Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    153
Bence karın şekli sabah ve akşam bile farkediyor. Sabah karnım daha az şiş oluyor aşağı doğru ama akşama doğru karnım daha da büyük oluyor yukarı doğru şişkinlik oluyor. Kimsenin dediği ile değil de kendini bir gözlemle canım. Zaten doğum olacak olsa başka belirtileri de var onlara göre bakarsın.
Demi ya yani,zaten bnde oluşan tüm skntilar hepimizde neredyse var
E Eflatunc ayní seyleri yazacaktım
Dr a gitsen demez sana bir haftaya dogurursun😵‍💫
Hemende nasıl anlamışlar
Uzman bunlar uzman fahretin bunları atamayı unutu 🤣fahrtrtin koca diyince de gülme geliyor aklıma pandemi zamanında elimizde güçlü bir silah var oda yakalanmamak 🤣🤣🤣🤣
Ay inanma ya benimde düştü 2 3 gün oluyor bebek aşağıda baskıda yapıyor ama sancım yok ağrım yok zaten nst zamanları bir şey olsa doktor der insanların seni doldurmasına üzmesine izin verme takma kafana keyfine bak bak B BirNBirE bana benimde hafif düşmüş gibiydi demişti ama zamanında doğdu demiştin dimi canım takma kafana stersten uzakdur
İşin kötü tarafı geçen hafta nst sanci çok çıkmıştı 🤣🤣

Yok kız cok korumacı degilimdir. 😂😂Benimki evdeki takıntı işte. Misafir gidince koltuk silerim falan. Içim rahat etmez😂😂
Üf keşke yurtdisinda falan dogurabilseydim ne gelen olurdu ne giden😂😂😂
Bende heryeri silerim :KK43: takinti var malesef. En uyuz oldugum husus ise kapi esigine corapla basıp iceri girenler gerçekten of 😄

Bende heryeri silerim :KK43: takinti var malesef. En uyuz oldugum husus ise kapi esigine corapla basıp iceri girenler gerçekten of 😄
Ayyy dimii arkadaşım ayakkabiyla bastigim yere corabiyla cikiyor ayakkabisini orda giyiyor. Yada ayakkabisini cikariyor ayni yere basip iceri giriyor off bak yine cinnet geldi bana😂😂😂

Ayyy dimii arkadaşım ayakkabiyla bastigim yere corabiyla cikiyor ayakkabisini orda giyiyor. Yada ayakkabisini cikariyor ayni yere basip iceri giriyor off bak yine cinnet geldi bana😂😂😂
Benim çevremde hemen herkes boyle artik cildirma noktasindayim. cozumu soyle buldum asagidan zile bastiklarinda tek kullanımlık camasir sulu yuzey temizleme havlusuyls basacaklari yeri sipsak siliyorum. 🤷‍♀️

Benim çevremde hemen herkes boyle artik cildirma noktasindayim. cozumu soyle buldum asagidan zile bastiklarinda tek kullanımlık camasir sulu yuzey temizleme havlusuyls basacaklari yeri sipsak siliyorum.
Kız eşige bassalar bende oyle yapcam ama eşik ötesinde cikariyorlar ayakkabilarini. Apartman koridorunu silmem lazim😂😂😂

Kız eşige bassalar bende oyle yapcam ama eşik ötesinde cikariyorlar ayakkabilarini. Apartman koridorunu silmem lazim😂😂😂
Bir tik otesini de siliyorum onu yapan da cok ama cok daha geride cikarana icimden sevgilerimi iletiyorum kendi kendimi yiyorum . Cogu insan boyle belkide biz yanlisizdir inan bilmiyorum ben balkona terliksiz cikanlari da anlamıyorum soncuta yikasanda acik yer tozlu :KK43: belkide sorun bizde

Bir tik otesini de siliyorum onu yapan da cok ama cok daha geride cikarana icimden sevgilerimi iletiyorum kendi kendimi yiyorum . Cogu insan boyle belkide biz yanlisizdir inan bilmiyorum ben balkona terliksiz cikanlari da anlamıyorum soncuta yikasanda acik yer tozlu :KK43: belkide sorun bizde
Ev terliği ile kullanmadigim balkona cikanlar oldu ve o terlikle geri girenler
göźüme seğirme gelmisti o an 😂😂😂
Bazı insanlar cok rahat bence. onlarada o normal geliyor bize de boylesi normal geliyor. Bu yüzden hic sevmem misafiri😂😂😂

Ayy konu nerelere geldii kız neyse sabah rüyamda dogurmak icin hastaneye gidiyordm. Valizi falan almisim ama bazi seyler daha yikanmamis. Sancim da yok niye yatis yaptilar erkenden diyorm. Esime git yika getir dicem beceremez diye ben gideyim diyorm nasil cikcam hastaneden diye dusunuyorm😂😂😂😂
Uykum kacinca haziran annelerine bakmıştım biri dogurmus bilincaltim sagolsun😂😂😂

Ayy konu nerelere geldii kız neyse sabah rüyamda dogurmak icin hastaneye gidiyordm. Valizi falan almisim ama bazi seyler daha yikanmamis. Sancim da yok niye yatis yaptilar erkenden diyorm. Esime git yika getir dicem beceremez diye ben gideyim diyorm nasil cikcam hastaneden diye dusunuyorm😂😂😂😂
Uykum kacinca haziran annelerine bakmıştım biri dogurmus bilincaltim sagolsun😂😂😂
Hormonlarına sağlık canımcım 😂

Sadece senin değil, doğacak çocuğunun da bağışıklığı kurtulur. Ama lütfen bakabilecek ve başkalarına sahiplendirmeyecekseniz sahiplenin. Onlar da bizim gibi can. Biz insan formundayız, onlar hayvan. Bizdeki duygular onlarda da fazlasıyla var. Kararınızı ona göre verin.
kesinlikle öyle bahçede su mama verdiklerimiz bile tanıyor bizi, insan bi bağ kuruyor . Detaylı araştırıcam bakalım 🥰

Benim çevremde hemen herkes boyle artik cildirma noktasindayim. cozumu soyle buldum asagidan zile bastiklarinda tek kullanımlık camasir sulu yuzey temizleme havlusuyls basacaklari yeri sipsak siliyorum. 🤷‍♀️
Canım bu normalse ben anormalim sanırım 😂
Hiç böyle temizlik takıntılı bir insan olmadım düzen severim de aşırı titiz olduğum söylenemez çocuğumu da öyle büyütmüyorum sizinkileri okuyunca bende kendimi sorguladım benim temizlik anlayışım haftalık dip köşe halı dök sil süpür toz al o kadar 😂

Canım bu normalse ben anormalim sanırım 😂
Hiç böyle temizlik takıntılı bir insan olmadım düzen severim de aşırı titiz olduğum söylenemez çocuğumu da öyle büyütmüyorum sizinkileri okuyunca bende kendimi sorguladım benim temizlik anlayışım haftalık dip köşe halı dök sil süpür toz al o kadar 😂
Cnm ben doktora da gittim benim normal olmadığımı insanlarin cogunun boyle oldugunu ve ölmediğini soyledi. Yani ozetle kendini sorgulama. Ben yukarda kendime benzeyen arkadasi bulunca dertlestim😅

Yooo haklısın bi yerde :)
İste sen esine söylettir
Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla hesabi olsun. 🤣
Fazla da korumacı olunca cocuk mikroba alisamiyor
Bir dipnot olarak eklemis olayım❤️
Benimde takintim Öpülmesinde yenidoganların
Benim bebegim degil
Baska bi bebegin opuldugunu gorunce bile bana biseyler oliyiiiii:ruh:
Ben de öpme olayına karşıyım bir çoğumuz gibi. Kendimiz söylesek illa ki alınan biri olur riskine karşı, hemşire ya da doktordan rica edicem gelip siz söyler misiniz kesin bir dille öpülmemesi gerektiğini 😁 eve geçince de “doktoru duydun” demem yeterli olur diye umuyorum

Cnm ben doktora da gittim benim normal olmadığımı insanlarin cogunun boyle oldugunu ve ölmediğini soyledi. Yani ozetle kendini sorgulama. Ben yukarda kendime benzeyen arkadasi bulunca dertlestim😅
Ay ne bileyim bi an ben pis bir insan mıyım dedim 😂 hayat o kadar temizlik yapmak komplike yaşamak için çok kısa geliyo sonra tutup saatlerce ütü yapıyorum benimde manyaklığım ütü Herşey dümdüz olmak zorundaymış gibi 😬

Ay o doktor cok biliyor. Konu ölmek yada ölmemek degilki😂😂 ay bizi hic anlamiyorlar😂😂

Merhaba doğum için hastanede giymek için nasıl bir terlik seçtiniz? Crocs diyorlar başka var mı bildiğiniz? Suda Kaymaz bir terlik olmalı allah korusun. Neler aldınız?

Ben de öpme olayına karşıyım bir çoğumuz gibi. Kendimiz söylesek illa ki alınan biri olur riskine karşı, hemşire ya da doktordan rica edicem gelip siz söyler misiniz kesin bir dille öpülmemesi gerektiğini 😁 eve geçince de “doktoru duydun” demem yeterli olur diye umuyorum
Ben bu konuda katıyım söylerim en son bi tane haber okudum çünkü etkisinden çıkamadım küçücük bir bebeğin vebali olmasın kimse. Birde oral dönemde elini emen çocuğun elini öpmeleri var ki çıldırıyorum. 4 aydan sonra kayınvalidem bakıcak tembih edeceğim tek konu anne kimse öpmesin olacak

X