2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar iki embriyo koydurmak çok mu sıkıntılı? Doktorum hiç önermediğini söyledi beni çok tedirgin etti. Ama tutma ihtimali de yükseliyor bir yandan kafam allak bullak.

Kızlar iki embriyo koydurmak çok mu sıkıntılı? Doktorum hiç önermediğini söyledi beni çok tedirgin etti. Ama tutma ihtimali de yükseliyor bir yandan kafam allak bullak.
Ne gibi bir sıkıntısı varmış? Çoğul gebelik dışında bilgim yok işin aslı. Bana. 2 embriyo transfer edildi.. yaşımdan dolayı

Doktor sabah yine mesaj durum aynı dedi 3.gun 5tane çok iyi 4iyi dedi devam ediyor dedi başka birşey demedi.iyiden kastı ne acaba hergun 9 buçuk gibi mesaj atıyor mecbur yarını bekleyecegiz artık inşallah her şey çok yolundadır

Kızlar bilgisi olan var mı acaba sormak istedim. 30 nisanda tek embriyo transferim oldu 11 mayısta test verdim 224 13 mayısta 494 bugun tekrar verdim 3925 çıktı ikiz olabilir mi acaba?

Kızlar bilgisi olan var mı acaba sormak istedim. 30 nisanda tek embriyo transferim oldu 11 mayısta test verdim 224 13 mayısta 494 bugun tekrar verdim 3925 çıktı ikiz olabilir mi acab
genelde hcg yüksek ise ikiz var gibi bir inanış var ama ben bunu yabancı kaynaklardan baya araştırdım, iki kese görünene kadar kesin bir şey denemez. inşallah gönlünüze göre olur ve tebrikler!

E ecegul canım kızımda benim de artışı senin gibiydi aslında 11. de yapmışsın ilk 2 gün ara ile çift artış hesaplarsak gayet tartışın orantılı ilerlemiş tek bence gönlümden öyle geçti 🥰 ama ikiz istiyorsan Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲🤲🤲🧿

Peki hiç karnınızda bir noktada ağrı oldu mu? Keskin ve noktasal bir ağrı
Bugün aynısını yaşadım. 3-4 saat aralıklarla sağ kasığıma doğru ama yumurtalıklarımın olduğu bölgede baya saplanan ağrılar oldu tek noktada, bazen 15 dkda bir bazen yarım saatte bir. Anlam veremedim ben de soracaktım bunu. Salı günü transfer oldum ben de. Sizin durumunuz nasıl
Peki hiç karnınızda bir noktada ağrı oldu mu? Keskin ve noktasal bir ağrı

İnşallah çok güzel sonuçlar alırsın sağlıkla da ilerler 😍🥰🧿🙏
İnşallah çok korkuyorum gitmeye hemde çok istiyorum öğrenmeyi 🥰 geçen sefer ki transferimde 2. Ayda kürtaj olmak zorunda kalmıştım yine aynı şeyler olur diye hep diken üstündeyiz 🫣 bi de dünden beri lekeleniyorum korkuyorum o yüzden 🥲 umarım bu gruptaki herkes güzel haberler alır sağlıkla yavrusunu/yavrularını kucağına alır ❤️

X