Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
B BirNBirE istedim gibi muslin battaniye bulmadm lcw da bitmişti varmı bildiğin güzel İnternetten şimdi alym🥺
Ben trendyoldan sipariş vermiştim. Dört katlı büyük ve güzel. Dur bakayım da linkini atayım

Selamın aleyküm kızlar 😌 doktordan yeni döndüm bugün çok şükür bebem 1350 gr olmuş yanlış duymadıysam 32 cm dedi koca burunlu bir kızım var şaka gibi 😅😅 2 hafta sonraya randevu almamı istedi nst ve sezeryan günü verecekmiş 🤔 ama ben 3 hafta beklicem sanırım 32ye girince giderim zaten sonra sonra 2 2 1 1 yapar sanırım yani hafta olarak dedim bakalım hayırlısı mutlu oldum sıpa mı görünce 😌😌

Selamın aleyküm kızlar 😌 doktordan yeni döndüm bugün çok şükür bebem 1350 gr olmuş yanlış duymadıysam 32 cm dedi koca burunlu bir kızım var şaka gibi 😅😅 2 hafta sonraya randevu almamı istedi nst ve sezeryan günü verecekmiş 🤔 ama ben 3 hafta beklicem sanırım 32ye girince giderim zaten sonra sonra 2 2 1 1 yapar sanırım yani hafta olarak dedim bakalım hayırlısı mutlu oldum sıpa mı görünce 😌😌
Maşallah canım kaç haftalık bebiş

Maşallah kocaman olmuş annesi. Boyu yanlış duymuşsun 😄 37 dir en az o. Bak bakayım ultrason çıktısında fl kaç yazıyor?

Maşallah kocaman olmuş annesi. Boyu yanlış duymuşsun 😄 37 dir en az o. Bak bakayım ultrason çıktısında fl kaç yazıyor?
Kız ekran görüntüsü aldım o kısmı çekmemişim ben ya kağıt yok diye resim çekebilirsin dedi bebeğin yüzü vardı ben oraya odaklandım ay keşkem düzgün baksaydım ama olsun minnoşum sağlıklı baş aşağı dönmüş çok şükür daha ne isterim 😌😌😌😌

Kız ekran görüntüsü aldım o kısmı çekmemişim ben ya kağıt yok diye resim çekebilirsin dedi bebeğin yüzü vardı ben oraya odaklandım ay keşkem düzgün baksaydım ama olsun minnoşum sağlıklı baş aşağı dönmüş çok şükür daha ne isterim 😌😌😌😌
Kız olsun haftasıyla uyumlu dediyse kesin 37 yi 32 anladın heyecandan😅 Maşallah sağlıklıymış, doğum pozisyonuna da girmiş ohh misss😍

Masallah canım 🧿🧿 Neden sezeryan günü verdi siz mi istediniz yoksa doktor mu önerdi. Sezeryen de nst oluyor mu ?

Ben trendyoldan sipariş vermiştim. Dört katlı büyük ve güzel. Dur bakayım da linkini atayım

Çok teşekkür ederim canım aldım iki tane 🤩🤩🤩🤩

Eklentiler

• Screenshot_20240429-165320_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240429-165320_Trendyol.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 24
Çok şükür cnm🤩🤩 neden sezaryen canmm

Bende simdi bunu aldım kızlar flaş ürün olmuş baya uyguna geldi ihtiyacı olan kaçırmasın
Güle güle kullan cnm bnde aldım 🤩bugün iyiydim baya sipariş verdim şimdi kedi gibi biraz köşeye çekilim🤣

Güle güle kullan cnm bnde aldım 🤩bugün iyiydim baya sipariş verdim şimdi kedi gibi biraz köşeye çekilim🤣
Sende güle güle kullan canim aldıklarını ❤ artık sayılı ihtiyaclarim kaldı bu düzenleyici de gelince yavastan çantamı hazırlamaya karar verdim 🥰

Ayyy söz sezeryandan açılmışken, benim de sezeryana 60 gün kalmış. Geçen sefer verdiği tarihten 10 gün önce almıştı, yine öyle olursa 50 li günler resmen. Hava biraz düzelse de bebeğin çamaşırlarını yıkayıp, güneşte kurutsam. Zaman çok hızlı ilerliyor.

X