Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
En zoru da benim için nöbet günleri oluyor
Belli bir aydan sonra nöbet tutamaz diye doktor raporu alabiliyorsunuz diye biliyorum. Bir arkadaşım aldı da yakın zamanda. Ama sanırım o aylar yaza denk gelir. Ancak eylülden sonra işinize yarayabilir :/

Güzel anne adayları.. hepinize sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanızı diliyorum 💐 benim bu grupta da sürem bu kadarmış. Yine olmadı. Dün vedalaştık yavrumla. 6+1 de kalmış, ileri gitmedi. Normalde 9 olmam gerekiyor şu an. Kalp atımı duymadık hala. Artık yapacak bir şey yok. Uzun bi süre de dinlenmeye çekilirim artık vücut yoruldu, zihnim yoruldu. Duygularım yoruldu, bi Şubat'ta düşük bi şimdi düşük. Var mı bi tecrübeniz tavsiyeniz hanımlar ?
Canım bence de biraz dinlen kendine vakit ayır kafayı dağıt illa çocuk olsun diye uğraşma hatta Bi süre korun bence Bana düşük riski var demişti doktorun biri ordan çıkınca hep bunları düşündüm demek ki hazır değilim dedim Allah İn Bi bildiği var biraz dinlerim diye düşündüm hep seni çok iyi anlıyorum gerçekten Allah hakkında hayırlısını versin bişeyi illa olsun diyince olmuyo ya valla olmuyo bundan sonra hayırlı evlatlar versin yaradan değilse vermesin

Kızlar 9 haftayı geçip hala arada kasık ağrısı yaşayan var mı? Benim iki gündür midem bulantım baş ağrım tamamen gitti. Dünden beri sadece kasık ağrısı var zaten diken üzerinde oturuyorum önceki kayıplardan… 🙄

Kızlar bugünlerde anksiyete halindeyim acaba bebeğim iyi mi kalbi atıyor mu diye😪 benim gibi olan ya da bu düşüncelerini susturabilen var mı
Canım ben de öyleyim tıpkı senin gibi🥺kalp atışını duyduk üzerinden 4-5 gün geçti her gün merak ediyorum nasıl diye büyüyormu iyi mi, herhangi belirtim 5 dakikalık gidince bile panik yapıyorum inşallah 8ay çabuk geçsin de alalım kucağımıza🥺🤲🏻

Kızlar 9 haftayı geçip hala arada kasık ağrısı yaşayan var mı? Benim iki gündür midem bulantım baş ağrım tamamen gitti. Dünden beri sadece kasık ağrısı var zaten diken üzerinde oturuyorum önceki kayıplardan… 🙄
Canım geçiyor işte demek ki bulantılar kasık ağrısı kramp şekilde mi normalmiş o ya benim hep ağrıyor 8.haftayım

Canım ben de öyleyim tıpkı senin gibi🥺kalp atışını duyduk üzerinden 4-5 gün geçti her gün merak ediyorum nasıl diye büyüyormu iyi mi, herhangi belirtim 5 dakikalık gidince bile panik yapıyorum inşallah 8ay çabuk geçsin de alalım kucağımıza🥺🤲🏻
Ayyyy analık böyle zor işte yeni Anne olacaklar ☺️

Ben de bu haftada bulantılarımın geçmiş olmasını, su içebilmeyi, arada bir de olsa çay kahve içebilmeyi, sağlıklı besinler falan yiyebilmeyi çok isterdim. İçtiğim vitamin hapı bile en azından 1 saat vücutta kalsın diye yerimden kımıldamıyorum akşamları. Hareket ettiğim an o da çıkıyor. Halimize bin şükür tabi ama yine de zorlanıyorum kızlar :KK43:

10. Haftamdayım kasık ağrım arada oluyor ama artık eskisi kadar çok ağrılı değil alıştığımdan heralde bu aralar göğüslerim acıyor arada dokunuyor baya

Ben de bu haftada bulantılarımın geçmiş olmasını, su içebilmeyi, arada bir de olsa çay kahve içebilmeyi, sağlıklı besinler falan yiyebilmeyi çok isterdim. İçtiğim vitamin hapı bile en azından 1 saat vücutta kalsın diye yerimden kımıldamıyorum akşamları. Hareket ettiğim an o da çıkıyor. Halimize bin şükür tabi ama yine de zorlanıyorum kızlar :KK43:
Canım seninki çok zor geçiyo ya 😑ben de daha hiç bişey yok çayımı kahvemi içiyorum ilkinde hep tiksinmiştim oysaki

Canım seninki çok zor geçiyo ya 😑ben de daha hiç bişey yok çayımı kahvemi içiyorum ilkinde hep tiksinmiştim oysaki
Aman aman öyle geçsin hiç çağırma diğerini :) Normalde de çok hassas, canı çok kıymetli biri değilimdir oysa ki. Bir arkadaşım var o şimdi 32 haftalık falan. Bildik bileli midesi rahatsızdır sürekli reflüsü vardır, her yediği dokunur, gavisconla falan yaşar. Hamileliğinde mide bulantısı ne bilmedi maşallah. Sadece şimdi bir-iki haftadır yanma-reflü şikayetleri başladı işte o da artık midesi iyice sıkıştığı için olsa gerek. Ben de Allah'a şükür mide sorunu yaşayan biri hiç olmadım ama bak 6. haftadan beri yatıyorum bulantılar kalkıyorum bulantılar. Gerçekten inanılır gibi değil bu hamilelik işleri.

Kızlar yeni bir cinsiyet tahmin metodu buldum. Kan değişimlerine göre cinsiyet diye 🤣🤣 googlea yazınca ilk başta bi reels çıkıyor onu izleyebilirsiniz 😁😁 her türlü saçma şeylerle deneyeceğim ant içtim🤣🤣 benimki ona göre kız çıktı. Yüzüğe göre de kız çıkmıştı. Çin takvimine göre erkek. Ramziye göre kız çıktı. Bakalım kim kazanacak 🤣

Kızlar yeni bir cinsiyet tahmin metodu buldum. Kan değişimlerine göre cinsiyet diye 🤣🤣 googlea yazınca ilk başta bi reels çıkıyor onu izleyebilirsiniz 😁😁 her türlü saçma şeylerle deneyeceğim ant içtim🤣🤣 benimki ona göre kız çıktı. Yüzüğe göre de kız çıkmıştı. Çin takvimine göre erkek. Ramziye göre kız çıktı. Bakalım kim kazanacak 🤣
Beynim döndü 😅 bende galiba kız çıkıyor

Valla erkek çıktı ama biz eşimle ikimizde Ekim ayı onun önce olduğu için erkek oluyo galiba amaaan😆çok zormuş bunu hesaplamak

Merhaba arkadaşlar eşinin testini yorumlar mısınzı

Eklentiler

• DF746736-4099-41F2-9D22-DA47DEAA671F.jpeg
    DF746736-4099-41F2-9D22-DA47DEAA671F.jpeg
    116,5 KB · Görüntüleme: 29
Ya ben mi anlamdım yapamadım ben 94 eylül eşim 93 mart hamile kalma ayı mart ayı bu durumda erkek mi oluyor tam çözemedim olayı ben

X