Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    13
Tabloda olmayan arkadaşlarım bilgilerinizi verirseniz sizi de ekleyelim tabloya. Tablo da olup kese/ kalp atışı görmüş arkadaşlarım eğer bilgileriniz tabloda eksikse bana söylerseniz eksikleri tamamlayalım 🌸

Kaçıncı çocuk: ilk çocuk
Sat:3 nisan
Tahmini doğum tarihi :8 ocak
Kese görünümü :06.05.2024
Kalp atışı :henüz belli değil
Varsa Cinsiyet
erkek gibi 😅

Ya bazı doktorlar çok ilginç gerçekten ne kadar kolay hemen dış gebelik diyip geçmek. Adam akıllı kontrol bile etmemiş kadıncağızı

Tabloda olmayan arkadaşlarım bilgilerinizi verirseniz sizi de ekleyelim tabloya. Tablo da olup kese/ kalp atışı görmüş arkadaşlarım eğer bilgileriniz tabloda eksikse bana söylerseniz eksikleri tamamlayalım 🌸

Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü :
Kalp atışı :
Varsa Cinsiyet tahmini:
Varsa Cinsiyet
erkek gibi 😅

Varsa Cinsiyet
erkek gibi 😅
Hoş geldin canım , ekledim tabloya 🌸 sağlıkla gelsin bebeğin inşallah 😍
Keseyi hafta olarak ne zaman görmüştün canım ?

Şimdi görüyorum ilk 2 kez livaya gülsün hanıma gittim şimdi medinova özgür Arısoya gitmeyi düşünüyorum bi aksilik olmazsa çünkü devletten randevu almak imkansız gibi bişey aydında 😌 kalp atışını duymak icin de 21 mayıs ta gideceğiz
Evet bende leylant hocaya gidiyodum ama kalp atışı için başka doktor bakacağım gülsüm hocanın ücreti neydi acaba 🥰 medinovada onur hoca süper düşünürsen 💕

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 01-01-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ben dr
Kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, sürekli uyumak istiyorum, haksızlık başka belirtin yok
aynıları benle 🤣🤣 artı bi de benim mide bulantısı hafif var öğürme gibi değil de hafif böyle hissediyorum geçiyor normaldir di mi bu

Valla kuzum ben 4 haftayken bulantım kusmam oldu biraz sonra birden kesildi 5+6 dayım şuan bişey yok
allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsin sağlıklı sihhatli huzurlu evlatlarımızı inşşallah. allah göz aydınlığı vatana millete hayırlı evlatlar versin amin

Aşırı iştah açıklığı göğüs hassasiyeti arada bir kasık ağrısı ve sürekli uyku hali ben mide bulantısı ara sıra oluyor ya kilo alıyorum şimdiden biraz mide bulantım olsada almasam kilo 😅
Ay evet iştahı unutmuşum 😅 100 kiloyu geçer miyim diye hesap yapmaya başladım 😅😅

kızlar şu anki belirtileriniz neler
Ben OHSS’yim şuan hiçbir şey anlamıyorum varsa da. Olanları da çok merak ediyorum açıkçası. Sadece minik bir koku hassasiyetim var. Sigarayı 2 ay önce bırakmış biri olarak, sigara kokusunu aldığım anda kusmak istiyorum.

X