Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    115
Ah ben gibisin psikolojin nasil ? ?morelin iyimi ? Yemegini yapan varmi hep yatman lazim ben cok zorlandim baya kimse bemimde yoktu esimde isi var calismak zorunda
İyiyim tevekkül etmekten başka çaremiz yok her şey Allahtan diyorum 🤲🏻 eşimde çalışıyor annemde çalışıyor anneme yakın sayılırız yemek yemeğe gidebiliyoruz en kötü bi tost yapıp yeriz eşim Allah razı olsun sen iyi ol bebek iyi olsun gerisi hallolur düşüncesindedir. Ayrıca bende çalışıyorum ama şu an raporluyum 😊

Cinsiyet güncellemesi ile geldim :))) kediannesibiri kediannesibiri 12. Haftam bebek kız 💝
Canım tebrikler çok erken netleşmiş ultrasonda mı gördü doktorun yoksa fetal dnada falan mı belirlendi?

Kizlar benim diskimi aldilar bugun ,1 ay olacak hastaligim sonuca ulasmamisti buldular megersem rota virus ve adenovirusu varmis sabah dahiliyeci hastahaneye cagirdi herhalde yatis olacak tedavisi ne bilmiyorum cunku
Geçmiş olsun canım neyseki sorun bulundu ona göre tedavi uygularlar kolaylıkla geçer inşallah.

Bana sonuç 5 günde çıkıyor demişti konuştuğum sorumlu. Başka bir konuda görmüştüm bu firmaya yaptıran, pazartesi kan verdim cumartesi sonuçlarım çıktı diye yazmıştı. Ben de bugün kan vermeyi düşünüyorum artık olsun bitsin.
keşke 5 günde gelse yaa.. Bana da 15 iş günü dedi aynı firma ne garip. Siz İstanbulda mısınız?

Hanımlar sizde benim gibi tuvaletlerden tiksiniyomusunuz kendi evimde de aynı tuvaletim gelcek diye ödüm kopuyo.eşim oglum girince de başlıyo midem bulanmaya ne alakaysa🙄cocucuum kıcını bile silemiyorum o vesileyle silmeyi öğrendi 😄
benim ilk aylarda tiksindiğim şey sadece kullandığım sıvı sabunun kokusu olmuştu. azalsa da tam geçmedi. sabunu değiştirdim, daaha iyiyim ama aklımda yer etti ne zaman tuvalete girsem o koku geliyo aklıma. hamilelikten önce de kullandığım bir sabundu ama kokusu gayet hoş geliyordu anlamadım neden böyle oldu.

İyiyim tevekkül etmekten başka çaremiz yok her şey Allahtan diyorum 🤲🏻 eşimde çalışıyor annemde çalışıyor anneme yakın sayılırız yemek yemeğe gidebiliyoruz en kötü bi tost yapıp yeriz eşim Allah razı olsun sen iyi ol bebek iyi olsun gerisi hallolur düşüncesindedir. Ayrıca bende çalışıyorum ama şu an raporluyum 😊
Yok senin icin yemek yemende onemli besin acisindan esler sagolsun cok anlayisli canim senin is durumunu sen bilirsin en iyusi ortam kosullarini yine elinden geldigin kadar en azimdan bunhaftayi cikar bebek iyi olunfa dunya bizim zaten

Yok senin icin yemek yemende onemli besin acisindan esler sagolsun cok anlayisli canim senin is durumunu sen bilirsin en iyusi ortam kosullarini yine elinden geldigin kadar en azimdan bunhaftayi cikar bebek iyi olunfa dunya bizim zaten
Doğru çok haklısın ilk gebeliğin bilgisizlik tedirginlik stres cidden çok zormuş 🥺 bu arada sana da çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda toparlanırsın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Çok sevindim darısı bana inşallah. Hep korkuyorum günler de geçmiyor. Sizin riskiniz kaçtı?
Ben de yaştan ve çoklu gebelik kaybı geçmişimden ötürü korkuyordum ama çok şükür🙏🏻 umarım senin de iyi çıkacak🤍
Eurofinste yüzdeyle risk verilmiyor bilmiyorum diğerleri nasıl. Pozitif, negatif olarak geçiyor. Benim de negatifti☺️

X