Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    139
Bizde birbirimizle dokunarak haberlesiyoruz gibi. Geçen gün randevumde elini yüzüne kapatmıştı doktor azıcık oynattı karnımı yüzünü açsın diye. Doktora hocam bir dakika ben hallederim dedim elimi karnima sürdüm açtı yüzünü oynadı. Doktor oooo siz alismissiniz bile birbirinize dedi 🥰❤️
Bunları gördükçe gitikce duygusallaşiyorum finale az kaldı 🥰

Sağlıkla Sağlıkla al kucağına bebeğini benim oğlumla aramda inanılmaz bir bağ var öyle ki annenin yasayacgi tüm duyguları uç noktasina kadar yaşatı bna bu bozulmasin kardeşi ile ikiye katlmak nasip olsun inşallah elimden geleni yapcm tek isteğim huyunu oğlumdn alsin inşallah
Hepimiz sağlıkla alalım inşallah 🙏❤️ çocuğun huyları zaten kendi kişiliği ve yetiştirme tarzının sentezi gibi oluyor. Gönlündeki gibi olur inşallah 🙏🙏

İstersen 10. Çocuğuna hamile ol o sonsuz sevgi seli karnındayken başlayan bağ kucağına alma isteğin heyecanın hevesin hep aynı. Şimdi ikisini tartıyorum inan bu konularda asla bir fark göremiyorum 💙
Kalbim hem içerde hem dışarda ikisi için atıyor 🌸
Gözlerim doluyor 🥲 ay ben normalde beton gibiyimdir. Hamilelik beni çok değiştirdi. Çok muhteşem bir duyguymus gerçekten. Ve çok haklısin evlat ya 10 tane de olsa aynidir eminim ❤️ anne kalbi kocaman

Hepimiz sağlıkla alalım inşallah 🙏❤️ çocuğun huyları zaten kendi kişiliği ve yetiştirme tarzının sentezi gibi oluyor. Gönlündeki gibi olur inşallah 🙏🙏
Amin inşallah inşallah oğlumu tek başıma yetiştirdim kimseyi hayatımıza dahil etmedim baba tabiki vardı ama yobun çalıştığı için hersy bendeydi iyki öle yetistrdim diyorum 🥰

Beni bi doğum korkusu mu desem kaygısı mı desem öyle bir şey sardı. Baktım evden çalışırken kafayı yiyeceğim, evin temizlik kaygısı beni yiyip bitiriyor. Bu hafta ofisten çalışmaya geçtim. İnsan içine çıkınca biraz daha iyi oldu. Doğum yaklaştıkça içimde her gün bir kaygı oluyor.

Beni bi doğum korkusu mu desem kaygısı mı desem öyle bir şey sardı. Baktım evden çalışırken kafayı yiyeceğim, evin temizlik kaygısı beni yiyip bitiriyor. Bu hafta ofisten çalışmaya geçtim. İnsan içine çıkınca biraz daha iyi oldu. Doğum yaklaştıkça içimde her gün bir kaygı oluyor.
vakit yaklaştıkça bende aynen oyle tuhaflastim😀
Esime diyorum hastanede seni istiyorum sadece
Anneminde gelmesini de istiyor🤓
illa gelsin diyor ben yine gec vakte kadar yaninda olurum diyo
İstedigim gibi olmayacak sanırım
Demirin dusuktu dimi kuzu seninde
Cay iciyo musun cok
Acaba ondan mi ilac kullandigimiz halde düşük

Bu nasıl bebek hazırlığı ya. Bu tüketime gözlerim kanadı yemin ederim 😳

Sabah kızlar attı bunu bana. Satın alınan aslında kıyafet değil statü aşırı lüks restoranlara bir kaşık yemeğe binlerce lira vermekte aynı mesela. E bebekten alışveriş yapacak değil ya 😂
Herşeyi anlarım ama şu golden goose olayını anlamıyorum eski görüntü için 20 bin tl para vermek 🤡

X