Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    210
Kızlar günaydın.
26.04 te ani zorunlu sezaryana alındım. Plaensenta totalism vardı bilşyosunZ. Ve sancım başlamıştı. çok zorlu bir doğum ve sonrası süreci geçirdm, geçiriyorum hepinizden dua bekliyorum. Doğum yapanlar varsa gözleri aydın olsun. Fırsat bulabilirsem tekrar gireceğim inşallah
Çok geçmiş olsun canım inşallah tez vakitte toparlanırsın 🙏🏼 bebiş nasıll iyi mi onun için güçlü ol annesii 🥹🥰🙏🏼

Kızlar günaydın.
26.04 te ani zorunlu sezaryana alındım. Plaensenta totalism vardı bilşyosunZ. Ve sancım başlamıştı. çok zorlu bir doğum ve sonrası süreci geçirdm, geçiriyorum hepinizden dua bekliyorum. Doğum yapanlar varsa gözleri aydın olsun. Fırsat bulabilirsem tekrar gireceğim inşallah
Çok geçmiş olsun,şimdi nasılsın..bebek nasil

Kızlar günaydın.
Canım ben de ne zamandır yazmıyorsun diye düşünüyordum. Hayırlı olsun bebeğin ve sana da çok geçmiş olsun 💐 bebeğin de sen de çok iyi olursunuz inşallah 🙏🏻

Kızlar günaydın.
Geçmiş olsun en kısa zamanda toparlanırsınız inşallah 🙏🏻

Kızlar günaydın.
Canım hayırlı olsun bebeğin çok geçmii olsun umarım çok çabuk toparlarsınız 🤲🏻🤲🏻

Kızlar günaydın.
Geçmiş olsun canım ve hayırlı olsun şimdi nasılsınız bebişin nasıl noldu bir anda neden zor oldu

Kızlar 2-3 gündür boğazım çok kötü ağrıyor ve her gün daha kötü olarak uyanıyorum öksürük de başladı doktora sordum bol su iç dedi sağolsun inanılmaz yardımcı oldu napcam ben ya🥹

Kızlar 2-3 gündür boğazım çok kötü ağrıyor ve her gün daha kötü olarak uyanıyorum öksürük de başladı doktora sordum bol su iç dedi sağolsun inanılmaz yardımcı oldu napcam ben ya🥹
Nane limon iç bol bol ..öksürük iÇin de pekmezi kaynat içine biraz zeytinyaği koy boğazin yumuşasin.

golden-snitch golden-snitch canım gazı alınmış maden suyunu annen nasıl yapıyor hangi marka kaç saat dışarda bekletiyor
Canım biz normalde Beypazarı falan alırız ama marka fark eder mi bilmiyorum sabahtan akşama bekliyor sen tadına bak gaz geliyorsa icirme bildiğin su olacak böyle hiç gazı olmayacak sen tadına bakarsan anlarsın. Nasıl oldu bebişin? Süt sagiyor musun canım?

Kızlar bende bu sayfayı uzaktan takip edenlerdenim Allah'ım hepimize bebislerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin size bişey sormak istiyorum doğum nişanı kanlı mi oluyor bende az önce sarı sümük gibi bir parça geldi sonra daha ufak bir parça geldi bu nişan olabilir mi

X