2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım ben ilk iki transferimde sürekli kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı olurdu bugün üçüncü günüm ama öyle ağrı gibi bi şey hissetmiyorum. Herkesin vücudu farklı tepkiler verebilir onu hiç kafana takma
Canım o kadar çok şey okuyorum ki insanların 2 gün mide bulantıları lekeleri olmuş bende yok evet biliyorum hepimizin bünyesi farklı inanıyorum pozitif olacak rabbimin izni ile rabbim ol derse olacak

Benim prolaktinim yüksek olduğu için dostinex kullanıyodum ama transferden üç gün önce bıraktım. O ilaç da göğüs hassasiyeti yapıyo, transferden iki gün sonra göğüs ucum acımaya hassaslaşmaya başladı ama dolgunluk olmadı. 4 gün sonra halsizlik gibi bişey vardı. 6. Gün bel ağrısı ve vücudum tutulmuş gibiydi. Kasıklarımda ağrı olmadı ben regl ağrısı da yaşamam sadece hafif bi sanki ishal olma durumunda karında yaşanan hafif sancı vardı . Ama asla bu helirtiler aşırı değildi vücudunu dinleyince farkediyodum . Çok ağladım bugün yine inanılmaz güzel bi duygu inşallah allah hepimizin sonuçlarını güzel eylesin burda pozitif yazarken bile birinizi incitmekten cok korkuyorum lütfen hakkınızı helal edin

Benim prolaktinim yüksek olduğu için dostinex kullanıyodum ama transferden üç gün önce bıraktım. O ilaç da göğüs hassasiyeti yapıyo, transferden iki gün sonra göğüs ucum acımaya hassaslaşmaya başladı ama dolgunluk olmadı. 4 gün sonra halsizlik gibi bişey vardı. 6. Gün bel ağrısı ve vücudum tutulmuş gibiydi. Kasıklarımda ağrı olmadı ben regl ağrısı da yaşamam sadece hafif bi sanki ishal olma durumunda karında yaşanan hafif sancı vardı . Ama asla bu helirtiler aşırı değildi vücudunu dinleyince farkediyodum . Çok ağladım bugün yine inanılmaz güzel bi duygu inşallah allah hepimizin sonuçlarını güzel eylesin burda pozitif yazarken bile birinizi incitmekten cok korkuyorum lütfen hakkınızı helal edin
Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla kucağına al inş

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 13 Mayıs223 Mayıs
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs:anneadayı:
@Kubra Avci
@Asli4721 Mayıs131 Mayıs
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs:anneadayı:
M mercan6065 10 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
A aycicegix 8 Mayıs120 Mayıs
T tubiii89 14 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs:KK43:
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs:anneadayı:
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs:KK43:
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs:anneadayı:
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs:KK43:
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs:KK43:
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
C cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
@Kmsl066 Mayıs217 Mayıs
@Rose2384 Mayıs214 Mayıs:KK43:
@Azmerr6 Mayıs216 Mayıs:anneadayı:
@yildizcml7 Mayıs116 Mayıs
@_tomrishatun10 Mayıs220 Mayıs
@symmm13 Mayıs223 Mayıs
@emy34016 Mayıs215 Mayıs
@efnan078 Mayıs120 Mayıs
M msjj 9 mayıs219 Mayıs
P Papatya445834 7 Mayıs116 Mayıs:anneadayı:
@gulcankn8 Mayıs120 mayıs
@anneolmaistiyorum17 Mayıs228 Mayıs
@BY201510 Mayıs119 Mayıs
@nilya ay6 Mayıs216 Mayıs
@mussset20 Mayıs21 Haziran
@severdi
9 Mayıs 219 Mayıs

kızlar selam benimde fallop tüplerim ödemli olduğu ve ilaç geçmediği için doktor tüpler alınmadan normal gebelik de tüp bebek gebeliği de gerçekleşmiceğini söylemişti önce yumurta sayı ve kalitesi düşmesin diye yumurta toplama yapıldı 11 yumurtadan 3 tanesi 5.gün embriyosu donduruldu sonra şubatta tüplerimle birlikte 4 buçuk cmlik kistim alındı ameliyatla bi kaç ay rahim dinlendirme için bekledik geçen hafta 9 mayısta 2 tane biri 4aa biri 3aa embriyolarım çözülüp embriyo glue işlemiyle birlikte transfer yapıldı 19 mayısta kan vermemi söyledi hemşire ilk tüp bebek denememiz 18 mayısta regl tarihim görünüyor ya regl olursam diye endişeleniyorum dayanamayıp 2 kere idrar testi yaptım negatif çıktı herkes belirtilerden bahsetmiş bende ara ara kasık ağrısı girip çıkıyor yok gibi bişey yani belirtim normal midir sizce hiç belirti yaşamamam

Kızlar kan 180 bi sorun yok çokk şükür iğneye fitile devam ede gönderdi doktor cumartesi bi kan daha vericem sonrasında sorun yok
Geçmiş olsun ben neredeyse 1 haftadır bildiğin adet gibi lekelenme kanamam var 2gun önce 86 di değerim bugün 131 kesin kimyasal oldu diyordum normal lekelenme de değil bel ağrısı vs düşük gibiydi inşallah cumartesi de güzel haberler alırsın hiç moralini bozma 💕😘🙏🧿
S skacir sana da haber vermiş olayım beni listeden sil diye yazarım diyordum şansa bak 😍

çok tatlısın. ne kadar ince düşünce. ama herkes mutlu oluyor, herkese umut oluyor pozitif haberler. inşallah sağlıkla devam edip kucağınıza alırsınız. çok heyecanlı bekleyiş, bakalım.

Geçmiş olsun ben neredeyse 1 haftadır bildiğin adet gibi lekelenme kanamam var 2gun önce 86 di değerim bugün 131 kesin kimyasal oldu diyordum normal lekelenme de değil bel ağrısı vs düşük gibiydi inşallah cumartesi de güzel haberler alırsın hiç moralini bozma 💕😘🙏🧿
S skacir sana da haber vermiş olayım beni listeden sil diye yazarım diyordum şansa bak 😍
Yaa gordun mu nasipten otesi yok biz ne dersek diyelim bende o kadar agir grip oldum lekelendim kesin tutmadi diyordum elhamdulillah minigimz karnimda 😍😍😍 benimde bu ara baya bel agrim var gercekten

Kızlar kan 180 bi sorun yok çokk şükür iğneye fitile devam ede gönderdi doktor cumartesi bi kan daha vericem sonrasında sorun yok
Col sukur canim dikkat et ednol fitil mi verdi makattan atilan o cok etkili br fitil br de prulotn igne doktorun zaten hepsni titizlikle yapiyorur gonlun ferah olsun

Yaa gordun mu nasipten otesi yok biz ne dersek diyelim bende o kadar agir grip oldum lekelendim kesin tutmadi diyordum elhamdulillah minigimz karnimda 😍😍😍 benimde bu ara baya bel agrim var gercekten
Belim kopuyor benim de özellikle gece tutuyor böyle 3 gibi sabahı sabah ediyorum.ya ne bileyim bildiğin adet oldum ben öyle leke meke olsa şükrederim belki çift rahimden kaynaklıdır.ne zaman çağırdılar seni 🥳🥰

Arkadaşlar merhaba benim bugün transfer sonrası 14. Günüm çok şükür pozitifi gördüm. Burada herkes kendine yakın bir hikaye arıyor. İlk günden itibaren bende didik didik edip okudum yeri geldi olmadı dedim yeri geldi oldu galiba dedim. Ama şu an sakin kafayla baktığımda aslında bir belirti vermediğini gördüm. Sizlere naçizane tavsiyem test gününüzü bekleyin ben kendimi yedim ama 12. Günden önce bakmadım çünkü onlar kesin olmayan sonuçlarla bir yıkım oluşturuyor, bakmadığında dikkat daha kolay dağıtılıyor. Ben eşimle kavga da ettim ağladım da sinirlendim de adet günüme denk gelen tarihte birebir adet sancısı da çektim öyle yerleşme kanaması falan da yaşamadım her zaman yaşadığım regl öncesi belirtileri yaşadım. Yaptığım tek şey dua etmekti. Doktorlar, ilaçlar, belirtiler bunların hiç biri önemli değil rabbim ol demişse olacaktır. Olmamışsa göremediğimiz bir hayır var demektir. Biz bilemeyiz o bilir. Burada herkes en hayırlı sonucunu alsın inşallah. Rabbim hepimize hayırlı, sağlıklı, ahlaklı evlatlar nasip etsin inşallah🌸

Belim kopuyor benim de özellikle gece tutuyor böyle 3 gibi sabahı sabah ediyorum.ya ne bileyim bildiğin adet oldum ben öyle leke meke olsa şükrederim belki çift rahimden kaynaklıdır.ne zaman çağırdılar seni 🥳🥰
Sali gunu randevusu aldim 10 gun sonra oluyor testten sen de aldin mi kese randevusu 🥰 benimde bel agrim oluyor birde cok yemek yiesim geliyor 😄😄

aranızda hiç regl öncesinden bir hafta önce gelen sinir durumu oldu mu? oluyor mu ya da? bugün transferin tam bir haftası doldu ve birden yüklenen bir sinir hali var. aynısı gebelikte de olmuştu gerçi ölçemiyorum :) Salı günü ovitrelle olduğum için ev testi vs. bir şey de denemiyorum her türlü yanlış sonuç verebilir diye. Benim gibi 7. günde olan var mı? semptomunuz var mı?

X