Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    182
Kızlar soranlar olmuştu instagramdan 2. Gün çekim için nakışlı tulum şapka yaptırdım. Nakışsepeti sayfasından çorapla 775₺ ekliyorum resmini ben beğendim çok. Pamuklu tulum almıştım zaradan ona da isim işlettim ama bundaki gibi muntazam durmadı tülbent gibi ince bir kumaşı var isteyen olursa bakabilir
Çok şık be ciciler, sağlıkla giysin minnak

Son ay hergün söylediğim şeydi. Kışın doğurmama rağmen. Şimdi sıcaklara geliyor. Hayırla sağlıkla gelsinler ama son zamanlar daha çok söyleyeceğiz bunu 😄

Benim de 100 günüm var. Sezeryan olacağı için gün belirledik 😄

Saçma olduğundan emin olsam da, ilk bebemde kestirmedim bu defa sıcaklara denk geldiği için kestirebilirim. Kimseye söylemeden pat diye kestirip çıkacağım. Ağırlığını boynumda hissediyorum 😄
Temmuz ayında alın artık diyebilirim haha :KK70:
Çok şık be ciciler, sağlıkla giysin minnak
Aminnnnn hepimizinkiiii

Kızlar soranlar olmuştu instagramdan 2. Gün çekim için nakışlı tulum şapka yaptırdım. Nakışsepeti sayfasından çorapla 775₺ ekliyorum resmini ben beğendim çok. Pamuklu tulum almıştım zaradan ona da isim işlettim ama bundaki gibi muntazam durmadı tülbent gibi ince bir kumaşı var isteyen olursa bakabilir
kiz bu neeee cok minnaklaaaar aiiyh masallah vebislerimize ya 🥰🧿

Harika olmuşlar ya bayıldım sağlıkla giysin inşallah 🥰 tavsiye için de çok teşekkür ben de bakıcam sayfaya😍

Multivitamin kullanıyorum aslında ama benimki yatış şekliyle alakalı olabilir ya
Multivitamin ben de kullanıyordum ama yeterki olmadı sanırım . Ben ne şekilde yatarsam yatayım bacağım ağrıyordu kalçalardan başlatıp tüm bacağa yayılan ağrı :/ umarım geçer çok can sıkıcı çünkü

Nasıl tatlılarr 😍

Ama bu çok Tatlıııııı ᥬ😍᭄ ᥬ😍᭄ ᥬ😍

24+5 olduk canım 13 ağustos gösteriyor doğumu. Tetanoz aşısı yaptırdın mı? Çok karşıtı vardı ben yaptırmadım açıkçası. Bebeği etkiliyor dediler yaptırmadım. Şeker çıkmaz umarım ya meyveyi bol yiyorum🙈
Ben olmadım canım tetanoz aaa palm angels palm angels senide eklesin listeye gel sokul yamacımıza 🤭🤭🤭
Canım ben tüp bebeğe başladığımda kısacık kestirmiştim çok rahatım hala, rahat değilsen kestir ya inandırma kendini öyle şeylere
Bende düşünmedim değil bunu ama işte kararsızlık baya zorluyor beni

Aile hekimliginden mi aradilar. Onceki gebelklermde aradilar ama bunda arama olmadi.
Benide ilkinde üç dört kez aramışlardı düşük oldu. Bunda aramadılar ben kendim tahlil için gittiğimde söyledim kayıt ettiler sonra kendi aradılar. Numara varsa isterseniz bir arayın ya da uğrayın kayıt etsinler. Hamile takibini ve bebek doğduktan sonra bazı takipleri onlar yapıyolarmış

X