2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    289
Ayyy ben onları hayatta bebeğime bağlayamam helyum gazı var onda patlaması çok kötü sonuçlara yol açıyor. Çok dikkat ediniz
İpi çok uzun zaten patlatma ihtimali yok diye kontrollü şekilde ipinide sıkmadan bağladım. Teşekkür ederim uyarınız için bilmiyorum zararlı olduğunu

Ay kızlar oğlum 2.30 da kalktı 4 saattir uyumuyor neden böyle yaptı bilmiyorum 😭 yerine koyuyorum uyanıyor 4 saattir niye uyumaz bir bebek. İlk defa gece uykusunda böyle yaptı normalde altını değiştirince uykusu kaçardı ama maksimum 2 saate geri uyurdu. Bu sefer 4 saattir mücadele ediyorum bende de hal kalmadı 😔😭
Belkide sizin kokunuzla sıcaklığınızla uyumak istiyordur. Ben böyle zamanlarda bol temasla sakinleştirip yanıma yatırıyorum belliki kokumu arıyor diye düşünüyorum. Bebişlere rahat batıyor bazen kucaktaki o rezil uyku tatlı geliyor onlara.
Bebeğinizi kendi yatağınıza alıp gövdesini yastığınızın hizasına gelecek şekilde yatırırsanız hem güvenli olur hem ikinizde rahatça uyursunuz

Belkide sizin kokunuzla sıcaklığınızla uyumak istiyordur. Ben böyle zamanlarda bol temasla sakinleştirip yanıma yatırıyorum belliki kokumu arıyor diye düşünüyorum. Bebişlere rahat batıyor bazen kucaktaki o rezil uyku tatlı geliyor onlara.
Bebeğinizi kendi yatağınıza alıp gövdesini yastığınızın hizasına gelecek şekilde yatırırsanız hem güvenli olur hem ikinizde rahatça uyursunuz
Aynen gerçekten rezil şekilde öyle baygın yatıyo ki yerine koyunca tak diye uyanıyor çok az uyudu bugün bir derdimi var anlamadım ya. Yanımıza da daha korkuyorum yatırmaya eşim çok dönerek yatıyor kendime de güvenmiyorum

Aynen gerçekten rezil şekilde öyle baygın yatıyo ki yerine koyunca tak diye uyanıyor çok az uyudu bugün bir derdimi var anlamadım ya. Yanımıza da daha korkuyorum yatırmaya eşim çok dönerek yatıyor kendime de güvenmiyorum
Benimki de gündüz uykusunu asla yerinde uyumaz kucağımda uyur hep, bırakıyorum uyanıyor. Öyle olunca pes ediyorum yatağın ortasına oturuyorum o da kucağımda uyuyor. bir kaç kere gece uykusunda da yaptık aynısını. Yerinde yatmak istemediğinde inatlaşmıyorum onunla çünkü o kazanıyor 😅 ben de oturur vaziyet uyuyorum 🤦🏻‍♀️

Benimki de gündüz uykusunu asla yerinde uyumaz kucağımda uyur hep, bırakıyorum uyanıyor. Öyle olunca pes ediyorum yatağın ortasına oturuyorum o da kucağımda uyuyor. bir kaç kere gece uykusunda da yaptık aynısını. Yerinde yatmak istemediğinde inatlaşmıyorum onunla çünkü o kazanıyor 😅 ben de oturur vaziyet uyuyorum 🤦🏻‍♀️
Alalh kolaylık verdın benkmkı gece şükür besıgınde uyur ama gündüz oturma odasında yatak odadıns gotrudugumdr a glıyor bıde uyanık oldu mu kucagımda evde gezıyoruz

Kız banada atın dıyetı nadılda sütüm yok ben yedım yedim süt olacak ya güya bena kg oldu malesef doğumdan cıktıgımda 80 ıdım en son 84 bakalım rota asisi yarın gelıyor eczane ye dedık tartılsyım kaç çıkacam bu sefer 90 cıkar

436EA34E-5F2F-4D2C-8BCB-0A8127D1E3AE.jpeg

Geçen hafta oldum başlamadan önce neden böyle oldu anlamadım ama çok aç kaldım süt nasıl olacak ki
Yani şöyle ben diyetten önce 2 öğün yemek yiyordum şimdi 2 saatte 1 yiyorum o yüzden sütüm azalınca regl olduğum içindir diye düşünmüştüm şimdi göğüsler yumuşak ama sıkınca süt geliyor devam ediyorum o yüzden diyete

X