Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    115
Kahve ic 3 u bir arada cikolata ye ozaman cok hareketlenuyor benim perinatalog hep hastalarina onlari yediiryor
Aslında giderken çikolata yedim ama karnım açtı ve az su içmiştim ona bağlıyorum. Bu sefer kahvaltımı yapıp üstüne de bi türk kahvesi patlatıp giderim .Türk kahvesi de olur heralde illa ki 3ü1 arada olmak zorunda değildir dimi ?

Kizlar benim diskimi aldilar bugun ,1 ay olacak hastaligim sonuca ulasmamisti buldular megersem rota virus ve adenovirusu varmis sabah dahiliyeci hastahaneye cagirdi herhalde yatis olacak tedavisi ne bilmiyorum cunku
Kuzumm çok geçmiş olsun inanki sebebinin bulunduğu iyi oldu hiç olmazsa belirsizlik kalktı inşallah sağlıklı bı şekilde cikicaksiniz bebisle hastaneden dualarım seninle 🤲♥️♥️

Kizlar benim diskimi aldilar bugun ,1 ay olacak hastaligim sonuca ulasmamisti buldular megersem rota virus ve adenovirusu varmis sabah dahiliyeci hastahaneye cagirdi herhalde yatis olacak tedavisi ne bilmiyorum cunku
Aşısı varmış sanırsam canım. Bi google a baktımda . İnş tedavi edilir ve hemen geçer

Ben bugün çok hızlı yürüdüm acele yetismem gereken bir yer vardı eve geldigimden beri adet sancısı var sanki böyle patliycak adet olcam gibi acayip moralim bozuldu 😓

Çok geçmiş olsun. Çocuklara rota virüsü aşısı vuruyorlar bende bi onu duymuştum. Tez zamanda gelir gider vücudundan inşallah şifanı bulursun 🙏

Ya pınarcım çok geçmiş olsun ya:/
En azından ne olduğu belli oldu şimdi tedaviden sonra eskisinden sağlıklı çıkarsın oradan hiç merak etme.

Aslında giderken çikolata yedim ama karnım açtı ve az su içmiştim ona bağlıyorum. Bu sefer kahvaltımı yapıp üstüne de bi türk kahvesi patlatıp giderim .Türk kahvesi de olur heralde illa ki 3ü1 arada olmak zorunda değildir dimi ?
Yok türk kahvesi içiriyor benimde doktorum.

3 u bir arada diyor o daha hareketlendiriyormus ben oradayken goruyorum ellerinde 3 bir arada var sira beklerken

Ben bugün çok hızlı yürüdüm acele yetismem gereken bir yer vardı eve geldigimden beri adet sancısı var sanki böyle patliycak adet olcam gibi acayip moralim bozuldu 😓
canim korkma o bende de oluyor benimde kanamam fetal i verdigim zaman oldu 2 li iyi cikmayinca herseyi yoruyordum aradin mi bir daha yeri sen?

Aşısı varmış sanırsam canım. Bi google a baktımda . İnş tedavi edilir ve hemen geçer
Canim bebekler3 vuruyorlar yarin sabahtan cagirdi doktorum gidecegim bence yatis yapabilirler evde beslenemiyorum zaten ne yesem ishal ve ilacta yasak takviye verirler bence insallah baya halsizlestiriyor zaten

Canim bebekler3 vuruyorlar yarin sabahtan cagirdi doktorum gidecegim bence yatis yapabilirler evde beslenemiyorum zaten ne yesem ishal ve ilacta yasak takviye verirler bence insallah baya halsizlestiriyor zaten
Hadi inş vardır doktorların bir bildiği umarım biran önce iyileşirsin canım :dua:

Ya pınarcım çok geçmiş olsun ya:/
En azından ne olduğu belli oldu şimdi tedaviden sonra eskisinden sağlıklı çıkarsın oradan hiç merak etme.
Cok sagol canim bende ona mutluyum bizim bagisiklik acik oldugu icin demekki ondan uyariyorlqr hep hamileler dikkat etsin diye 2 tane virus var birde enfeksiyon insallah evde neuapmam lazim onuda bilmiyorum tek bildigim su icmek

Hanımlar sizde benim gibi tuvaletlerden tiksiniyomusunuz kendi evimde de aynı tuvaletim gelcek diye ödüm kopuyo.eşim oglum girince de başlıyo midem bulanmaya ne alakaysa🙄cocucuum kıcını bile silemiyorum o vesileyle silmeyi öğrendi 😄

X