2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Silik çizgiyi görüyorum ben. Bende 8 mayısta transfer oldum 5.gun embriyosu 2 adet. Bugün basit kaset test yaptım cikmadi. Olumsuz mu acaba erken mi yaptim
Erken yapmışsınız transfer gününü 0 kabul edip 12 gün sonra kan testi verin 1 gün bile erken verme dedi benim dr'um. Moralinizi bozmayın o yüzden bide kan testi dışındakilere ben hiç güvenmiyorum

P Papatya445834 canım moralini yüksek tut lütfen şimdi en gevşek ve rahat olman gereken zaman. Şükürler olsun ki bebeğin seninle 🤲🤲🧿🧿
İlk trasferim de benim de kanamam oldu fazla oldu diye acile gidip öğrendim keseyi ve içinde bebek olduğunu ve hamileliğimin 6.ayında asla unutmam sabah ezanı okunurken tuvalete uyandım aşırı sıkışık şekilde oturduğum gibi sanki içimde birşey patladı kan boşaldı çok korktuk tabi hemen hastaneye kızım iyiydi şükür ama bende 2 gece yattım bazen rahim apzında yaralar olurmuş ve biz bunu göremezmişiz bende o olmuş o kanamış ve bitmiş şükür kızım 2.5 yaşında olacak kısa zaman sonra 🤲
Lütfen kendini üzme sıkma rahminin kasılmasına izin verme rahatla gevşe doktorlara bırak kendini uyumaya çalış dinlenmene bak rabbimin izni ile sağlıkla ayrılıp evine geçeceksin bebeğinle beraber 🤲🤲🤲🧿🧿 dualarım sizinle 🤲

K Kmsl06 çok haklısın evet dayanamıyor insan ama bende bu sefer yapmıcam erkenden kızımda bende 6.gün öğrenmiştim ama kanama artıl falan derken kalp atışına kadar ne kadar zaman geçti. Asla erkenden yapmıcam testi. Günüm gelince sabah ilk idrar ile evde yaparım sonra da çıakr kan veririm diye düşünüyorum 😄🥰

Çok teşekkür ederim canlarım benim , şöyle değerim 8. Gündeyim 100 çıktı değer güzel ama kanama var değer çıktığında kanama vardı eve geldim ama 3 ay yatıcamm gibi görünüyor evde kozlar cok kötü oldum pozitife sevinirrken kanama patladı

Çok teşekkür ederim canlarım benim , şöyle değerim 8. Gündeyim 100 çıktı değer güzel ama kanama var değer çıktığında kanama vardı eve geldim ama 3 ay yatıcamm gibi görünüyor evde kozlar cok kötü oldum pozitife sevinirrken kanama patladı
Her bedenin süreci farklıdır , belki yerleşme kanaması beklenenden daha cok gelmiştir ki bu sayfada örnekleri cok. Acil doktorundan ziyade kendi doktorunun muayene edip yorumlamasını bekle hiç de canını sıkma. Varsayalım ki yatarak geçirmen gerekti yine iyi düşün en azından rahminde sana tutunan minicik bi kalp olucak .

Her bedenin süreci farklıdır , belki yerleşme kanaması beklenenden daha cok gelmiştir ki bu sayfada örnekleri cok. Acil doktorundan ziyade kendi doktorunun muayene edip yorumlamasını bekle hiç de canını sıkma. Varsayalım ki yatarak geçirmen gerekti yine iyi düşün en azından rahminde sana tutunan minicik bi kalp olucak .
Evet tabii ki orası öyle Rabbim herkese bu güzel duyguları en kolay şekilde yaşamayı nasip etsin ama gerçekten çok çok çok zormuş o kanama süreci

Evet tabii ki orası öyle Rabbim herkese bu güzel duyguları en kolay şekilde yaşamayı nasip etsin ama gerçekten çok çok çok zormuş o kanama süreci
Çok geçmiş olsun. Sakın üzülme, ablam da aynı şekilde yoğun kanama şikayeti ile acillik oldu. Şimdi yeğenim 2 yaşında 🧡 olabiliyor böyle rahim kendini yeniliyor bebiş için. İçini ferah tut dualarım seninle 🙏

Ben de dün transfer oldum dünden beri hiçbir şeyim yoktu ama bir kaç saattir alt karnımda baya adet sancısı var. İyiye işarettir inş

Çok geçmiş olsun. Sakın üzülme, ablam da aynı şekilde yoğun kanama şikayeti ile acillik oldu. Şimdi yeğenim 2 yaşında 🧡 olabiliyor böyle rahim kendini yeniliyor bebiş için. İçini ferah tut dualarım seninle 🙏

Ben de dün transfer oldum dünden beri hiçbir şeyim yoktu ama bir kaç saattir alt karnımda baya adet sancısı var. İyiye işarettir inş
Çok teşekkür ederim yorumun için canımmm , rabbim sağ salim tutunmasını kucağına almayı nasip etsin insallahh… benimde öyleydi ilk bastan beri ufak ufak batmalar hissettim hep

Kızlar burada çok zor olduğu için yazıyorum belirtiler tamamen kişiden kişiye göre değişiyor muş ama ben de ilk üç gün hafif kaşık batması oldu sonraki dört gün kesildi hiç olmadı hatta ben tutmadı diye düşünerek idrar testi yapmıştım transferin ilk gününden beri ayaklarım hiç ısınmadı çok çok üşüdü ama normalde de çok sıcak bir insan olmadığım için emin olamadım bendeki belirtiler bu kadar oldu beslenmeme çok dikkat ettim sağlıklı şeyler tükettim her gün bir kase ev yogurdu yedim her sabah aç karnına kayısı yedim kabızlık olmaması için paketli inşallah hepiniz pozitif sonuç alırsınız Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah inşallah

Merhaba arkadaşlarım Bende 2 mayısta aşılama yaptırdım ilk aşılamamı aşılamanın 12. Günü bitti 14. Gün Çatlatma iğneside geçti gece 12 itibariyle adetim 2. Gün gecikti bugün 3 defa test yaptım en son az önce yaptığım son testi atıyorum sizce durum nedir? Silik gibi yanlış mı görüyorum?
Günaydın Arkadaşlarım umut bekleyenlerim kalktım giyindim hastaneye gidiyorum doktorum 16 mayısta gel kan için demişti dün sabahki testten sonra az önce ilk idrarda testi yeniledim sizce değişiklik var mı Daha mı koyulaşmış Durum nedir? 🌸

Eklentiler

• 1000026581.jpg
    1000026581.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 14
  • 1000026582.jpg
    1000026582.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 19
Özelden yazıyorum sana
Eflinn34 Eflinn34 B birtk merhaba kızlar, antalyada mısınız sizlerde? Ben de Antalya’dayım memorial Şafak beyle başladık haftaya yumurta toplanacak. Antalya’da ailem arkadaşlarım kimsem yok evlenip buraya geldim yalnız olmak ne zormuş bu süreçte iyi ki burası var. Kendi çabamla referans bulamadan atıldık bir yola herkes pozitifleri görsün grup bebelerle dolsun inşallah

Kızlar burada çok zor olduğu için yazıyorum belirtiler tamamen kişiden kişiye göre değişiyor muş ama ben de ilk üç gün hafif kaşık batması oldu sonraki dört gün kesildi hiç olmadı hatta ben tutmadı diye düşünerek idrar testi yapmıştım transferin ilk gününden beri ayaklarım hiç ısınmadı çok çok üşüdü ama normalde de çok sıcak bir insan olmadığım için emin olamadım bendeki belirtiler bu kadar oldu beslenmeme çok dikkat ettim sağlıklı şeyler tükettim her gün bir kase ev yogurdu yedim her sabah aç karnına kayısı yedim kabızlık olmaması için paketli inşallah hepiniz pozitif sonuç alırsınız Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah inşallah
Rabbim sağlıkla kucağına almayı tamımına erdirmeyi nasip etsin inşallah sakın moralini bozup vesveselenme. Bak seninle olan minik bir kalp var orada varsın bir kaç ay yatacak ol neler çekiyoruz o kalplere dokunmak için bu da onlardan biri olsun. Ben inanıyorum zaten sağlıkla tüm süreç tamamlanacak zamanında kucağında olacak güzel bebeğin🤍 hem kendine hem bizlere dua et hamile duası kabul olur derler🤍

Tebrik ederim seni. Bebis sağlam tutunmuş sana. Sağlıkla büyüt inşallah. Benimde dün lekelenmem oldu doktor 2 gun kalkma ayağa dedi. Tekim kimse yok bana bakan eşim var sadece oda hem ise gidiyor hem bana bakıyor.

Eflinn34 Eflinn34 B birtk merhaba kızlar, antalyada mısınız sizlerde? Ben de Antalya’dayım memorial Şafak beyle başladık haftaya yumurta toplanacak. Antalya’da ailem arkadaşlarım kimsem yok evlenip buraya geldim yalnız olmak ne zormuş bu süreçte iyi ki burası var. Kendi çabamla referans bulamadan atıldık bir yola herkes pozitifleri görsün grup bebelerle dolsun inşallah
Canım hoşgeldin umarım güzel sonuç olur senin için şafak hoca bilindik işinde iyidir 🤗

Tebrik ederim seni. Bebis sağlam tutunmuş sana. Sağlıkla büyüt inşallah. Benimde dün lekelenmem oldu doktor 2 gun kalkma ayağa dedi. Tekim kimse yok bana bakan eşim var sadece oda hem ise gidiyor hem bana bakıyor.
C cerenn2410 dua etmez miyim her an sizin içinde ediyorum ama inanın pozitifi görüncede bitmiyor annelik ne sor ne kutsalmış çok farklı bişey o hastanede iğne yapmaları için ağlaya ağlaya acıbadem hemşirelerine yalvardım düşünün pozitifi gördüm 5 dk sonra ağlaya ağlaya hastanedeydim iğne yapmları için çünkü kanamam durmadı .. lekeden cok korkma ama kanamaya dönerse hemen tedbir almak lazım

C cerenn2410 dua etmez miyim her an sizin içinde ediyorum ama inanın pozitifi görüncede bitmiyor annelik ne sor ne kutsalmış çok farklı bişey o hastanede iğne yapmaları için ağlaya ağlaya acıbadem hemşirelerine yalvardım düşünün pozitifi gördüm 5 dk sonra ağlaya ağlaya hastanedeydim iğne yapmları için çünkü kanamam durmadı .. lekeden cok korkma ama kanamaya dönerse hemen tedbir almak lazım
Haklısın kuzum çok haklısın bizi mutlaka doktor vizitinden sonra bilgilendir bizimde dualarımız herkesle olduğu gibi seninle de🙏🏻🧿🤍

X