Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    139
Merhaba hamilelikte boyu uzayınınız var mı acaba? internette bir kaç kişinin boyu uzamış ama ben çok inanamadım inşallah bende uzarım ya😂
Valla bazı komşular sanki dünyada bitek onların gelinleri hamile kalabiliyomuş gibi davranıyor böyle çıtı pıtı haller falan. Başlarının göğe erdiğini düşünüyorum uzuyor olabilir kızlar😁😁

Hamilelik öncesine göre cilt yapısı tamamen bozulan var mı? Benim cildim çok kuruydu şimdi çok yağlı, göğüs bölgem kırmızı benek benek oldu, hiç sivilce problemim olmamıştı şu an sırtımda omzumda bile sivilce dolu😡 sırt sivilceleri aşırı moralimi bozdu tam da yaz geliyor😕 tonik falan süremeyiz heralde dimi?
Kuzum benim aynen dediğin gibi oldu. Normalde sadece regl olmadan bi kaç gün önce 2-3 sivilce çıkardı ufacık, regl olurdum sivilceler giderdi. Şimdi hamileliğimin ilk 2 ayında alnımda çok sivilce çıktı sonra bi duruldu, tam geçti zannettim göğsümde çıkmaya başladı bu sefer. Göğsüm nokta nokta oldu. Şimdi göğsüm duruldu sadece izler kaldı ama omuzumda omuzumun arkasında ensemde falan sivilce çıkmaya başladı ki öyle ufak sivilceler de değil, ağrılı kaşıntılı büyük sivilceler... Çözüm bulursanız beni de etiketleyin mutlaka ☹️

Kızlar beşik içine yatak aldınız mı bebeklerde lateks öneriyorlar wellmatta baktım aşırı pahalı saçma fiyatlar başka lateks varmı acaba.iç beşik ölçüm 65x95 park yatak

Kızlar beşik içine yatak aldınız mı bebeklerde lateks öneriyorlar wellmatta baktım aşırı pahalı saçma fiyatlar başka lateks varmı acaba.iç beşik ölçüm 65x95 park yatak
İnstagramda birinde bunu görüp favlamıştim. Henüz hiç araştırmadım bununla ilgili bir incele istersen canım

Eklentiler

• IMG_3088.png
    IMG_3088.png
    301,6 KB · Görüntüleme: 51
Ben bunu aldım fiyatı da iyi bence

Eklentiler

• Screenshot_20240429-134034_Chrome.jpg
    Screenshot_20240429-134034_Chrome.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 44
Kuzum benim aynen dediğin gibi oldu. Normalde sadece regl olmadan bi kaç gün önce 2-3 sivilce çıkardı ufacık, regl olurdum sivilceler giderdi. Şimdi hamileliğimin ilk 2 ayında alnımda çok sivilce çıktı sonra bi duruldu, tam geçti zannettim göğsümde çıkmaya başladı bu sefer. Göğsüm nokta nokta oldu. Şimdi göğsüm duruldu sadece izler kaldı ama omuzumda omuzumun arkasında ensemde falan sivilce çıkmaya başladı ki öyle ufak sivilceler de değil, ağrılı kaşıntılı büyük sivilceler... Çözüm bulursanız beni de etiketleyin mutlaka ☹️
Ziaja çay ağacı tonik var galiba hamilelikte kullanılıyomuş aknelere de iyi geliyormuş bi araştırayım iyice

X