canım ince bişey ama gelişim için 2 yaşa kadar lateks öneriliyor o da wellmatt çok güzel yapıyor ama aşırı fahiş fiyatlara 10 bin de 2 yıl yatılacak bişeye verilmez dolap uygulamasından bakayım iyisi

Bende de var canım ince bişey ama gelişim için 2 yaşa kadar lateks öneriliyor o da wellmatt çok güzel yapıyor ama aşırı fahiş fiyatlara 10 bin de 2 yıl yatılacak bişeye verilmez dolap uygulamasından bakayım iyisi
Yatagın içindeki şilte gibi şeye de biz alırken oyle demişlerdi gelişimi açısından boyle olucak diye o sebeple almadık bizde ama detayı hatırlamıyorum şuan aldıgımız yerde de baya bilgilendirmişlerdi bizi ozaman. Dediğin gibi de cok para vermekte sacma belki yatagı komple değiştiricez içi olmıycak bidaha almak zorunda kalıcaz belli olmaz ki🤷 ben biraz dogduktan sonra bakıcam ya zaten 3-5 ay reflu yatagı falan yaparız diorum her beşige uygun yatak nasıl alalım 🤷🤷🤷

Merhaba öncelikle hepinizin bebekleri sağlıkla gelsin. Benim hamileliğimden kalan hamile eşofman tayt ve jeanlerim var, alma imkanı olmayan birisi varsa aranızda bedeni de uyuyorsa bana dm’den yazarsa iletişim bilgilerini pantolonları gönderebilirim. Ya da tanıdığınız ihtiyaç sahibi birisi varsa bana iletebilirsiniz iletişim bilgilerini. Zayıf birisine olur pantolonlar benim boyum 1.68 ve 53 kilo ile hamile kaldım 65 kg ile sonlandı hamileliğim, bunu referans alarak yazabilirsiniz.
IMG_0102.jpeg

Kızlar bebek hareketlerini hergün aynı hissetmıyoruz dımı?
Dun ıyıydım bugun hissedemeyınce kendımı kötü hissetmeye basladım :KK43:
Ne yaptığı belli olmuyor benimde bir gün çok sakin hiç sesi yok bi gün bakıyorum kıpır kıpır endişelenme

Ziaja çay ağacı tonik var galiba hamilelikte kullanılıyomuş aknelere de iyi geliyormuş bi araştırayım iyice
Ay onu ben hamilelik öncesi kullandım hatta yüz yıkama jeliyle beraber almıştım benim yüzüme hiç yaramadı daha da sivilce çıkmıştı pıtır pıtır iyice araştırıp alın kızlar

Ay onu ben hamilelik öncesi kullandım hatta yüz yıkama jeliyle beraber almıştım benim yüzüme hiç yaramadı daha da sivilce çıkmıştı pıtır pıtır iyice araştırıp alın kızlar
Aa ben kullanıyodum bana da pek etki yapmıyo gibi gelmişti ama benim sivilcem yoktu hiç. Belki sivilceye iyi gelir diye düşünmüştüm 🙁

Bende 14 mayısta gidicem kısmetse canım. Gidenlerden bilgi alırsak ne güzel olur😊
Ben girdim canım cumartesi. Çok şükür herşey yolunda 🙏🏻 Nipt testi ve ultrasonlarımı da götürdüm yanımda, sorarsa diye. Sekreteri tok gelmemi söylemişti. Ben gitmeden önce hareketli olsun diye Ağustos annelerinden tavsiyeleri okumuştum. Kahve içtim, çikolata yedim, bi de maden suyu içtim. Hareketliydi zaten. Önce bilgilerimi aldı, son adet tarihi, yaş vs. Riskli bi durumdan dolayı mı Nipt yapıldı dedi kendi isteğimizle dedik. Sonra beyinden başlayarak tüm organlarını kontrol etti, bize de gösterdi. Plasentaya, bebeğe gelen damarlara baktı. Herhangi bi sorun görmedi, genel bir bilgi verdi. Sonra renkliye geçip fotoğrafını çekti yakalayabildiği bi tane. Toplamda 40 dk kadar sürdü. Aklıma takılanları da sordum aralarda, o anlamda iyi geçti benim. Umarım herkes iyi haberler alsın 🥰🙏🏻

X