Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Doktor söyledi canım temiz çıkarsa zaten rapor kahıt fln göstermiyor bir şey varsa sana o geafijli kağıdı gösterir sanırım
Raporu gittiğin doktordan aliyosun canım bişey olup olmadigini söylüyorlar bende dün aldım hiç bişey çıkmadı şükürler olsun

Bizimde ikili tarama testimiz vardı bugün ölçümleri herşeyi normal çıktı, ama cinsiyet tahmininde bulunmadı doktorumuz 1 ay nasıl beklenir şimdi ☺️

Eklentiler

• IMG_1725.png
    IMG_1725.png
    417,6 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_1727.jpeg
    IMG_1727.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 80
Bugün 13+0 günlük olduk çok şükür ama karnım migdem taş gibi sanki gaz dolu içerisi ama ağrı ve rahatsızlık yok 6 aylık gibi göbeğim var kizlar sizde oldumu böyle bisey

Oğlan anaları isim düşündü mü paylaşın fikir olsun
Eşim çağan diyor ben doruk ya da Ege
İlk oğlum Toprak yoksa Burak mı olsa diyorum 🙈

Merhaba canm sağlıkla büyütün evladınızı inşallah sizde
Kızz çabuk geçer mi yaa zaman
Ben bir an önce doğsun istiyorum da:)
Felaket çabuk geçiyor hemde. Su an bebeğim 6 ay 10 günlük. Ne ara o koskoca 9 ay geçti ben doğum yaptım ve bebeğim 6.5 aylık oldu bile diyorum kendime. Üstelik her şey çok zordu. İnanılmaz gazlı kolik bir bebeğe sahiptim ağır bir lohusa depresyonu geçirdim hala atlatmış sayılmam ama su an geriye gidiyorum da her şey ne çabuk ne hızlı..

Senle benim aynı canım bende salı verdim bekliyorum inşallah güzel sonuçlar alırız benim yaşa bağlı risk çıktı sende ne vardı
Merhaba canım güzel haberler diliyorum öncelikle 🙏🏻 Benim yaş riski yok, ultrason bulguları normal ama biyokimyasal risk çıktı. Testinde görmüşsündür belki beta hCG mom değeri ve Papp-a mom değeri var. Benim papp-a mom değerim 0.29 geldi. 0.5 ve altı düşük değer kabul ediliyormuş.

Canmm Rabb'im biran önce sana şifa versin bebeciklerini de korusun inşallah bişey olmayacak içini ferah tutmaya çalış🙏🙏
Çok teşekkür ederim canım çok şükür bebislerim gayet sağlıklı ve kıpır kıpırdı ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü gayet güzeldi okadar rahatladım ki anlatamam

Çok geçmiş olsun canım inşallah hiç bi sorun yoktur ne yaptın randevudan çıkmışsındır?
Çok şükür güzel geçti randevum bebislerim gayet sağlıklı lakin ikisininde eşi asagidaymis ondan sürekli kanama ve leke geliyormuş WC yemek harici kalkmak yasak bebekler büyüdükçe yukarı çıkıyormuş plesantalari

Ayy erkek ismi gerçekten çok zor oğlumun adı kıvanç koyduk çokta seviyorum herkes beğeniyor ama buda erkek olursa bakalım yandık isim konusunda

Toprak burak çok benzer gibi bana göre doruk ve ege benim listemde de vardı ama toprak ismine ege daha çok yakışıyor gibi😍çağanı demiyorum onu eledim bile😖

Merhaba canım güzel haberler diliyorum öncelikle 🙏🏻 Benim yaş riski yok, ultrason bulguları normal ama biyokimyasal risk çıktı. Testinde görmüşsündür belki beta hCG mom değeri ve Papp-a mom değeri var. Benim papp-a mom değerim 0.29 geldi. 0.5 ve altı düşük değer kabul ediliyormuş.
Seninde düşük riskli gibi ozaman inşallah iyi haberler alırız biran önce

iyi akşamlar kızlar
Dün doktorun dediği aklıma takıldı sizede sormak istedim. Plasenta sanırım aşağıya doğruymuş yanlış anlamadıysam. İlerleyen aylarda yukarı çıkar ama çıkmazsa geri kalan aylar yatarak geçirirsin dedi. Böyle bişey duyan başına gelen var mı acaba?🧐

X