Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    15
Mrb aynı memleketteniz sizinle liste de bir tane Adıyamanlı görünce sevindim açıkçası 🙂
Meraba canım bnde çok sevindim gözüm hep listedeydi hemşeri gelir belki diye😊 bu arada bisey sorcam hangi dr gidiyosun bn ayın 20. Sonra dr gitmeyi planliyorm ilk kontrolum olcak bundan onceki gebeligimdeki dr lar hepsi gitti il disina depremden dolayi onerebilecegin iyi bi dr varsa cok iyi olur

Arkadaşlar kalp atışından önce ailelere söylediniz mi acaba kafam karışık bu konuda baya sizden fikir almak istedim
Canim bn 7 haftalık hamileyim daha ilk kontrolüme bile gidemedim hıc kimseye söylemedim annem dahil bilmiyor ki bilse herkeze syler o yüzden 2 haftaya kadar da söylemeyi düşünmuyorm en azindan 10 haftaya gelene kadar çocuklarım bile abla olacaklarını bilmiyo

Mrb bende aranıza yeni katıldım 5+0 gebeliğim son adet tarihim 10. Nisan ikinci gebeliğim ilki kimyasal oldu. Nasip olursa ilk çocuğumuz ya da çocuklarımız -içime ikiz doğuyor nedense- olacak. 28 yaşımdayım 29 a az kaldı gerçi neyse doktora Cuma günü gideceğim nasipse keseyi görürüz inşallah Hatay'lıyım cinsiyet tahminim henüz yok tahmini doğum 15-17 Ocak ama bence daha erken gelecek 😂 bana çekme bebeğim vaktinde gel olur mu 😘

Ben OHSS’yim şuan hiçbir şey anlamıyorum varsa da. Olanları da çok merak ediyorum açıkçası. Sadece minik bir koku hassasiyetim var. Sigarayı 2 ay önce bırakmış biri olarak, sigara kokusunu aldığım anda kusmak istiyorum.
kaç haftalıksın kuzum

Aşırı iştah açıklığı göğüs hassasiyeti arada bir kasık ağrısı ve sürekli uyku hali ben mide bulantısı ara sıra oluyor ya kilo alıyorum şimdiden biraz mide bulantım olsada almasam kilo 😅
haha aman askim dikkat ettt, kimisi de demiş ki bulantın yok daha ne istiyorsunuz vs 🤣

Mrb bende aranıza yeni katıldım 5+0 gebeliğim son adet tarihim 10. Nisan ikinci gebeliğim ilki kimyasal oldu. Nasip olursa ilk çocuğumuz ya da çocuklarımız -içime ikiz doğuyor nedense- olacak. 28 yaşımdayım 29 a az kaldı gerçi neyse doktora Cuma günü gideceğim nasipse keseyi görürüz inşallah Hatay'lıyım cinsiyet tahminim henüz yok tahmini doğum 15-17 Ocak ama bence daha erken gelecek 😂 bana çekme bebeğim vaktinde gel olur mu 😘
Çooook garip ama ben de ikiz hissediyorum. Siz neden ikiz hissediyorsunuz? Bir şeylerden mi şüphelendiniz😍

Herkese merhabaa , bugün kan verdim ve hiç beklemediğim bi anda hamile olduğumu öğrendim sat 10 Nisan kese 5 haftalık gözüküyor henüz bebeği göremedik. ben de buradayım artık ☺️ (18 aylık bebişim var o yüzden süreç gözümü korkutsa da sağlıcakla gelsin inşallah 🍀)

Meraba canım bnde çok sevindim gözüm hep listedeydi hemşeri gelir belki diye😊 bu arada bisey sorcam hangi dr gidiyosun bn ayın 20. Sonra dr gitmeyi planliyorm ilk kontrolum olcak bundan onceki gebeligimdeki dr lar hepsi gitti il disina depremden dolayi onerebilecegin iyi bi dr varsa cok iyi olur
Ben şuan merkezdeyim fakat İlçesinde çalıştığım için ilçedeki Dr gidiyorum ileri ki aylarda çocuklarımızda Dr olan Mehmet Gül'e devam ederim 400 yataklıda kimseyi bilmiyorum ama eğer istiyorsan öğrenebilirim.

Değil. Yolk sac kesenin içinde embriyodan önce görülen bebeğin beslenmesi için oluşan damarlı yapı. Yolk sac görüldükten bir süre sonra ultrasonda bebek görülüyor.
çok teşekkür ederim kuzu yurt dışında olunca türkiye’deki terimleri anlamaya çalışıyorum 😂😂😂😘

kızlar kabizligim başladı sanki benim bugün, sizde kabızlık durumları ne 😄😂

Bende bakar diye bekledim ama 2 Dr da aynı yorumu yaptı kan sonucuma
Benim okuduğum bazı makalelerde 2 günde bir bir kat artması değil de 0.66 kat artması da normal deniyordu. Bir de sanıyorum gün geçtikçe 2 katı şeklinde artmıyor. Benim ilk başta daha katlanarak artarken sonra artış biraz daha azaldı. O nedenle bence vajinal ultrason yaptırın. Benim 5+1 iken doktorlar karından bebeğin kesesini göremedi, çünkü kanama alanı varmış. Bir de ultrason cihazına göre de değişiyormuş.

X