Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
Kızlar bu arada ben birkaç tecrübeli kişiden aldığım tavsiyeler göre bu ürünü de hastane çantasına koyun. Gogus ucunuz çıkmazsa ve bebek ememezse onun için kullanılabiliyor. Ama sakın aldıktan sonra gogsunuzde denemeyin doğumdan önce sut gelebiliyor. Nerden bildiğimi sormayın 🤣🤣🤣

Eklentiler

• 1000028998.jpg
    1000028998.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 43
Ayyy söz sezeryandan açılmışken, benim de sezeryana 60 gün kalmış. Geçen sefer verdiği tarihten 10 gün önce almıştı, yine öyle olursa 50 li günler resmen. Hava biraz düzelse de bebeğin çamaşırlarını yıkayıp, güneşte kurutsam. Zaman çok hızlı ilerliyor.
Benim de 65 gün kaldı yanlış hesap yapmıyorsam geliyor gelmekte olan
😂😂😂😂

Kızlar bu arada ben birkaç tecrübeli kişiden aldığım tavsiyeler göre bu ürünü de hastane çantasına koyun. Gogus ucunuz çıkmazsa ve bebek ememezse onun için kullanılabiliyor. Ama sakın aldıktan sonra gogsunuzde denemeyin doğumdan önce sut gelebiliyor. Nerden bildiğimi sormayın
Denedinmi hemen 😂😂😂

Kızlar bu arada ben birkaç tecrübeli kişiden aldığım tavsiyeler göre bu ürünü de hastane çantasına koyun. Gogus ucunuz çıkmazsa ve bebek ememezse onun için kullanılabiliyor. Ama sakın aldıktan sonra gogsunuzde denemeyin doğumdan önce sut gelebiliyor. Nerden bildiğimi sormayın 🤣🤣🤣
Ayy kahkaha attım 🤣🤣🤣 tamam sormıycaz 🤣🤣

Sende güle güle kullan canim aldıklarını ❤ artık sayılı ihtiyaclarim kaldı bu düzenleyici de gelince yavastan çantamı hazırlamaya karar verdim 🥰
B BirNBirE duymadan bisy dim hala içinde oldum sey inanmiyorum ya beşik kurdum tekrar toplucam tabi denenmk için kurdum yoksa gidip gelip bakar kalbim heyecan basar 😂😂😂

Sezeryan olacaklar yanınıza küçük paket nescafelerden de alın. Yani siz her ihtimale karşı nescafelerinizi alın bence ve çantaya kupa da atın.

Bizim senle günlerimiz aynı. Benim de tahmini 9 temmuz, ama sezeryan olacağı için o gün doğamayacak tabi😅
Ay bende bayramdan itibaren hazir ve nazır olacağım😂 erkek bebiş gec gelirmis diyorlar ama ben sabirsiz insanim bebisde oyle olurmus gibi geliyor😂😂😂

Ay bende bayramdan itibaren hazir ve nazır olacağım😂 erkek bebiş gec gelirmis diyorlar ama ben sabirsiz insanim bebisde oyle olurmus gibi geliyor😂😂😂
Bana da öyle diyolar da benim kız da geçirmişti gününü inanmıyorum artık öyle şeylere 😂😂benim oğlan popoyu dikip yan yatıyo bakalım rahatı bozacak mı inş kızımdaki gibi suni sancıyla uğraşmam😂😂

X