Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 50,0%
  • erkek

OY: 6 42,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 7,1%

• Ankete Katılan
    14
Hanımlar ben yine bi salaklık yaptım ya. Bozuk bi şeyin tadını asla almıyorum maalesef. Poğaça yapacaktım sütü ısıttım kesildi. Belki benim hatamdır dedim parmak banıp tadına baktım falan bi sıkıntı yoktu. Sonra eşime tattırayım dedim adam her şeyi tükürdü, bozukmuş meğer :KK43: hani içtim diyemem ama parmakla baktım birkaç kez tadına. Sorun olur mu sizce
Yok yok birşey olmaz azcık tadına bakmışsın. Yoğurt, ayran ye iç canım üstüne. Zehirlenme tarzı şeylerde iyi gelir. O kadarcıktan birşey olmaz kuzum, bebeğe gitmez bile o. Zaten daha bizim depolardan besleniyor. Depolarında ne vitaminler vardır, onları hüpletiyordur, dönüp bozuk süte bakmaz yavru kuşunnnn 😍🤗

selam hanımlar dünden karnım taş gibi 4 kilo aldım ama bu tuhaf şekilde sertlik var yaşayan var mı aynı durumu 8+2

selam hanımlar dünden karnım taş gibi 4 kilo aldım ama bu tuhaf şekilde sertlik var yaşayan var mı aynı durumu .?
8+2deyimm bugün geçen hafta hep öyleydim kabızlık oldu gaz oldu hazımsızlık oldu karnım burnumda gezdim hep şimdi kayısı şeftali kefir falan yiyip içiyorum daha iyiyim karnım biraz indi 😅

X