💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ben dün doktora gittim bi ölçtüler beni 10 günde 5 kilo vermişim ilaçlar dışında su içemiyorum yemek yiyince midem ağrıyor bulantıyı konuşmuyorum en iyisi serum o günü kurtarıyor gerçekten aklınızda bulunsun baktınız olmuyor hemen bi özelde serum takarlar yatarsınız biraz eve geldiğiniz gibi bayılıyorsunuz zaten
Buarada 6.5 cm kistim var demişlerdi ya doktorum 20. Haftaya kadar kısıtlama verdi bana ilişki serbest ama yormayın dedi o kistin yerinden oynamaması gerekiyormuş oynarsa ağrı yaparmış ameliyatla almak zorunda kalırız dedi 20. Haftaya kadar ani kalkma iş yapma bişey kaldırma yatakta sürekli dönme tarzında şeyler dedi o zamana kadar oynamazsa kist bebek onu büyüdüğü için sıkıştırır sorun olmaz doğumla alırız dedi cumartesi 8. Hafta estrofem ve kan sulandırıcıyı da kesiyoruz Protestan fitil 10. Haftaya kadar dedi böyle

Kese randevusunda zaten haftası küçük olduğu için bebek görünmüyor, bi on gün sonraya verilen kalp atışı randevusunda hem bebeği hem kalp atışını görmeyi bekliyorlar ama ikisi de yok. Yolk sac bile görünmüyor. Yani kese ilerlemiş ama embriyonun gelişimi durmuş. Hiçbir belirti de vermiyor aynı hamile gibisin. Allah kimseye yaşatmasın. Sabah kontrole gidip sonra işe geldim. İnsanların içinde bişey yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum ve inanılmaz zor. Eve gidip kendimi salacağım hiç iyi değilim
Rabbim tez zamanda hayırla sağlıklı afiyetle bir evlatla taçlandırsın sizleri bizleri cümle müslüman alemini ben olanda da vardır bi hayr diyorum olmayanda da ben inanıyorum bi sonraki sefere güzel haberler alıcaz insAllah

Ben dün doktora gittim bi ölçtüler beni 10 günde 5 kilo vermişim ilaçlar dışında su içemiyorum yemek yiyince midem ağrıyor bulantıyı konuşmuyorum en iyisi serum o günü kurtarıyor gerçekten aklınızda bulunsun baktınız olmuyor hemen bi özelde serum takarlar yatarsınız biraz eve geldiğiniz gibi bayılıyorsunuz zaten
Oyy çok geçmiş olsun. Tamamdır devam ederse mutlaka değerlendireceğim sağ olun

Buarada 6.5 cm kistim var demişlerdi ya doktorum 20. Haftaya kadar kısıtlama verdi bana ilişki serbest ama yormayın dedi o kistin yerinden oynamaması gerekiyormuş oynarsa ağrı yaparmış ameliyatla almak zorunda kalırız dedi 20. Haftaya kadar ani kalkma iş yapma bişey kaldırma yatakta sürekli dönme tarzında şeyler dedi o zamana kadar oynamazsa kist bebek onu büyüdüğü için sıkıştırır sorun olmaz doğumla alırız dedi cumartesi 8. Hafta estrofem ve kan sulandırıcıyı da kesiyoruz Protestan fitil 10. Haftaya kadar dedi böyle
Progestan iğneyi kesti mi?

Ah kuzum sen hepimizden ağır anlatıyorsun Allah yardımcın olsın canım 🙏 baya kilo vermişsin. Bir an önce atlatırsın inşallah canım 🙏 şu üç ay geçse bir an önce ❤🧿

Benim bir arkadaşımın da vardı, hiç sıkıntı olmadı kuzum 🙏 inşallah sen de güzelce atlatırsın sıkıntısız 🙏 benim de 7. Haftada kesti ilaçlarımı, sadece fitil kaldı.

10. Gün değerim 45
12. Gün değerim 67
14. Gün değerim 113
17. Gün değerim 111
18. Gün değerim 156

Kızlar ya ben kafayı yiyecem. Bu değerler ne böyle. Dr um şehir dışındaydı konuşamadım. Bugünkü değerim de şimdi çıktı biraz yükselmiş.
Canim merhaba aslinda hic kotu yorum yapmayi sevmem ama cok saglikli gibi gorunmuyor , ama umarim guzel seyler olur . Degisik bir dalgalar. 🙄

Kızlar hepinize merhaba hamile olanlar inşallah sağlıklı sıhhatli bebişlerinizi kucağınıza alırsınız. Hamile olmayanlarda en kısa zamanda nasip olur inşallah hepimize. Benim size bi sorum olacak. 2 dondurulmus embriyom var ama doktor cok iyi değil orta kalite o yüzden ikisinide transfer edicez dedi. Ama araştırmama göre embriyolar çözülürken imha olabiliyormus transfer iptal oluyormus. Çöüzülünce kalitesi artıyor diyende var. Çok kafam karışık stres içerisindeyim. Bilgisi olan var mı?
Imha olma kismi birazda kurumla ilgili yani lab ile . Eger hastane lab i iyiyse hixbisey olmaz korkma dusuk bir ihtimal o . Orta kaliteydi benimki de tuttu. Bence denemelisin. Kaliteye cok takilma.

kızlarrrrrrrrrrr laboratuvar hata yapmış doktorum aradı değerim 3300 şükürler olsun🙏🏻🙏🏻🙏🏻 gerçekten ölüdüm öldüm dirildim bugün. Datalab yüzünden sabahtan beri ne yaşadığımı bi ben bi allah bilir. Dava açacağım onlara. Allahım bebeğim beninle şükürler olsun 🤲🙏🏻🤲🙏🏻🤲🙏🏻
Bu hep oluyor ya oyuzden hemen enseyi karsrtmamak lazim sanirim 🙏🏻

Pozitif gören kızlar, hala kasık ağrınız devam ediyor mu? Benim bazen bildiğiniz birazdan regl olacak gibi ağrılarım oluyor 3-4 gündür, tuvalete gitmeye bile korkuyorum valla. Epey bir okudum araştırdım normalmiş, benim gibi olanlar var mı merak ediyorum. 6.haftadayım.

Pozitif gören kızlar, hala kasık ağrınız devam ediyor mu? Benim bazen bildiğiniz birazdan regl olacak gibi ağrılarım oluyor 3-4 gündür, tuvalete gitmeye bile korkuyorum valla. Epey bir okudum araştırdım normalmiş, benim gibi olanlar var mı merak ediyorum. 6.haftadayım.
Benim çoğunlukla öyle geçiyor canım. Kasık ve bel ağrısı. Bazen şiddeti çok artıyor . Olumsuz değil bence. Herkeste farklı belirtiler oluyor. Baş dönmem oluyor çok arada. Mide bulantım olmadı çok şükür. Yarın kese ve kalp atışı için randevum var. Çok tuhaf hissediyorum bu arada. Dua beklerim.

Benim çoğunlukla öyle geçiyor canım. Kasık ve bel ağrısı. Bazen şiddeti çok artıyor . Olumsuz değil bence. Herkeste farklı belirtiler oluyor. Baş dönmem oluyor çok arada. Mide bulantım olmadı çok şükür. Yarın kese ve kalp atışı için randevum var. Çok tuhaf hissediyorum bu arada. Dua beklerim.
İlk tanışma, şahane bir an ya 🥹🩷 bize de haber ver mutlaka, tadını çıkar.
Sürekli regl olacakmışım gibi hissetmek korkutuyor bazen 🙄 pazartesi de lekelenme olunca ekstra arttı

Benim bir arkadaşımın da vardı, hiç sıkıntı olmadı kuzum 🙏 inşallah sen de güzelce atlatırsın sıkıntısız 🙏 benim de 7. Haftada kesti ilaçlarımı, sadece fitil kaldı.
İnsAllah abla ya korkuttu beni bu durum gerçekten ben transferden önce de kist ameliyatı oldum çünkü şimdi de böyle durum Allah’a emanet ben yatarım bişey olmaz bebek iyi olsunda

Ah kuzum sen hepimizden ağır anlatıyorsun Allah yardımcın olsın canım 🙏 baya kilo vermişsin. Bir an önce atlatırsın inşallah canım 🙏 şu üç ay geçse bir an önce ❤🧿
Kaldı 4.5 hafta 😅 umarım daha evvel hepimizden geçer gider şu sancılı dönem 2. Trimes çok güzel oluyor sadece doyduğumuzu anlamıcaz😅

X