Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    37
Bende bir kese de bir de kalp atışında gittim yarın randevu günü ama cumartesi gel dedi sabrediyorum bebeğime ve eşime söz verdim kaygılı bir anne olmayacağım diye herşey yolunda Rabbime emanet deyip devam ediyorum 🥰
Neyseki ben keseyi bebeği kalp atışını aynı anda gördüm yoksa paranoyalarım susmazdı 😅

Aranızda randevuya 1 kere gitmiş tek kişiyim sanırım içim içimi yedi 6.haftadan beri görmüyorum 😂 yarın inşallah görmeye gidicez kontrole 11+1 olduk
Ben de bir kere gittim 6. haftasında🥲Gerçi haftam küçük size göre 9+3 benim bugün. Kontrolüm de haftaya, yani tam 1 ay olmuş olacak. Heyecanla bekliyorum bakalım.
Siz de yarın güzel haberler alırsınız umarım çok güzel geçer kontrol 🙏🏻🌸

Yoktur yoktur karında kasıkta acı ağrı normal batma hissi bile normalmiş . Rahim büyüyor demekmiş. Benimde 2/3 gün önce öyle bir ağrı oldu hatta hala geçti sayılmaz ama hafifledi
Etimi sıkıştırır gbi bi his ağrı dye bile adlandırmıyorum ama inşallah normaldir 😌

Etimi sıkıştırır gbi bi his ağrı dye bile adlandırmıyorum ama inşallah normaldir 😌
Normaldir içini ferah tut çünkü burda birkaç kişi daha yazdı ağrı var diye. Okuduğum dinlediğim her doktorda normal diyor . Ama biz anneler illa merak ediyoruz o ayrı 😅

Nasılsınız kızlarr, haftasonu hiç bakamadım umarım hem bebişler hem sizler iyisinizdir 🥰 benim 10. hafta dolduğundan beri bulantılarım baya azaldı çok şükür, bugün 10+3 ve ilk defa bulantısız uyandım diyim sizlere de motivasyon olsun 😁
Sen nasılsın 3üz annesi ♥️🩷🌺 oy ne güzel benimde zaman zaman azalıyor bitiyor sonra başa sarıyor az kaldı dayan diyorum ☺️

Sen nasılsın 3üz annesi ♥️🩷🌺 oy ne güzel benimde zaman zaman azalıyor bitiyor sonra başa sarıyor az kaldı dayan diyorum ☺️
Ben iyiyim çok şükür canım benim, biraz enerjim geldi bu hafta allaha şükür, inşallah daha da iyiye gider böyle 🥰 ay bulantı gidip geliyor mu öyle kız bak korktum şimdi bidaha geri gelir mi acaba

Normaldir içini ferah tut çünkü burda birkaç kişi daha yazdı ağrı var diye. Okuduğum dinlediğim her doktorda normal diyor . Ama biz anneler illa merak ediyoruz o ayrı 😅
Derde derman olmak gbi birsey burda soruma cvp vermek sagolasın canım benim 😘en azından bi için rahatlıyor geceyi nasıl ettim düşüncelerle🙃

Nasılsınız kızlarr, haftasonu hiç bakamadım umarım hem bebişler hem sizler iyisinizdir 🥰 benim 10. hafta dolduğundan beri bulantılarım baya azaldı çok şükür, bugün 10+3 ve ilk defa bulantısız uyandım diyim sizlere de motivasyon olsun 😁
İyiyz iyiyi şekerim herşey yolunda bende 12+2 oşdum
Ben iyiyim çok şükür canım benim, biraz enerjim geldi bu hafta allaha şükür, inşallah daha da iyiye gider böyle 🥰 ay bulantı gidip geliyor mu öyle kız bak korktum şimdi bidaha geri gelir mi acaba
Ben 12+2 oldum bende mide yanmaları başladı canmm
Keşke olmasa:)

Canım doktorlar herşey yolundaysa 1 ay koyuyorlar . Gayet normal ama haklısın insanın sürekli göresi geliyor . Kötü bir durum olsa anlarsın bu arada. Çünkü artık bebeklerimiz küçük değil Allah korusun Allahım uzak tutsun. Ama kötü birşey olsa zehirleniriz en başta. Büyük haftalarda olduğumuz için . Ay bunları da hiç düşünme gayet sağlıklı bebişin biraz meraklı anneleri biz 🤪
Cnm çok saol aynen iyi düşünmeye çalışalım inş 🌸🙏🏻

Ben de bir kere gittim 6. haftasında🥲Gerçi haftam küçük size göre 9+3 benim bugün. Kontrolüm de haftaya, yani tam 1 ay olmuş olacak. Heyecanla bekliyorum bakalım.
Siz de yarın güzel haberler alırsınız umarım çok güzel geçer kontrol 🙏🏻🌸
İnşallah bakalım neyseki benim gibiler de varmış üzülüyordum herkes sürekli gidiyor ben daha mı az seviyorum acaba diye 😅

X