Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Bu yüzden acaba güzelim takımı hemşireye vermesem mi diye düşünüyorum. Biraz gözden çıkarılabilir bir şey mi versem acaba?
Söyle bir şey almistim eğer kan filan bulasirsa ben bunu vereyim hemşireye. Diğer takımı çok güzel o batmasin😁
Bizim senle bunlarımız aynıydı, ben de vermeye kıyamıyorum çok güzeller gerçekten. 5li bir tane daha almıştım ben de onu vericem😄

Olur tabi ki kuzum iç zıbınları unutma şapkalı eldivenli battaniyeli olsun yeter. Yenidoğanlar zaten 5li satılıyor genelde
iç zibinlar derken canm normal zibinlar degilmi 🙈söyle yapcm bir battaniye kundak kalın değil içine bir zibin bir takım alt üst içinde çorap eldiven şapka iki bez bu şekilde 4 takım yapcm bezler kremler vs ayrı koyacam

2 tane 4 katlı Müslin battaniye koyucam ben penye yada müslin yeterli kalın battaniyeye gerek yok canım
Bnde canm muslin bataniye koycam birde böyle bir şey çok hoşuma gitti yolculuk yaparsam içine koyarım geceleri serin olursa diye

Eklentiler

• 20240429_130643.jpg
    20240429_130643.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 46
iç zibinlar derken canm normal zibinlar degilmi 🙈söyle yapcm bir battaniye kundak kalın değil içine bir zibin bir takım alt üst içinde çorap eldiven şapka iki bez bu şekilde 4 takım yapcm bezler kremler vs ayrı koyacam
IMG_3060.jpeg
Göbek bağı ve mandalı için biz hastanede böyle giydirmiştir çıtçıtlı değil. Çıtçıtlıda olur sanırım kuzucum.

Bnde canm muslin bataniye koycam birde böyle bir şey çok hoşuma gitti yolculuk yaparsam içine koyarım geceleri serin olursa diye
İstanbul’da yaşıyorum. Bu bizim için çok kalın mesela gece olsa kullanamam kuzum. Kışa denk gelseydi olurdu. Yaşadığımız yere göre değişir tabi
B BirNBirE istedim gibi muslin battaniye bulmadm lcw da bitmişti varmı bildiğin güzel İnternetten şimdi alym🥺
Battaniyeye e bebekten de bakabilirsin. Cigit var ürünlerini çok beğeniyorum. 300 tl bandındaydı müslinleri.Birde kitikate markası var boyutlarına mutlaka bak el kadar gelmesin sonra 😅

İstanbul’da yaşıyorum. Bu bizim için çok kalın mesela gece olsa kullanamam kuzum. Kışa denk gelseydi olurdu. Yaşadığımız yere göre değişir tabi

Battaniyeye e bebekten de bakabilirsin. Cigit var ürünlerini çok beğeniyorum. 300 tl bandındaydı müslinleri.Birde kitikate markası var boyutlarına mutlaka bak el kadar gelmesin sonra 😅
Çok teşekkürler canım yolculuk doğuya olck
Şart olck bna🤣

Kızlar yazın bebeği nasıl yatirmaliyiz gece. Klima acik olacak ama odayi 25 derecede tutarim muhtemelen. Muslin örtüyle kundak mi yapmalıyız. Normal kiyafetiyle mi yatirmaliyiz. Birde kundak şeklinde fermuarli urunler gordum e bebekte. Onlari mi almaliyiz.🫨🫨Benim ilk çocuğum olduğu için bebek bakım konusunda sıfırım 😅

Türkiye hastanesi'ne gidiyordun sen di mi canım? ben de cuma günü gideceğim sorayım bi, ama zaten mayıs fiyatları güncellenmiş olacak. Hastaneler bana hiç iyi niyetli gelmiyor artık, hem de hiç biri.
Evet canım, bakalim sana ne diyecekler. Muhasebedeki Ebru hanıma telefondan ulaşamadık bir türlü çok meşgul maşallah geçen ay kendisi bize yardımcı oluruz demişti. Cuma günü ödeme yapalim dedik, sonra bizi Rıdvan beye yönlendirdi o da o şekilde dedi. Sinirim bozuldu sabah sabah

Kızlar yazın bebeği nasıl yatirmaliyiz gece. Klima acik olacak ama odayi 25 derecede tutarim muhtemelen. Muslin örtüyle kundak mi yapmalıyız. Normal kiyafetiyle mi yatirmaliyiz. Birde kundak şeklinde fermuarli urunler gordum e bebekte. Onlari mi almaliyiz.🫨🫨Benim ilk çocuğum olduğu için bebek bakım konusunda sıfırım 😅
Canım 20-22 derece arası öneriliyor bebek için oda sıcaklığı ve asla battaniye, uyku arkadaşı, yastık gibi şeyler olmaması gerekiyor yatağında. Yazın sen odada nasıl uyuyorsan, onu da o şekilde uyutmalısın, sen bunalıyorsan o da bunalıyordur, sen üşüyorsan uyurken o da üşüyordur. Bizim ev yazın gecenin ilk saatlerinde sıcak, sabaha karşı serin oluyor mesela. O sıcak zamanlarda kısa kollu uyutup, sabaha karşı üzerine uzun kollu ince bir tulum giydiririm. Sen de sizin eve göre ayarlarsın zaten merak etme içgüdülerin çalışacak o esnada. Bebekler sıcak sevmiyor, zaten huzursuzluğundan anlayacaksın.

X