2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Birde şey sormak istiyorum bana doktor 2 gün istirahat, sonra günlük hayatına dönebilirsin dedi , yarın işe gidicem mecburen , siz nasıl yapıyorsunuz yürüyüş yemek vs her şey normale döndü mü sizlerde ? ☺️
Ben herşeye devam.ettim işe gidiyorum normal yiyip içiyorum sadece ananas iyi diyorlar ondan kabak çekirdeği ve balık tüketiyorum sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum beyaz ekmek yemiyorum banyo lavabo herşey yapıyorum temizlik kendimi yormadan

Arkadaşlar merhaba benim bugün transfer sonrası 14. Günüm çok şükür pozitifi gördüm. Burada herkes kendine yakın bir hikaye arıyor. İlk günden itibaren bende didik didik edip okudum yeri geldi olmadı dedim yeri geldi oldu galiba dedim. Ama şu an sakin kafayla baktığımda aslında bir belirti vermediğini gördüm. Sizlere naçizane tavsiyem test gününüzü bekleyin ben kendimi yedim ama 12. Günden önce bakmadım çünkü onlar kesin olmayan sonuçlarla bir yıkım oluşturuyor, bakmadığında dikkat daha kolay dağıtılıyor. Ben eşimle kavga da ettim ağladım da sinirlendim de adet günüme denk gelen tarihte birebir adet sancısı da çektim öyle yerleşme kanaması falan da yaşamadım her zaman yaşadığım regl öncesi belirtileri yaşadım. Yaptığım tek şey dua etmekti. Doktorlar, ilaçlar, belirtiler bunların hiç biri önemli değil rabbim ol demişse olacaktır. Olmamışsa göremediğimiz bir hayır var demektir. Biz bilemeyiz o bilir. Burada herkes en hayırlı sonucunu alsın inşallah. Rabbim hepimize hayırlı, sağlıklı, ahlaklı evlatlar nasip etsin inşallah🌸
ay çok iyi geldi bu bilgi iyi ki yazmışsın. ben ilk normal gebelikte yerleşme kanaması yaşadığım için onu bekliyorum ister istemez, ama henüz olmadı. artık test gününü bekleyeceğim. Allah, evren, doğa hepsi yardımcın olsun, sağlıkla al inşallah kucağına.

aranızda hiç regl öncesinden bir hafta önce gelen sinir durumu oldu mu? oluyor mu ya da? bugün transferin tam bir haftası doldu ve birden yüklenen bir sinir hali var. aynısı gebelikte de olmuştu gerçi ölçemiyorum :) Salı günü ovitrelle olduğum için ev testi vs. bir şey de denemiyorum her türlü yanlış sonuç verebilir diye. Benim gibi 7. günde olan var mı? semptomunuz var mı?
Mesela ben sonuç bekliyorum sinirli hal oluyor sıcak basması kaşık ağrısı ve lekelenme oldu bende baklm pazartesi sonuç çıkacak

aranızda hiç regl öncesinden bir hafta önce gelen sinir durumu oldu mu? oluyor mu ya da? bugün transferin tam bir haftası doldu ve birden yüklenen bir sinir hali var. aynısı gebelikte de olmuştu gerçi ölçemiyorum :) Salı günü ovitrelle olduğum için ev testi vs. bir şey de denemiyorum her türlü yanlış sonuç verebilir diye. Benim gibi 7. günde olan var mı? semptomunuz var mı?
Evet bence siz gebesiniz☺️

Arkadaşlar merhaba benim bugün transfer sonrası 14. Günüm çok şükür pozitifi gördüm. Burada herkes kendine yakın bir hikaye arıyor. İlk günden itibaren bende didik didik edip okudum yeri geldi olmadı dedim yeri geldi oldu galiba dedim. Ama şu an sakin kafayla baktığımda aslında bir belirti vermediğini gördüm. Sizlere naçizane tavsiyem test gününüzü bekleyin ben kendimi yedim ama 12. Günden önce bakmadım çünkü onlar kesin olmayan sonuçlarla bir yıkım oluşturuyor, bakmadığında dikkat daha kolay dağıtılıyor. Ben eşimle kavga da ettim ağladım da sinirlendim de adet günüme denk gelen tarihte birebir adet sancısı da çektim öyle yerleşme kanaması falan da yaşamadım her zaman yaşadığım regl öncesi belirtileri yaşadım. Yaptığım tek şey dua etmekti. Doktorlar, ilaçlar, belirtiler bunların hiç biri önemli değil rabbim ol demişse olacaktır. Olmamışsa göremediğimiz bir hayır var demektir. Biz bilemeyiz o bilir. Burada herkes en hayırlı sonucunu alsın inşallah. Rabbim hepimize hayırlı, sağlıklı, ahlaklı evlatlar nasip etsin inşallah🌸
Ayyy bana da umut oldu ellerinize ve yüreğinize sağlık 🥰❤️ sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲🏻🤰🏻

Ben herşeye devam.ettim işe gidiyorum normal yiyip içiyorum sadece ananas iyi diyorlar ondan kabak çekirdeği ve balık tüketiyorum sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum beyaz ekmek yemiyorum banyo lavabo herşey yapıyorum temizlik kendimi yormadan
Yanlış yönlendirmek istemem ama internette okuduğum bir bilgiyi ekliyorum bıraya:
“Burada özellikle rahim iç dokusunu, rahim kasılmalarını arttıran; Kahve, kola, Çikolata, Soda, Ananas, Maydanoz, Nar, Hurma gibi özel besinlerin rahim kontraksiyonlarını ve rahimdeki kasılmaları arttırdığını bildiğimiz için özellikle bu tür gıdaları hastalarımıza yasaklıyoruz.”

yaa pozitifi gören arkadşlar belirtilerniz ne pldu anlatırmısınız benm beşinci günüm öyle cok büyük bi belirtim yok olmadı galiba cok üzülüyorum
Benim de hiç belirtim olmadı ağız kuruluğu yaşadım ve idrsr renginde çok açılma olmuştu. Kasıklarıma ağrı 8-9. Günlerde hiç belirti olarak düşünmediği için bunları umutlu değildim açıkcası ama çok şükür pozitifi gördük. Psikolojik olarak umutlu olmaktan ve pozitif düşünmekten vazgeçmeyin ☺️

Benim prolaktinim yüksek olduğu için dostinex kullanıyodum ama transferden üç gün önce bıraktım. O ilaç da göğüs hassasiyeti yapıyo, transferden iki gün sonra göğüs ucum acımaya hassaslaşmaya başladı ama dolgunluk olmadı. 4 gün sonra halsizlik gibi bişey vardı. 6. Gün bel ağrısı ve vücudum tutulmuş gibiydi. Kasıklarımda ağrı olmadı ben regl ağrısı da yaşamam sadece hafif bi sanki ishal olma durumunda karında yaşanan hafif sancı vardı . Ama asla bu helirtiler aşırı değildi vücudunu dinleyince farkediyodum . Çok ağladım bugün yine inanılmaz güzel bi duygu inşallah allah hepimizin sonuçlarını güzel eylesin burda pozitif yazarken bile birinizi incitmekten cok korkuyorum lütfen hakkınızı helal edin
Maşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🙏 🧿❤️ öyle düşünmeyin lütfen dua etseniz yeter ☺️

ay çok iyi geldi bu bilgi iyi ki yazmışsın. ben ilk normal gebelikte yerleşme kanaması yaşadığım için onu bekliyorum ister istemez, ama henüz olmadı. artık test gününü bekleyeceğim. Allah, evren, doğa hepsi yardımcın olsun, sağlıkla al inşallah kucağına.
Hiç düşünmeyin bende çok bekledim bir kanama olsun falan diye ama ufak bir şey bile olmadı kesinlikle bekleyin gününüzü. Gönlünüzdekinin en güzelini yaşayın sizde inşallah, teşekkür ederim🌸

X