Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    211
Kızlar günaydın.
26.04 te ani zorunlu sezaryana alındım. Plaensenta totalism vardı bilşyosunZ. Ve sancım başlamıştı. çok zorlu bir doğum ve sonrası süreci geçirdm, geçiriyorum hepinizden dua bekliyorum. Doğum yapanlar varsa gözleri aydın olsun. Fırsat bulabilirsem tekrar gireceğim inşallah
Canım dualarim seninle inşallah bir an önce toparlanirsin 🙏🏻 güzel haberlerini bekliyoruz

Canım biz normalde Beypazarı falan alırız ama marka fark eder mi bilmiyorum sabahtan akşama bekliyor sen tadına bak gaz geliyorsa icirme bildiğin su olacak böyle hiç gazı olmayacak sen tadına bakarsan anlarsın. Nasıl oldu bebişin? Süt sagiyor musun canım?
Süt sağmıyorum ya sağmam gerekiyor mu? Maalesef göz kenarı hala sarı, sabah 5-10 dk güneşe koydum ha bire süt vermeye çalışıyorum ama süt gitmiyor mu yetmiyor mu anlamadım . Anneme dedim şimdi maden suyunu çıkardım dolaptan bir bardağa koyayım akşama kadar gidip gelip bardağı çalkalayayım belki iyi gelir annem deneyelim dedi

Kızlar bende bu sayfayı uzaktan takip edenlerdenim Allah'ım hepimize bebislerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin size bişey sormak istiyorum doğum nişanı kanlı mi oluyor bende az önce sarı sümük gibi bir parça geldi sonra daha ufak bir parça geldi bu nişan olabilir mi
Sanmıyorum canım benim de doğumdan on gün önce aynısı oldu ama doğum başlamadı sancı mancı hiç olmadı 10 günde

Kızlar bende bu sayfayı uzaktan takip edenlerdenim Allah'ım hepimize bebislerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin size bişey sormak istiyorum doğum nişanı kanlı mi oluyor bende az önce sarı sümük gibi bir parça geldi sonra daha ufak bir parça geldi bu nişan olabilir mi
Kanlı olması lazım nişanın öyle diyorlar

Kızlar günaydın.
26.04 te ani zorunlu sezaryana alındım. Plaensenta totalism vardı bilşyosunZ. Ve sancım başlamıştı. çok zorlu bir doğum ve sonrası süreci geçirdm, geçiriyorum hepinizden dua bekliyorum. Doğum yapanlar varsa gözleri aydın olsun. Fırsat bulabilirsem tekrar gireceğim inşallah
Çok geçmiş olsun 🙏 umarım sen ve bebeğin iyidir🙏

Kızlar günaydın.
Bende hep seni merak ediyordum canım . Çok geçmiş olsun , inşallah hızlıca toparlanırsın . Bebiş nasıl ? Bebeğine kavuştun gözün aydın 🥰

Haber ver canım bize de bakalım doktor ne diyecek suni sancı isteyecek misin
Kilosu 3700 olmuş kızlar sancı da çıkmıyor doktor 2 seçenek sundu haftaya gelirsem suni ile normal doğum veya sezaryen bende dedim ki ben 3800 üstü normal doğurmak istemiyorum riske atmak istemiyorum evet kilosu artınca risk artıyor dedi sezaryen tarihi verdi 05.05e bende o tarihi istemedim 03.05 istedim kendimce sebeplerden ötürü.. birde her hafta benim 200 alıyor bi geçen hafta 100 almıştı yani kızlar 3900 ile normal doğum yapmak istemedim sancı da yok bir şey yok diye bebegimi riske atmak istemedim şimdi kan verdim tekrar nstye girdim 03.05te saat 8.30da sezaryen gircem maşallah bebeğinde gelesi yok melegim can melegim can sulti tutti sulti tutti gulumsebebek gulumsebebek kubiskubiskubis kubiskubiskubis golden-snitch golden-snitch Mavi070707 Mavi070707 O ozgeeeee1 Runam Runam _Ravzaa_ _Ravzaa_ mia2023 mia2023 Begonya2 Begonya2 ve diğer anneler yazamadığım kim varsa özür dilerim kızlar kafam çok dolu

Kilosu 3700 olmuş kızlar sancı da çıkmıyor doktor 2 seçenek sundu haftaya gelirsem suni ile normal doğum veya sezaryen bende dedim ki ben 3800 üstü normal doğurmak istemiyorum riske atmak istemiyorum evet kilosu artınca risk artıyor dedi sezaryen tarihi verdi 05.05e bende o tarihi istemedim 03.05 istedim kendimce sebeplerden ötürü.. birde her hafta benim 200 alıyor bi geçen hafta 100 almıştı yani kızlar 3900 ile normal doğum yapmak istemedim sancı da yok bir şey yok diye bebegimi riske atmak istemedim şimdi kan verdim tekrar nstye girdim 03.05te saat 8.30da sezaryen gircem maşallah bebeğinde gelesi yok melegim can melegim can sulti tutti sulti tutti gulumsebebek gulumsebebek kubiskubiskubis kubiskubiskubis golden-snitch golden-snitch Mavi070707 Mavi070707 O ozgeeeee1 Runam Runam _Ravzaa_ _Ravzaa_ mia2023 mia2023 Begonya2 Begonya2 ve diğer anneler yazamadığım kim varsa özür dilerim kızlar kafam çok dolu
En iyisini yapmışsın riske atmaya da gerek yok Allah korusun kilo aldıkça risk de artıyor hayırlısı olsun önemli olan sağlıcakla kucağına almak heyecan başlamıştır artık şurda 3-4 gün kaldı🤭

Hakkınızda en hayırlısı olsun canım benim 😍🤲🏻 sağlıkla sıhhatle kavuşun inşaAllah çok az kaldı artık 🤲🏻

Üzülme kuzum nasip sağlıkla sıhhatle kavuşunda inşaAllah 🤲🏻🤲🏻 belkide 3 üne kadar kendi gelir belli mi olur. Gelmezse de sezeryanla kavuşursunuz inşaAllah 🤲🏻
Amin inşallah canim doğal akışı bozdum diye belkide ama yapacak bir şey yok onu riske atamazdim doktorda dedi risk artıyor diye giderek şeye de kızdım madem öyle niye şimdi suni vermiyon bana dimi ille 39ya

En iyisine karar vermişsin bence ,bu iki, üç güne kendiliğinden gelirse gelir gelmezse sezeryan en iyi karar...
Kızlaar bebişim de bende iyiyiz şükür. Tam 3 kilo 49cm doğdu. Bırakınca ağlıyor memede uyuyor başladık şimdiden 😂 Rabbim hepinizin yardımcısı olsun sağlıkla kavuşun hepiniz bebişlerinize inşallah
Çok şükür sende kurtuldun,kilosu da iyi maşallah.Allah bağışlasın inşallah..nasıl geçti doğum?

En iyisine karar vermişsin bence ,bu iki, üç güne kendiliğinden gelirse gelir gelmezse sezeryan en iyi karar...

Çok şükür sende kurtuldun,kilosu da iyi maşallah.Allah bağışlasın inşallah..nasıl geçti doğum?
Sağol canim siz böyle dedikçe içim rahatlıyor çünkü ister istemez yanlış karar vermekten korkuyorum.. eşim bana bıraktı kararı

X