💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar selam, herkes iyidir umarım 🙏🏻 bişey soracağım kahve içiyormusunuz. Filtre kahve yada türk kahvesi. Ben bugün 1 bardak kafeyinsiz filtre kahve içtimde sizlerede bi sormka istedim.
2 bardağı aşmazsanız bir şey olmaz bence. Ama şuna dikkat ediyorum mesela transfer gününden beri sigara içmiyorum, sigara içilen ortamlarda da bulunmuyorum. İlk 3 ay organları oluştuğu için en önemli konulardan biri. Bir de dışarda içecekseniz ben genelde kahve hakkımı dışarda kullanıyorum :) starbucks, kahve dünyası gibi mekanlarda kafeinsiz tercih edebilirsiniz içiniz rahat etmiyorsa ❤️

Kızlar selam, herkes iyidir umarım 🙏🏻 bişey soracağım kahve içiyormusunuz. Filtre kahve yada türk kahvesi. Ben bugün 1 bardak kafeyinsiz filtre kahve içtimde sizlerede bi sormka istedim.
İçebilsem içerdim. Ben de bir sürü kafeinsiz kapsül kahve almıştım ama malesef bulantıdan hiç içemiyorum. Bulantım olmasa, 1 kafeinsiz kapsül kahve, 1 Türk kahvesi, 2 bardak da çay içerdim diye düşünüyorum canım. Yanlışım olabilir ama Günlük 200 mg kafeini geçmemek lazım diye biliyorum.

İçebilsem içerdim. Ben de bir sürü kafeinsiz kapsül kahve almıştım ama malesef bulantıdan hiç içemiyorum. Bulantım olmasa, 1 kafeinsiz kapsül kahve, 1 Türk kahvesi, 2 bardak da çay içerdim diye düşünüyorum canım. Yanlışım olabilir ama Günlük 200 mg kafeini geçmemek lazım diye biliyorum.
Evet, günlük 200 mg tekabül ediyor.

Bem hersabah cay ictigim icin 3-4 gunde 1 kahve iciyorum . Kafeinsiz ya da turk kahvesi. Bence 1 taneden bisey olmaz cok da kisitlamamak gerek

2 bardağı aşmazsanız bir şey olmaz bence. Ama şuna dikkat ediyorum mesela transfer gününden beri sigara içmiyorum, sigara içilen ortamlarda da bulunmuyorum. İlk 3 ay organları oluştuğu için en önemli konulardan biri. Bir de dışarda içecekseniz ben genelde kahve hakkımı dışarda kullanıyorum :) starbucks, kahve dünyası gibi mekanlarda kafeinsiz tercih edebilirsiniz içiniz rahat etmiyorsa ❤️
Teşekkür ederim :) ilk defa bugün içtim kafeinsiz filtre kahve çok canım çekti 🤣 sigara hiç aklımdan bile geçmiyor.

Teşekkür ederim canım aynen bende öyle düşündüm yaa 1 bardak kafeinsiz kahveden bişey olmaz 🥰

Bem hersabah cay ictigim icin 3-4 gunde 1 kahve iciyorum . Kafeinsiz ya da turk kahvesi. Bence 1 taneden bisey olmaz cok da kisitlamamak gerek
Ben her sabah süt içiyorum akşamları bazen çay içiyorum oda çok açık. kahvede ilk defa bugün içtim. Bencede bişeycik olmaz içim rahatladı valla keyifle içemedim dert oldu içime 🤣

Valla ben kahvesiz duramam gunde 2 bardak turk kahvesi iciyorum arada nescafe dr yapilacaklar listesinde icme demisti ama ne yapim dayanamiyorum sigarada iciyorum ilk azalttım ama 12 gunden sonra eski tempoma döndüm Allah affetsin ama sigarayida kahveyide bırakamıyorum
Transferden önce sigarayla yollamı ayırdım. Yanından bile geçmiyorum hiç canımda istemiyor. Keşke sende içmesen canım, çok içmiyorsun demi?

Teşekkür ederim :) ilk defa bugün içtim kafeinsiz filtre kahve çok canım çekti 🤣 sigara hiç aklımdan bile geçmiyor.
Benim canım çekiyor ama vicdan azabından ölürüm valla transfer gününden beri içmedim. Dışarı çıkacaksam kahve içmeyi daha çok seviyorum ama her yer sigara dumanı oluyor sinir oluyorum 🙄 2 kahveden bir şey olmaz dedi benim doktorum ❤️

Maşallah canım çok çok iyi 🧿 Ben suyu günde iki bardak anca içiyorum. İdrarım aşırı kokulu çıkmaya başladı. Sağlık ocağına kan vermiştim orda da kandaki protein yüksek çıkmış. Susuzluktan olurmuş. Bir an önce su içmem lazım ama içince kusuyorum. Sürekli bulanıyor midem. Tetikleyici olmadan da bulanıyor. Neyse bakalım idare edicem bi şekilde.
Suya limon atıp dene bulantına iyi gelir suda içmiş olursun 😘

Suya limon atıp dene bulantına iyi gelir suda içmiş olursun 😘
O da midemi ekşitiyor. Midem çok acı. Acı su çıkıyor zaten çıkarırken de. Meyve suyu bile acı geliyor ya düşün. Ağzımın tadı, midemin huyu değişti hep canım. Bugün ama iki buçuk bardak içtim şimdiye kadar. Bu benim için başarı. Uyuyana kadar bir iki bardak daha içersem tamamdır bu iş 🙏

Canım çok üzüldüm. Aynı şeyi daha önce iki kez yaşayıp kürtaj olmuş biri olarak yazmak istedim. Üstelik doğal yolla hamile kalıp birinde kese bozuldu embriyo gelişmemişti, diğerinde 10.haftada kalbi durmuştu. Gerçekten çok zor süreçler. Sonrasında tüp bebekle 35 yaşımda bebeğimi kucağıma aldım. Suan 37 yaşındayım ve ikinci kez yumurta toplatıp tekrar tüp bebek yoluna girdim. Üstelik 35 yaşında 2 tane 5.gune ulaşan embriyom varken, 37 yaşımda 9 tane embriyom 5.gune ulaştı. Çok zor yorucu süreçler evet ama vakti zamanı gelince günü saati ne ise o zaman veriyor Allah. Yüreğini ferah tut. Bir çoğunuz benden küçük yaştasınız. Özellikle yazmak istedim. Benim kan değerlerim arttı şimdilik evet ama ben de henüz tmm oldu bu is diyemiyorum. Allahım kimseye aratmasın 🙏❤️ sabrın sonu da selamet emin olun 😍
Merhabalar tüp bebek tedavisi için nerede yangın Dr la yuruttunuz öğrenebilir miyim? Sağlıkla kucağınıza alın inşallah .

Benim canım çekiyor ama vicdan azabından ölürüm valla transfer gününden beri içmedim. Dışarı çıkacaksam kahve içmeyi daha çok seviyorum ama her yer sigara dumanı oluyor sinir oluyorum 🙄 2 kahveden bir şey olmaz dedi benim doktorum ❤️
Kesinlikle aynı fikirdeyim ✌🏻 yaz geldi sahilde açık havada oturcaz artık inşallah 🙏🏻

:)) belki olabilir ama bi sonrakinde karindan gorunur bence. Acaba su icip mi gitmek gerek. Ben asiri zayifim oyuzden hemen gorebildik benimkide fazla ama cunku cok bisey yiyemedigimden 1.5 kilo vermisim hosuma gitmiyor bu durum:KK43:
Ben 10 günde 5 kilo verdim midem ağrıyor 😔

Merhabalar tüp bebek tedavisi için nerede yangın Dr la yuruttunuz öğrenebilir miyim? Sağlıkla kucağınıza alın inşallah .
Merhaba, Samsun Medicalpark hastanesi. Dr ilk bebeğimde başkaydı şimdi başka. Buradan detay bilgi vermek bilemedim ne kadar doğru olur. Dilerseniz özelden sorularınızı yanıtlayabilirim. Başlığı meşgul etmeyeyim :)

X