Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    36
Kızlar havalar çok sıcak zaten ama daha fazla terleyen var mı eskiye göre? Ben menapozlu kadınlar gibi yana yana geziyorum ya

11+1im kızlar dün gece çok belirtili sol kasığımın ve alt karnımda sızılar oldu korkacak bişey yoktur dimi kontrol haftaya

Günaydın hanımlar, şuan 9+2 doktor kontrolüne daha iki hafta var ( doktor 2 muayene arasına 1 ay demişti bizde ) bende durum stabil çok şiddetli olmasa da semptomlar da devam. En belirgini yorgunluk tabiki bende…Kötü bir durum olsa anlayabilir miyiz ki ? Araya uzun zaman girince huysuzlandım bi…Herşey yolunda mı insan bakmak istiyor…Korku da var ufaktan…
Canım doktorlar herşey yolundaysa 1 ay koyuyorlar . Gayet normal ama haklısın insanın sürekli göresi geliyor . Kötü bir durum olsa anlarsın bu arada. Çünkü artık bebeklerimiz küçük değil Allah korusun Allahım uzak tutsun. Ama kötü birşey olsa zehirleniriz en başta. Büyük haftalarda olduğumuz için . Ay bunları da hiç düşünme gayet sağlıklı bebişin biraz meraklı anneleri biz 🤪

11+1im kızlar dün gece çok belirtili sol kasığımın ve alt karnımda sızılar oldu korkacak bişey yoktur dimi kontrol haftaya
Yoktur yoktur karında kasıkta acı ağrı normal batma hissi bile normalmiş . Rahim büyüyor demekmiş. Benimde 2/3 gün önce öyle bir ağrı oldu hatta hala geçti sayılmaz ama hafifledi

Günaydın hanımlar, şuan 9+2 doktor kontrolüne daha iki hafta var ( doktor 2 muayene arasına 1 ay demişti bizde ) bende durum stabil çok şiddetli olmasa da semptomlar da devam. En belirgini yorgunluk tabiki bende…Kötü bir durum olsa anlayabilir miyiz ki ? Araya uzun zaman girince huysuzlandım bi…Herşey yolunda mı insan bakmak istiyor…Korku da var ufaktan…
Aynı durumdayız canım. Ayda bir kontrol benimde daha 2 haftam var. Sabredip dua etmekten başka çaremiz yok galiba. Aklımız hep onlarda. Allahın izni ile bisey olmaz. Evlatlarımız iyidir kötü hiç düşünme 😊

Aranızda randevuya 1 kere gitmiş tek kişiyim sanırım içim içimi yedi 6.haftadan beri görmüyorum 😂 yarın inşallah görmeye gidicez kontrole 11+1 olduk
İyi dayanmışsın canım sen. Ben çok görmek isteyince başka doktora gitmiştim bikere kısa sürede bide. şimdi sabrediyorum 2 hafta sonra kontrole gitcez zaman geçmiyo sanki 😊😀

Aranızda randevuya 1 kere gitmiş tek kişiyim sanırım içim içimi yedi 6.haftadan beri görmüyorum 😂 yarın inşallah görmeye gidicez kontrole 11+1 olduk
Bende bir kese de bir de kalp atışında gittim yarın randevu günü ama cumartesi gel dedi sabrediyorum bebeğime ve eşime söz verdim kaygılı bir anne olmayacağım diye herşey yolunda Rabbime emanet deyip devam ediyorum 🥰

X