Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    147
Aşkım bence marka o kadar da önemli değil benim pregoyu dört sene kullanan kuzanim var
Yıllarca prego sattım mağazada bir tane garantiye yollanacak ürün gelmedi arabalarından tutun yataklarına elektrikli ürünlerine kadar hepsi çok kaliteli ürünler
Süpersiniz arkadaşlar mağazada da inceleyip kararımı vereceğim gibi
Ahahahah ay sen eşittir ben. Bozamam 😂😂
Heheheheh benim gibi altınsever arkadaşlarımı görmek beni ancak mutlu eder 😂😂😂

Şükür canım, kesik yeri belli canım ya sende mi sezeryan olacaksın? Hep aynı yerden kesiyorlar ön tarafta tüy bitiminin tam üstünden oluyor benim ki tam orada şimdi ikinci kesiği nerden atacaklar açıkçası bende onu merak ediyorum
Yok yok ben sorun çıkmazsa becerebilirsem normal düşünüyorum ilk bebiş olacak benim daha😊 sadece çizik görünce ameliyat şeysi sandım 😁

Arkadaşlar bu ay park yatağı alalım diyorum, Yoyko 8 in 1 ile Prego Miami arasında kaldım. Yoyko çok daha yüksek fiyatlı bilgisi olanlar var mıdır acaba?
Biz aldık park yatağını, "Sunny baby 9160 wonderland" hem geniş içerisi 70*120 ölçülerinde, hem dönencesi, titreşim özelliği, sallayabilmek için ekstra ayakları, alt açma aparatı falan da mevcut. E-bebekten 4000₺ ye aldık. Yalnız senin dediğin modellerden farklı olarak bizimkinde asansör dedikleri olay yok sadece. Ona da anne yanına koyduğumuzda bizim yatağımız zaten yüksek diye ihtiyaç duymadık açıkçası. En iyisi mağaza gezip kendin görmek 🥰

Biz aldık park yatağını, "Sunny baby 9160 wonderland" hem geniş içerisi 70*120 ölçülerinde, hem dönencesi, titreşim özelliği, sallayabilmek için ekstra ayakları, alt açma aparatı falan da mevcut. E-bebekten 4000₺ ye aldık. Yalnız senin dediğin modellerden farklı olarak bizimkinde asansör dedikleri olay yok sadece. Ona da anne yanına koyduğumuzda bizim yatağımız zaten yüksek diye ihtiyaç duymadık açıkçası. En iyisi mağaza gezip kendin görmek 🥰
Sağlıkla kullanın inşallah canım benim ona da bakacağım o halde önerin için çok teşekkür ederim

Sağlıkla kullanın inşallah canım benim ona da bakacağım o halde önerin için çok teşekkür ederim
Rica ederiiim ☺️ inşallah aldıklarımızı sağlıkla kullanalım. Bu arada detaylıdan çıkınca anlat bize de 🥰🥰 öncelikle sağlıklı haberlerini al, sonra da tatlış oğlun yüzünü güzelce göstersin pozlarını versin inşallah 🙏🏼🙏🏼🥰

Rica ederiiim ☺️ inşallah aldıklarımızı sağlıkla kullanalım. Bu arada detaylıdan çıkınca anlat bize de 🥰 öncelikle sağlıklı haberlerini al, sonra da tatlış oğlun yüzünü güzelce göstersin pozlarını versin inşallah 🙏🏼🙏🏼
Ay haber vermez miyim canımın içi valla sabahtandır heyecandan işe güce odaklanamadım. İnşallah sağlıklı haberlerini vermek nasip olur oğlumun 🥰 Sonra da inşallah senin oğluşun başına 🥰

Ay haber vermez miyim canımın içi valla sabahtandır heyecandan işe güce odaklanamadım. İnşallah sağlıklı haberlerini vermek nasip olur oğlumun 🥰 Sonra da inşallah senin oğluşun başına 🥰
Bende seninle bekliyorum saat 5 i merak ettim mutlaka yaz canım güzel haberlerle gelirsin inşallah 🌸💗

Kızlar emzik konusunda ne düşünüyorsunuz 😼 ben emzik bakıyordum da bir arkadaşım aaa emzik mi vereceksin çocuğa diye beni bir yargıladı 😁 emzik karşıtı anneler de varmış meğer 🥹 ben bu konuda pek kararsız kaldım açıkçası. Philips almıştım 0-6 ay ve şimdi bir tane de bibs almayı düşünüyordum🤓 kullananlar ve bu konuda fikri olanlar sizlerin de görüşünü merak ediyorum 🙏🏻
Ben 5. Sınıfa kadar emdim😄😄 dil dis damak yapım da hic bozulmadi ben emzik taraftariyim valla

Ay senin yerine bende heyecanlandım merakla güzrl haberlerini bekliyoruz oğluşunu görürsün inşallah net olarak😍🧿
İnşallah bitanem amiiin cumartesiye ne kaldı şurada ☺️💃🏻
Bende seninle bekliyorum saat 5 i merak ettim mutlaka yaz canım güzel haberlerle gelirsin inşallah 💗
İyi ki varsınız kızlar hadi bakalım müjdelerle geleceğim sonra da sizlerin müjdesini alacağım inşallah 🤗🌸

Bebek hareketlerini hissetmeyenler bununla alakalıymış kızlar

Ya evet ben burada yazışmaları okurken kafamda ampul yandı, ultrason videolarını izlerken farkettim doktor plasenta anteriorda (rahmin ön duvarında) demiş. Bebekle karnım arasında plasenta varmış yani. Benim hareketleri hissetmem biraz daha geç olabilir bu yüzden mesela :) Bilgilenmek güzel şey.

Kızlar evden çalışanlara birkaç sorum olacak : malum yarın 1 mayıs resmi tatil diye geçiyor. izinli mi olacaksınız yoksa normal çalışma günü mü oluyor (mesaisiz).

Kızlar emzik konusunda ne düşünüyorsunuz 😼 ben emzik bakıyordum da bir arkadaşım aaa emzik mi vereceksin çocuğa diye beni bir yargıladı 😁 emzik karşıtı anneler de varmış meğer 🥹 ben bu konuda pek kararsız kaldım açıkçası. Philips almıştım 0-6 ay ve şimdi bir tane de bibs almayı düşünüyordum🤓 kullananlar ve bu konuda fikri olanlar sizlerin de görüşünü merak ediyorum 🙏🏻
Canım ben de 1 bibs birde Philips aldım gönlüm bibsten yana çok şık duruyor 😂😂

Canım, benim kızım ilk etapta hiçbir emziği almamıştı. 4. Ayda parmağını emmeye başlayınca aventi tekrar denemiştim ve almıştı. Emziğin en büyük faydasını meme bırakma zamanında gördüm açıkçası. Ben sadece uyurken emzik verdim ve emziği de çok kolay bir şekilde 2 yaşını doldurmadan bıraktı. Çocuğun alırsa büyük rahatlık yani. Ama ben her dakika ağzında olmasından hoşlanmıyorum mesela 😂😂 her şey sana ve bebeğine kalmış. Kimseyi duyma bence

Kızlar evden çalışanlara birkaç sorum olacak : malum yarın 1 mayıs resmi tatil diye geçiyor. izinli mi olacaksınız yoksa normal çalışma günü mü oluyor (mesaisiz).
Ben izinliyim canım. Evden çalışıyorum ama şirketim bütün resmi tatilleri izinli yapıyor hamileleğimden dolay ı

Kızlar selam karnımın sol tarafına doğru bir acı oluyor 18. Haftadayım normal mi bu sanki geriliyormuş gibi bir noktada

X