Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    63
Selamlar Kızlar ikili de risksiz geldi benim,bebeğin ölçümleri falan da iyi.. doktor 35 yaştan dolayı nipt yaptırmanı öneriyorum dedi.çünkü bitek yaş olasılığımızı düşürüyor.fiyat alıcam bakalım yaptır dediği için yaptırcam sanırım.😒 birde ikilide bakılan o iki hormon kaç olmalı ? neleri gösteriyor tam bilmiyorum.bilenler aydınlatabilir mi ? 12. Haftama giriyorum bir gün sonra 🥹 ne ara 3 aylık olduk ?
Birde bu testle cinsiyet de çıkıyordu otomatik dimi ?
Risksiz gelmesine sevindim canım, nifty yaptırma niyetin varsa ne kadar erken o kadar iyi, kafan rahat olur, ben de kan verdim bugün 6 gün oldu heyecanla sonuç bekliyorum hala çıkmadı, bekleme süreci biraz stresli malesef

Of kızlar kilo konuşmuşsunuz ben 1 haftadır o kadar çok yiyorum ki bir oturuyorum yarım karpuz yiyorum yada salatalık başlıyorum 3-4 tane yiyorum asla kesmiyor 1 parça falan sadece makarna ve meyve yemek istiyorum akla gelen her meyveyi çekiyor canm ve 1 kilo almışım bu hafta şuan 68 falanım
:KK70: afiyetler olsun...

Beni de kesmiyor sürekli yemek istiyorum ama sonrasında ki şişkinlik beni çok korkutuyor nefes alamıyorum resmen o yüzden durduruyorum kendimi.

Sende olmuyor mu yahu :KK70:

:KK70: afiyetler olsun...

Beni de kesmiyor sürekli yemek istiyorum ama sonrasında ki şişkinlik beni çok korkutuyor nefes alamıyorum resmen o yüzden durduruyorum kendimi.

Sende olmuyor mu yahu :KK70:
sağol cano 😁
Yaa olmaz mı hemen yürüyüşe çıkıyorum çok geç saatlerde yemememye dikkat ediyorum kendimi tutamayıp yiyince de hemen iş yapıyorum hareket ediyorum tada banyo yapıyorum ki şişkinliğim geçsin

sağol cano 😁
Yaa olmaz mı hemen yürüyüşe çıkıyorum çok geç saatlerde yemememye dikkat ediyorum kendimi tutamayıp yiyince de hemen iş yapıyorum hareket ediyorum tada banyo yapıyorum ki şişkinliğim geçsin
ne güzellll

ben yığılıp kalıyorum resmen :KK70: bazen duş bile almaya halim kalmıyor, nerde otursam orda uyuya kalıyorum ya. :KK70:

ben 14+3 oldum kilo almadım çok şükür henüz. ama ben hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım. İdeal kilom 55 falan ben 69 kiloyum :KK70:
Bakalım bu zamandan sonra heralde başlayacak kilo almalar. Sağlığımızı olumsuz etkilemesin de gerisi önemli değil.
Senin boyun kaç canm benm hep 55 olmaktır hedefim ama 57de kalıyorum boyum 165 benim ideale hiç ulaşamıyorum

Kızlar 14+3 bugün. Çok fazla baş ağrısı var 3 gündür özellikle bu saatler tavan yapıyor.

Hiç ağrımazdı böyle, var mı sizde de benzer durum?? :KK43:

Senin boyun kaç canm benm hep 55 olmaktır hedefim ama 57de kalıyorum boyum 165 benim ideale hiç ulaşamıyorum
ben çok minnakım ya 1.55 maalesef. 69 kiloyum :KK43:

Evlendikten sonra 9 kilo aldım bu halde de hamile kaldım. Kilo verip öyle hamile kalmak istiyordum ama olmadı sürpriz yaptı bizim ufaklık :KK70:

ben 14+3 oldum kilo almadım çok şükür henüz. ama ben hayatımın en kilolu döneminde hamile kaldım. İdeal kilom 55 falan ben 69 kiloyum :KK70:
Bakalım bu zamandan sonra heralde başlayacak kilo almalar. Sağlığımızı olumsuz etkilemesin de gerisi önemli değil.
Aynen yaa alınan verilir bende tam doğal yolla bebek umudunu kestim tedaviye başlayacaktım diyete başladım dişlerimi yaptırdım ve o ay hamile kaldım elhamdülillah o yüzden kiloyu takmıyorum boyum olduğu için görünmüyor zaten 170 boyum da

Of kızlar kilo konuşmuşsunuz ben 1 haftadır o kadar çok yiyorum ki bir oturuyorum yarım karpuz yiyorum yada salatalık başlıyorum 3-4 tane yiyorum asla kesmiyor 1 parça falan sadece makarna ve meyve yemek istiyorum akla gelen her meyveyi çekiyor canm ve 1 kilo almışım bu hafta şuan 68 falanım
Bende makarnanın her türlüsünü çok seviyorum meyve de aynı Yaa çilek kiraz salatalık acur buz gibi geliyor içim yanıyor sanki 🤣doktor meyve dozunda tüket şeker olmasın dddi tamam dddim inşallah dediklerine uyacağım ama ne zaman bilmiyorum 🤣

Bende makarnanın her türlüsünü çok seviyorum meyve de aynı Yaa çilek kiraz salatalık acur buz gibi geliyor içim yanıyor sanki 🤣doktor meyve dozunda tüket şeker olmasın dddi tamam dddim inşallah dediklerine uyacağım ama ne zaman bilmiyorum 🤣
Senin boyun çok iyimiş benim gebelik şekerim vardı önceki gebeliğimde 20. Haftada çıkmıştı yine çıkarsa daha yiyeyim o zamandan sonra nasılsa mantığıyla gidiyorum şuan durduramıyorum kendimi 😂 şekerimi kontrol ediyorum arada çok şükür suan iyi

Senin boyun çok iyimiş benim gebelik şekerim vardı önceki gebeliğimde 20. Haftada çıkmıştı yine çıkarsa daha yiyeyim o zamandan sonra nasılsa mantığıyla gidiyorum şuan durduramıyorum kendimi 😂 şekerimi kontrol ediyorum arada çok şükür suan iyi
Oda mantıklı 😀doktorum bana her seferinde kilo alma şeker olur erken gebelik olur diyor annemler sürekli kilo alma diyor sanki benim elimde bebeğin canı istiyor 🤣erik canım istiyor kaç gündür eşim şimdi yemeye götürecek 😀

Bende bugün 13+4 ün canım benimde akşamları çok şişiyor karnım ama ben 3kg almışım ya basenlerim çok çabuk genişledi daha kaç ay var bu basen böyle giderse napacam 😂😂
Amann ben yine 4 kilo aldm boşverr berekettirr snraa verilir 😂
Şaka bi yana keske daha az alabilsem ama elimde değil canm şuan kilo en son takacağm sey vlla

Pheebs Pheebs cnm burdamısın sana bırsey sorucam doğumdan sonra sen hangı şampuanı kullandın dökülme azal sın dıe ikimizde tekrar anne olucaz eylül gelmeden alayım dıyorum şampuanı 😂😂😂

X