Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    36
Ya benim de yüzüm cok kıllandı bir de sivilcelendi. Ama hormon igneleri kullandım o yüzden kıllanma oldu benim yanaklarımda bile cıktı gercekten cok sinir bozucu lazere de gidemiyorum ne olur ne olmaz diye. Bebeler saglıklı olsun da cekeriz napalım diyoruz 😊
Benim de cildim aşırı sivilcelendi dün birisi kız böyle yaparmış cildi dedi baktım benim arkadaşım kıza hamile cildi bebek gibi 🤣🤣

Günaydın herkese. Dün kontrolüm vardı ve ne yazık ki bebeklerden birinin kalbi durmuş. Diğer bebeğim şimdilik iyi gelişimi devam ediyor ama risk altında dedi doktorumuz. Keselere çok yakın kanama alanı oluşmuş.
Günaydın canm başın saolsun umarm diğer bebişimiz sağlıkla büyüsün inşallah

Beni de Allah’ın gücüne gitmesin ama hamile olmak çok yormaya başladı . Hiçbirşey yiyemiyorum . Ne yersem kusuyorum azıcık yürüyeyim kalbim patlıcak sanki öyle şişiyor gibi hissediyorum . Popo üstümde belimde hep bir ağrı. Sanki tansiyon hep düşük hep halsiz yorgun. Herşey kokuyor : Allahım diyorum 3 ay böyle geriye 6 ay nasıl geçecek. Herhalde bebişlerimiz büyüyor bizden daha çok beslenmeye başladılar sanırsam . Ben kendim beslenemeyince yıprandıgımı düşünmeye başladım
Canm ırmağım halsizlik yoğunluk konusunda hepimiz aynıyız balımm ee içimiz de bir can taşıyoruz bu cok normal
İştah a gelince benim çok sende yok yani herkes farklı yaşiyor gebeliği üzülme güzel prensesimm😍🌸

kızlar doktor görünmüyor dedi tahmini olan var mı

Eklentiler

• 9367A6A3-234F-459B-9266-16192C13EC22.jpeg
    9367A6A3-234F-459B-9266-16192C13EC22.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 84
Alerjisi olan bir arkadaş vardı
Ben happy mom takvimi kullanıyorum da bu yazıyı orda okudum canm

Eklentiler

• 1000013972.jpg
    1000013972.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 70
Günaydın hanımlar, şuan 9+2 doktor kontrolüne daha iki hafta var ( doktor 2 muayene arasına 1 ay demişti bizde ) bende durum stabil çok şiddetli olmasa da semptomlar da devam. En belirgini yorgunluk tabiki bende…Kötü bir durum olsa anlayabilir miyiz ki ? Araya uzun zaman girince huysuzlandım bi…Herşey yolunda mı insan bakmak istiyor…Korku da var ufaktan…

X