2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    293
Dün gövdesinden tutup başımdan yukarı kaldırdım yüzüstü vaziyette koltuğun üzerinde oyuncağını gördü heycanlanıp çığlık attı oyuncağa yaklaştırdım eline aldı kendisi sonra ağzına götürdü. 1dk kadar geveleyip düşürdü. İlkti ve tekrarı olmadı henüz. Emerken memeyi tutmak istiyor iki eliyle ama eller hep yumruk🥰 yumruğuyla tutmaya çabalıyor. Yarın 3 aylık olacak
Maşallah hhh benımkı de ayın bırınde inş 3 aylık yarın rotw asısını yaptıracam geç kalmadım demı ıkıncı ayın sonu dedıler ys 3 ve 5

Kızlar merhaba, nurse harveys gaz damlasını ne kadarlıkken kullandınız? Bebeğim 10 günlük. Kullanılır mı acaba. Karnı bu saatlerde sertleşiyor her gün😢
Merhaba, bizimde doktorumuz 10 günlükken gaz damlasına başladı. Nurse harveys veya sab simplex al dedi bende sab simplex aldım memnun kaldım.

Bizim Minik 3 aylık oldu. ❤️
Dun kontrolü vardı 700gram almış bu ay 5700 olmuş.
Rota aşımızi olduk, gaz için baya azalmış gazi dedi karnindan baktı..
Göz randevusu aldık, göz muayanesi olsun dedi doktorumuz haftaya göze gideceğiz.
Sünnet yerimizde şükür iyiye gidiyor 2 haftayı geride bıraktık 🎉
Rabbim tüm yavrulara sağlık versin hepsi hayırlı evlat olsunlar ❤️🤲🤲✨amin

Benım adam evden kacıyor sokaklara dedım nıye gıdıyoreun ne yapayım benı buldu mu bebegı kıtlıyorsyn bana ben ne yapayımmo zman yemek iş camasır bekleme benden bende çocuğu kitleme yeyim dedım şu halımden çok memnun degışım dedım banyoya bıle gıremıyorum dedım yemek yıyoruz bebek agladı alfım kucagıma yemek yemeye calısuorum yedı ıctı kalktı bacak bacak üstüne attı tv baktı nasıl sinirime gıttı gerızekalı ya
Ayyy bırak Allah aşkına ya..
Gerçekten şaka gibi.
Bosver sen canını sıkma hiç. erkekleri anlamaya kılavuz yetmez.
Allah yavrularına sağlık versin. hayırlı evlat olsunlar kuzu

Benım adam evden kacıyor sokaklara dedım nıye gıdıyoreun ne yapayım benı buldu mu bebegı kıtlıyorsyn bana ben ne yapayımmo zman yemek iş camasır bekleme benden bende çocuğu kitleme yeyim dedım şu halımden çok memnun degışım dedım banyoya bıle gıremıyorum dedım yemek yıyoruz bebek agladı alfım kucagıma yemek yemeye calısuorum yedı ıctı kalktı bacak bacak üstüne attı tv baktı nasıl sinirime gıttı gerızekalı ya
Ayyy ben olsam bebeşi emziriri değişir ona bişi demeden tutar bebeği kucağına veririm banyoya bir girerim 1 saat çıkmam ağlar ağlar sinirimi atarım 🙈

Valla benim 😂 eşim korkuyor ağlamasından o da ağlayacak gibi oluyor bir de onla uğraşamam. Çocuk susunca ben de kötü oluyorum ağlıyorum öyle rahatlıyorum ama o an sakin kalmak zorundayım mecbur susturmak için sakin bir şekilde şarkı ninni pış pış tüm evi geziyoruz saatlerce
ben kahve içersem katılarak ağlıyor bir kere xe kola içtim o zaman kestikten sonra kafeinsiz daha rahatız

Kızlarım uçan balon istemiş eşim 2 tane almış gelmiş. Bebişin çok dikkatini çekti parlak janjanlı balonlardan. İpini sıkmadan koluna bağlıyorum yarım saat oyalanıyor balonla kolunu salladıkça hareketleniyor oda heyecanlanıp duruyor.
Ayyy ben onları hayatta bebeğime bağlayamam helyum gazı var onda patlaması çok kötü sonuçlara yol açıyor. Çok dikkat ediniz

Aspiratör sesi esliginde iki elimi birlestirip yüzüstü yatiriyorum hafifce bagirsaga baski yapiyorum ve salliyorum. Sonra biz de o pozisyonda ev geziyoruz. Araba gezintisi iyi geliyor. Sizde işe yarayan baska yöntemler varsa yazin olur mu fikirlere cok ihtiyacim var 💜 Doktor pilates topu uzerinde karinüstü yatirmamizi önermisti ama denemedim. Yaptiklarim işe yaramazsa son care emziriyorum.
biz de su dolu küvet ya da kovaya sokuyoruz orda bacaklarını bol bol kendi hareket ettiriyor o şekilde ayarlıyoruz suyun hacmini çıktıktan sonra rahatlıyor bir de kafeinsiz olmaz

Bizim Minik 3 aylık oldu. ❤️
Dun kontrolü vardı 700gram almış bu ay 5700 olmuş.
Rota aşımızi olduk, gaz için baya azalmış gazi dedi karnindan baktı..
Göz randevusu aldık, göz muayanesi olsun dedi doktorumuz haftaya göze gideceğiz.
Sünnet yerimizde şükür iyiye gidiyor 2 haftayı geride bıraktık 🎉
Rabbim tüm yavrulara sağlık versin hepsi hayırlı evlat olsunlar ❤️🤲🤲✨amin
Çok şükür hemen iyileşti.
Bizde geçen hafta göz kontrolü olduk çok şükür bir sıkıntı Yok.
Salı günü de kalça ultrasonu var.

X