2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    289
Kızlar saçı dökülen var mı benim gibi ?🫤Avuç avuç dökülüyor saçlarım,saçımın sağ ön tarafı belirgin bir şekilde açıldı.😩
Benimde başladı, benim saçlarım öncedende dökülürdü ilk kızıma hamile kalınca dökülme durdu hatta 9 ayda gürleşti, kendine geldi. Doğumda annem bile şaşırdı ne güzel olmuş saçların demişti. Ama bebe 3 aylık olunca saçlarım dökülmeye başlamıştı. Belki duymuşsunuzdur bebek 3 aylık olunca annenin saçları dökülür derler... Annem falan hep öyle dedi. Ben yine de dermetolağa gittim. Hatta o da aynısını söyledi demedi mi büyüklerin dedi 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️O zaman ne verdi hatırlamıyorum ama işe yaramadı saçlarım avuç avuç döküldü.
İkincide saçlarımın dökülmesi durmadı ama azaldı. Ve 3 aylık olunca arttı.
Bu hamileliğimde dökülme durdu ama iyileşme çok olmadı. Ve 15 gündür dökülme hızı arttı yine çünkü bebem 3 aylık oldu 🙈🙈

Alalh kolaylık verdın benkmkı gece şükür besıgınde uyur ama gündüz oturma odasında yatak odadıns gotrudugumdr a glıyor bıde uyanık oldu mu kucagımda evde gezıyoruz
Gündüz uyumaya yeni başladı onu da 1 saat omzumda 1 saat kolumda 🤦🏻‍♀️ oturunca uyanıyor 10 dakikaya 🤦🏻‍♀️ geziyorum evin içinde. Şimdi neyse de iyice ağırlaşınca ne yapacağım bilmiyorum.
Geçen fotoğraf atmıştınız omzunuzda duruyordu. Benimki de öyle akşama kadaaar🤦🏻‍♀️ kıpır kıpır bide ağlıyo kolikten dolayı sürekli ben is mis yapamıyorum annem yoksa yanımda 🤦🏻‍♀️

Benimde başladı, benim saçlarım öncedende dökülürdü ilk kızıma hamile kalınca dökülme durdu hatta 9 ayda gürleşti, kendine geldi. Doğumda annem bile şaşırdı ne güzel olmuş saçların demişti. Ama bebe 3 aylık olunca saçlarım dökülmeye başlamıştı. Belki duymuşsunuzdur bebek 3 aylık olunca annenin saçları dökülür derler... Annem falan hep öyle dedi. Ben yine de dermetolağa gittim. Hatta o da aynısını söyledi demedi mi büyüklerin dedi 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️O zaman ne verdi hatırlamıyorum ama işe yaramadı saçlarım avuç avuç döküldü.
İkincide saçlarımın dökülmesi durmadı ama azaldı. Ve 3 aylık olunca arttı.
Bu hamileliğimde dökülme durdu ama iyileşme çok olmadı. Ve 15 gündür dökülme hızı arttı yine çünkü bebem 3 aylık oldu 🙈🙈
Büyükler ne dese doğru çıkıyor.Bebişim 3 aylıkken saçlarım dökülmeye başladı ve hala devam ediyor.Dermatologa gitmeyi ben de düşündüm ama sonradan vazgeçtim.☹️Ne olacak acaba saçımın bu hali🫤Hamileliğimde saçlarım hiç olmadığı kadar gür,canlı ve upuzundu.Hormonların etkisinden midir nedendir doğum sonrası gitti güzelim saçlarım.Çözüm önerisi olan var mı Canlar ?

Yani şöyle ben diyetten önce 2 öğün yemek yiyordum şimdi 2 saatte 1 yiyorum o yüzden sütüm azalınca regl olduğum içindir diye düşünmüştüm şimdi göğüsler yumuşak ama sıkınca süt geliyor devam ediyorum o yüzden diyete
2 saatte bir diyetiniz nasıl listeniz var mı kendiniz mi oluşturdunuz diyetisyen mi verdi

Kaka yapmıştı o yüzden değiştirdim. Ama değiştirsem de 1 saate uykuya geçerdi bu sefer 4 saat uyumadı daha doğrusu uyudu yerine koydum uyandı sayamadığım kadar fazla uyuttum yerine koyunca uyandı durdu. Şimdi de 8.30dan beri uyumuyor gerçekten çıldırmak üzereyim
Tamamen yalnız mısın artık

Büyükler ne dese doğru çıkıyor.Bebişim 3 aylıkken saçlarım dökülmeye başladı ve hala devam ediyor.Dermatologa gitmeyi ben de düşündüm ama sonradan vazgeçtim.☹️Ne olacak acaba saçımın bu hali🫤Hamileliğimde saçlarım hiç olmadığı kadar gür,canlı ve upuzundu.Hormonların etkisinden midir nedendir doğum sonrası gitti güzelim saçlarım.Çözüm önerisi olan var mı Canlar ?
Merhaba d vitamini ve demir v eksikliğinden çok döküleceğim söyledi doktor bana.Ben solgarın demir hapını aldım düzenli kullanmaya başladım o yüzden

Bugün benim bebeğim hiç yatmıyor ben anlamadım. Kakasını yaptı burnunu temizledim altı temiz ne zaman yerine koysak uyanıyor hep kucakta uyuyor geceden beri böyle

X