Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    182
Hep aynı pozisyonda yatıyorum ondan oluyor canım, hep sağa dönüp uyuyorum alışkanlık şimdi de ağrı olmaya başladı, bugün randevum var sorcam bakalım
Bende aksine çok dönüyorum Allah affetsin yüz üstü yatan biriydim genelde şimdi sola alıştırmaya çalışıyorum kendimi 🤣🤣🤣
Selam kızlar kontrolden çıktım bebiş iyi 800 gr olmuş 🤭
Aynıyız kaçıncı haftadasın😍
Oh maşallah 1 kiloya doğru gidiyoruzz
Evet yaa ne kadar çabuk büyüyorlar artık
Ben de diyorum bizim kasım transfer grubu nerede 🤣🤣 buldum siziiii
🤣🤣🤣🤣🤣 Canoooo hoşgeldin sen burayı bilmiyormuydun hamişler için burası tüp bebek sonrası dağildik hepimiz

Bende aksine çok dönüyorum Allah affetsin yüz üstü yatan biriydim genelde şimdi sola alıştırmaya çalışıyorum kendimi 🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣 Canoooo hoşgeldin sen burayı bilmiyormuydun hamişler için burası tüp bebek sonrası dağildik hepimiz
24+6 oldum canım ben

Açıkçası hamile kalıp rahatlayınca foruma pek girmedim 🙈🙈 nasıl gidiyor canım? Renkli usg girdim ben temiz cıktı 2 gun sonra doktora gidicem sabah aç gel dedi heralde şeker yüklemesi yapılacak:/ 10 kg aldım suana kadar da 🤣🤣🤣

Ben bugün saç kesimi ve bitkisel boya ile saçlarımı boyadım tamamen batıl inanç kızımdada kestim gayet sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdim
Ay ben evden çıkamıyorum serklajlıyım artık o kadar çıktı ki beyazlarım, umarım ben de evime gelecek birini bulurum da boyatırım gerçekten uzunluğuda yoruyor beni☺️

Açıkçası hamile kalıp rahatlayınca foruma pek girmedim 🙈🙈 nasıl gidiyor canım? Renkli usg girdim ben temiz cıktı 2 gun sonra doktora gidicem sabah aç gel dedi heralde şeker yüklemesi yapılacak:/ 10 kg aldım suana kadar da 🤣🤣🤣
Bi ara bende öyle rahatlama olunca bırakmak istedim ama tek sosyal mecramm burası iyi geliyor burada olmak daha çok bilgi sahibi oluyoruö kendimce evet girdim çok şükür bende temiz gibi sadece kalpte parlaklık var dedi üstelemedi şeker yüklemesi yaptırdım gayet iyi çıktı oda şuan sadece gebelik tansiyonu olabilir dedi doktor cumaya kadar sabah akşam tansiyon ölçümü yapıtırıyorum sen nasılsın nasıl gidiyor ne kadarlık oldun doğum ne zaman nasipse

Ay ben evden çıkamıyorum serklajlıyım artık o kadar çıktı ki beyazlarım, umarım ben de evime gelecek birini bulurum da boyatırım gerçekten uzunluğuda yoruyor beni☺️
Saç kesim konusunda bende acayip bişi oldum çok uzun olmasada kalın saç olduğu için beni çok rahatsız ediyor ne yapsaö bilemedim kestir kestirme diye türeyen insan dolu çevremde

Kızlar kabızlık için kuru kayısı yiyorum bende işe yarıyor.Her gün tüketmeye çalışıyorum. deneyebilirsiniz siz de
Ben de chia tohumlu su yapıyorum . 1 tatlı kaşığı chia tohumu, yarım limon suyu üstüne sıcak / ılık su . 10 dk bekleyince tohumlar şişiyor. Bir de öğrendiğime göre chia da yüksek oranda omega-3 varmış aklınızda olsun şifa olsun

Bi ara bende öyle rahatlama olunca bırakmak istedim ama tek sosyal mecramm burası iyi geliyor burada olmak daha çok bilgi sahibi oluyoruö kendimce evet girdim çok şükür bende temiz gibi sadece kalpte parlaklık var dedi üstelemedi şeker yüklemesi yaptırdım gayet iyi çıktı oda şuan sadece gebelik tansiyonu olabilir dedi doktor cumaya kadar sabah akşam tansiyon ölçümü yapıtırıyorum sen nasılsın nasıl gidiyor ne kadarlık oldun doğum ne zaman nasipse
24+5 olduk canım 13 ağustos gösteriyor doğumu. Tetanoz aşısı yaptırdın mı? Çok karşıtı vardı ben yaptırmadım açıkçası. Bebeği etkiliyor dediler yaptırmadım. Şeker çıkmaz umarım ya meyveyi bol yiyorum🙈

Saç kesim konusunda bende acayip bişi oldum çok uzun olmasada kalın saç olduğu için beni çok rahatsız ediyor ne yapsaö bilemedim kestir kestirme diye türeyen insan dolu çevremde
Canım ben tüp bebeğe başladığımda kısacık kestirmiştim çok rahatım hala, rahat değilsen kestir ya inandırma kendini öyle şeylere

Benim de öyle çok fazla belime kadar ve kalınlar şimdi bir de serklajlıyım yıkama kurutmak çok zor oluyor bakalım birini bulabilecek miyim

yok ilaç olarak sadece decavit kullanıyordum. Doktorlar genellikle demir ilacı yazar ama bana yazmamışlar o yüzden baya düşük çıkmış 😢
Ben de hiç ilaç kullanmıyorum. Sadece d vitamini 3 damla. Bu hafta baktıracağım. Bence biz evde küçük çocuk olduğu için beslenmeye dikkat edemiyoruz.
Kızlar doktorunuz hiç kan değerlerinize bakıyor mu ? Geçen kontrolümde kendim baktırmak istedim karaciğer enzimlerim yüksek çıktı biraz moralim bozuldu oksapar kullanıyorum o yapabilirmiş bide demir ilacını kesti Dr inşallah düşer 🙏🏻
Bu hafta 24 içinde yaptırmamı istedi. 23+6 oldum. Değerler gebelikte farklı çıkar zaten. Doğumdan sonra emzirdiğimiz için de farklı çıkabiliyor. Sonradan düzeliyor. Önemli olan şeker yüksek tansiyon vs.

Günaydın, son bir kaç gündür artık doğurmak çocuğu kucağıma almak istiyorum sonra da Allah korusun erken de gelmesin zamanını beklesin diyorum ama sabırsızlanmaya başladım artık :KK70:
Son ay hergün söylediğim şeydi. Kışın doğurmama rağmen. Şimdi sıcaklara geliyor. Hayırla sağlıkla gelsinler ama son zamanlar daha çok söyleyeceğiz bunu 😄
Evet ben ikili sayılara düştüm 99 gün kaldı doğuma haha :KK70:
Benim de 100 günüm var. Sezeryan olacağı için gün belirledik 😄
Saçma olduğundan emin olsam da, ilk bebemde kestirmedim bu defa sıcaklara denk geldiği için kestirebilirim. Kimseye söylemeden pat diye kestirip çıkacağım. Ağırlığını boynumda hissediyorum 😄

Ben de hiç ilaç kullanmıyorum. Sadece d vitamini 3 damla. Bu hafta baktıracağım. Bence biz evde küçük çocuk olduğu için beslenmeye dikkat edemiyoruz.

Bu hafta 24 içinde yaptırmamı istedi. 23+6 oldum. Değerler gebelikte farklı çıkar zaten. Doğumdan sonra emzirdiğimiz için de farklı çıkabiliyor. Sonradan düzeliyor. Önemli olan şeker yüksek tansiyon vs.
Evet ya ben hep çocuklara koşturuyorum zaten o yüzden de dikkat edemiyorum

X