Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
Hey Allahım yarabbim ya nasıl başarmışlar onu 😅
Ben ilk bunu vereceksiniz dedim kız kardeşim Tül keseyle vermişti hiç karışıklık yaşamadık. 3 takım koymuştum yetti bize kan bulaştı diye gece üstünü değiştirdik birde sabah değiştirdik aldık evimize geldik 🫠
Ben de anneme söylemiştim. Annem biraz yaşlı heyecandan unutmus. Esimde oldugu gibi cantayi vermis. Erkek milleti iste 😃

Selamın aleyküm kızlar 😌 doktordan yeni döndüm bugün çok şükür bebem 1350 gr olmuş yanlış duymadıysam 32 cm dedi koca burunlu bir kızım var şaka gibi 😅😅 2 hafta sonraya randevu almamı istedi nst ve sezeryan günü verecekmiş 🤔 ama ben 3 hafta beklicem sanırım 32ye girince giderim zaten sonra sonra 2 2 1 1 yapar sanırım yani hafta olarak dedim bakalım hayırlısı mutlu oldum sıpa mı görünce 😌😌
Maşallah kuzuya 🥰
Suyun içinde kaldığı için ödemdir o ödem inşallah hokka burunlu doğar 🤓

B BirNBirE duymadan bisy dim hala içinde oldum sey inanmiyorum ya beşik kurdum tekrar toplucam tabi denenmk için kurdum yoksa gidip gelip bakar kalbim heyecan basar 😂😂😂
Bak yaaaaaaa artık inanır mısın şu çocuğaaaaaaaaaa 😂
şaka bi yana 2. Çocuk kafası bana henüz gelmedi ben içimde olmadığına değil de nasıl içimde hala inanamıyorum inşallah doğunca geçer 🥲

Ben de anneme söylemiştim. Annem biraz yaşlı heyecandan unutmus. Esimde oldugu gibi cantayi vermis. Erkek milleti iste 😃
Hamilelikte neyden iğrendin diye sorsan kocam derim diyen canım arkadaşım geldi aklıma 🤓
Ya bu içimdeki minik erkek yüzünden erkolar kapatılsın da diyemiyorum napcaz böyle 😂😂😂

Bak yaaaaaaa artık inanır mısın şu çocuğaaaaaaaaaa 😂
şaka bi yana 2. Çocuk kafası bana henüz gelmedi ben içimde olmadığına değil de nasıl içimde hala inanamıyorum inşallah doğunca geçer 🥲
Farklı ama benziyo aslında bnde nasıl,iki çocuk diyorm ama çok çok istyorduk 🤣😍

Inanman icin beben ne yapsin daha sanaa 🤣
Yani ne biliyim 9 yıldan sonra olmayınca tamam dedim tek çocuk nasip demeki Bn kabul etim eşim eti tedavilerden sonra ama oğlum hiç vazgeçmedi iki gün de bir konusu acıyor du sonra bir anda öle olunca çok sasirdk ve biz 9 yıl hiç korunmadk hata evliliğimiz boyunca hiç Dr da çok şaşırıyorudu en son kısır sin ilk doğum sonrası nadir olan bir şey oda sende var

Ben trendyoldan sipariş vermiştim. Dört katlı büyük ve güzel. Dur bakayım da linkini atayım

Ben de burdan aldim. Büyüklüğü kalınlığı falan guzel. Beğendim ben.

Farklı kuzumda işte inşallah doğurunca geçer 😅
Sen cok güçlü bir kadınsın hissediyorum ve ben hislerimde hiç yanılmam doğunca gecer canımız birdi şimdi iki parça olcak iki kardes cok guzel büyückler ve suan oldugu gibi hep iyiki dicez benim hayata dair iyi şeyler cok nadir olur oluncada cok inanamıyorum 😂😂

Sen cok güçlü bir kadınsın hissediyorum ve ben hislerimde hiç yanılmam doğunca gecer canımız birdi şimdi iki parça olcak iki kardes cok guzel büyückler ve suan oldugu gibi hep iyiki dicez benim hayata dair iyi şeyler cok nadir olur oluncada cok inanamıyorum 😂😂
İki kardeş ve hayatımıza evimize yeni bir nefes gelecek o kısımda heyecanlıyım çokta sabırsızım çok merak ediyorum sonsuz sevicem onuda biliyorum. Nasıl desem bu hissi tarif etsem bilemiyorum beklenmeden düşünülmeden planlamadan endişesini bile yaşayamadan hayatıma girdi onun şaşkınlığı kendimi iki çocuk annesi olarak asla göremeyişim mesleki durumum tam rahata erdim derken tekrar uykusuz yorgun geceler günler. İşin ilerisi var maddi boyu manevi kaygıları endişeler yani kısaca sürpriz büyük oldu 🥹🌸
Hepimiz çok güçlüyüz kuzucum kadın demek güç demek zaten 💙

arasta arasta gelip bana hak vermen gereken yerdeyiz 🤓

İki kardeş ve hayatımıza evimize yeni bir nefes gelecek o kısımda heyecanlıyım çokta sabırsızım çok merak ediyorum sonsuz sevicem onuda biliyorum. Nasıl desem bu hissi tarif etsem bilemiyorum beklenmeden düşünülmeden planlamadan endişesini bile yaşayamadan hayatıma girdi onun şaşkınlığı kendimi iki çocuk annesi olarak asla göremeyişim mesleki durumum tam rahata erdim derken tekrar uykusuz yorgun geceler günler. İşin ilerisi var maddi boyu manevi kaygıları endişeler yani kısaca sürpriz büyük oldu 🥹🌸
Hepimiz çok güçlüyüz kuzucum kadın demek güç demek zaten 💙

arasta arasta gelip bana hak vermen gereken yerdeyiz 🤓
arasta arasta gelmen gerekn konular var kesinlikle cnnm cok guzel olcak ya😇😇

Hadi kızım boş durma deyip etiket keserek başlıyorum kızlar😊
1714411622109.png

X