Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Kızlar bugünlerde anksiyete halindeyim acaba bebeğim iyi mi kalbi atıyor mu diye😪 benim gibi olan ya da bu düşüncelerini susturabilen var mı
Ben susturamadım işte. Bende öyleyim içten içe hep bunu düşünüyorum . Ama gerçekten kendini rahatlat . Rahatlatamıyorsan doktora git bak dinle kalbini. Yoksa bu sıkıntı başka şekilde çıkıyor vücuttan . İçini ferah tut . Bizim tahmin ettiğimizden daha güçlüler bugün daha iyi anladım 🥰

Kızlar merhaba bugün 10. Haftaya girmiş bulunmaktayız ama karnım çıktı ben şok 😮 karnı çıkan var mı çok merak ettim dün mis gibi olan karnım şuan 6 aylık gibi nöbetteyim pantolonumu değiştirdim şaşkınım 😅

Merhaba arkadaşlar yeni kayıt oldum bu siteye
Belki benim ile aynı sorunu yaşayan ve çözen vardor umudu ile
Ben hem kendiliğimden hamileliklerimde hemde tüp bebek denemelerim de hep 6. Hafta kalp durması ile bebek kaybettim
Genetik yada eşimle ilgili bi sorun çıkmadı
Pıhtılaşma ile ilgili sadece 2 heyerozigot çıkınca önemsemediler
Yapmadığım şey kalmadı
Aklımda sadece tam anlamı ile bulunamaış pıhtılaşma yada bağışıklık sistmimğn bebeğe saldırması var
Yakın şeyle yaşayanlar bana yazabilir mi

Merhaba arkadaşlar yeni kayıt oldum bu siteye
Belki benim ile aynı sorunu yaşayan ve çözen vardor umudu ile
Ben hem kendiliğimden hamileliklerimde hemde tüp bebek denemelerim de hep 6. Hafta kalp durması ile bebek kaybettim
Genetik yada eşimle ilgili bi sorun çıkmadı
Pıhtılaşma ile ilgili sadece 2 heyerozigot çıkınca önemsemediler
Yapmadığım şey kalmadı
Aklımda sadece tam anlamı ile bulunamaış pıhtılaşma yada bağışıklık sistmimğn bebeğe saldırması var
Yakın şeyle yaşayanlar bana yazabilir mi
Merhaba canım tüp bebek değil fakat doğal yolla olan gebeliklerim sonlandı 4 adet kalp durmasından dolayı. Genetik dahil her şeye baktırdım bi sorun çıkmadı. Kasım ayında yaşadığım gebeliktetedbir amaçlı sulandırıcı kullanıyordum yetersiz geldiğinden 8+4 te tekrar kalbi durdu. Ramatoloye gittim antifosfolipid sendrom olabilir dedi değerlerimi takip ettirdim sınırda pozitiflik olmasına rağmen geçmiş tıbbi öyküme istinaden tüm tedavim üst seviyeden başladı çok şükür bugün 10. Haftaya giriş yaptık. İyi bir hastanede Hematoloji perinatoloji ve ramotoloji bölümü koordineli bi genel taramanı yaptırmanı tavsiye ederim. Rutinde asla pıhtılaşmam yok ama beta salgılandığı an benim pıhtılaşma hızla yükseliyor . Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah kendine de bize de bol bol dua et🙏🏻

İnşallah öyledir canım ya ilk olduğu için bilgi sahibide değilim hiç hemen panik oluyorum
Canım benim bugün heryerim şiş kasıklarım patlıyor adet zamanım geldi çünkü Bi kaç güne geçer inşallah belirtiler bi gidiyo bi geliyo ama yavaş yavaş hamile olduğunu hissediyorum ya karnım sertleşti☺️

Mesela ben de cinsiyet tahminlerine baktım neler var neler 😆 bazılarına göre erkek bazılarına göre kızım olacak eheheh tabi eğlencesine bu

Maya takvimi var mesela yaşınız ve hamile kaldığınız ayı topluyorsunuz çift ise kız sonuç tek ise erkek çıkıyo 😆 bunu da deneyelim

X