Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Benimde bütün belirtiler bıçak gibi kesildi ya çok garip, senin başka belirtin var mıydı geçti mi nasıl oldu 🤗
kasık ağrım var kuzum yani altta birşeyler oluyor kendimi dinliyorum ani kalkmalarda felan kramp giriyor birde şu öksüğe bu çocuk dayanırsa değme keyfime 🫢🫢😁🙏 akıntı felan yok kuzum bugün sadece çok hafif oldu oda yumurtlama akıntısı gibi şeffaf akıntı

ahh kuşum😍😍 erken öğrenmek hiç iyi değil bunu üstüne basa basa söylüyorum 4.2 çıkınca ben tabi yine ilaç içemedim sonra 2 gün sonra betam 22.7 çıktı haydaa bekle Allah bekle 🫢 sters yatım gögüslerimde ağrı vardı dün gece aniden ağrılarım gitti bir korktum dedim kimyasalfı sanırım gidiyor üzüldüm sabah kaktım evde test yaptım innovitanın gebelik testini silik dedim değer artsaydı bu kıpkırmızı olurdu sanırım yok gidiyor sonra tekrar verdim 62.7 arkadaşımda gayet güzel ilerliyor yerleşme aşamasında şuan dedi zaten hesap yaptığımda bugün 12 yada 13 gün felan oluyor kasık ağrılarım hep var ama arada kramplar vs oluyor zaten şuan çok ağır nezle geçiriyorum ilaç içmediğim için ama tekrar beta vermeyi düşünmüyorum çünkü bu stresi kaldıracak pskiloji yokmuş bende süründürdü beni resmen 🤒uygulamaya göre 1 mayıs kuzum benim hemen hemen aynıyız senle 🤩🤩 umarım seninde bebiş geliyordur 😍hepinize dua ediyorum biran önce gidip 2025 ocak ayı anneler topğimizi inşaa edelim 😍❤️🌹
Sorrma bende bugün kan vereyim dedim erken diye vazgeçtim gecikirsem inşallah o zaman kan veririm dedim dün test yapmıştım negatifti umarim erken olduğu için negatif çıkmıştır. 🥲 Benim 3 mayis bat. Senin beta şuan kaç yani en son kan verdiğinde kaçtı? Benimde agrilar hafifledi gibi ya bilemiyorum dedigin gibi arada regl agrisi gibi kramp oluyor sadece hafif de bel ağrısı. Hala umudumu kaybetmemişim😂😂 bu arada çok geçmiş olsun bebeim💋💋

Son düzenleme:
4 gün var canım 31 günde 1 oluyor bugün 28. Günü döngünün. Bilmiyorum ya 8 aydır hep hüsran salmıştım aslında iyice ama regl yaklaşınca yine bi acaba mı oluyor insan
Evet canım biliyorum regl yaklaştıkça hepimiz bir heyecan yapıyoruz. İnşallah bu ay hamilesindir hayırlısıyla🤲🤲

Sorrma benee bugün kan vereyim dedim erken diye vazgeçtim gecikirsem inşallah o zaman kan veririm dedim dün test yapmıştım negatifti umarim erken olduğu için negatif çıkmıştır. 🥲 Benim 3 mayis bat. Senin beta şuan kaç yani en son kan verdiğinde kaçtı? Benimde agrilar hafifledi gibi ya bilemiyorum dedigin gibi arada regl agrisi gibi kramp oluyor sadece hafif de bel ağrısı. Hala umudumu kaybetmemişim😂😂
erken gebelik mi kaset test mi yaptın kuzum benim halen negatif sayılır kaset test daha dün ancak silik çzigi gösterdi bugünde silik gösterdi düşün beta 62 ovü testim çift çizgi ama oğlumda da hatırlıyorum ovülerim çift çizgiydi reglime 4 gün varken düşün erken gebelik testim bile silikti kasette hiç çıkmadı beta verdiğimde 153 Dü düşün yani varsa bile çıkması gerçekten imkansız hangi değere göre çıkıyor hiç anlamıyorum ya 🫡

erken gebelik mi kaset test mi yaptın kuzum benim halen negatif sayılır kaset test daha dün ancak silik çzigi gösterdi bugünde silik gösterdi düşün beta 62 ovü testim çift çizgi ama oğlumda da hatırlıyorum ovülerim çift çizgiydi reglime 4 gün varken düşün erken gebelik testim bile silikti kasette hiç çıkmadı beta verdiğimde 153 Dü düşün yani varsa bile çıkması gerçekten imkansız hangi değere göre çıkıyor hiç anlamıyorum ya 🫡
Benimde kaset test geçen gün silik gibi görmüştüm bugün başka test yaptım o negatifti 😬😬 sonuç hala çıkmadı bakalım

Kaset testti oncomed markasi ya yorumları da baya kötüydü baktım da çoğu hataliymis bilemedim. ovulasyon yapmaya da korkuyorum silik çıkarsa diye jfjfkf ben en iyisi gecikmeyi bekleyeyim sonra kan vereyim pozitif çıkarsa ondan sonra evdeki tüm testleri bitiririm rahatça 😂😂

o bozuktur balım yada negatif çıkan bozuktur 😁😁 bu sürüncemeden Allahın izniyle kandan sonra çıkacağız ☺️ nazaman çıkacak sonuç kaç saat verdiler 😍
Bir gebenin günlüğü gebelik testiydi pek güvenilir değilmiş öyle okumuştum bozuk olabilir dediğin gibi kuzum 😊 14.35 gibi verdim 1 buçuk 2 saate çıkar dedi ama hala çıkmadı 😬😬🫢

Kaset testti oncomed markasi ya yorumları da baya kötüydü baktım da çoğu hataliymis bilemedim. ovulasyon yapmaya da korkuyorum silik çıkarsa diye jfjfkf ben en iyisi gecikmeyi bekleyeyim sonra kan vereyim pozitif çıkarsa ondan sonra evdeki tüm testleri bitiririm rahatça 😂😂
sanmam balım kaset testte çıkmaz gecikmede varsa eğer daha var regl nasıl olsa güzel düşün 😍☺️

sanmam balım kaset testte çıkmaz gecikmede varsa eğer daha var regl nasıl olsa güzel düşün 😍☺️
Senden sonra daha çok umutlandim belirtiler ayni gibiydi ya benimde çok önce başlamıştı kasık ağrım ondan umutluyum zaten dur bakalım 😊😊 rahim kısmımda da hala bi ağırlık var şişkin gibi hissediyorum o geçmedi bak😂😂

Kızlar freelynin Erken gebeliğini aldım, kullanan varmı doğru sonuç veriyormu ? Normal gebelik testini almıştım internetten geçen ay sonuç hüsran olmuştu.

Bir gebenin günlüğü gebelik testiydi pek güvenilir değilmiş öyle okumuştum bozuk olabilir dediğin gibi kuzum 😊 14.35 gibi verdim 1 buçuk 2 saate çıkar dedi ama hala çıkmadı 😬😬🫢
ayy çok heyecanlı değil mi
kuzum çıkmadı mı sonuç daha 🙏🙏

Senden sonra daha çok umutlandim belirtiler ayni gibiydi ya benimde çok önce başlamıştı kasık ağrım ondan umutluyum zaten dur bakalım 😊😊 rahim kısmımda da hala bi ağırlık var şişkin gibi hissediyorum o geçmedi bak😂😂
işin garibi kuşum ben adet olacağım zaman hiç karın ağrısı felan yaşamadım korunmasız ilişkiden bu yana hep birşeyler oluyordu kasıklarımda üşütme felan desem değildi ne olduğunu anlamaya çalıştım hep ☺️ hiç iyi birşey değil acaba acaba demekle geçiyor du zamanım ne zaman aman off olursa olur olmazsa napim ya diğer aya bakarım felan dedigimde kasıklarım sinyal atıyordu 😁😁 beni düşün beni düşün diye 🫢

Eklentiler

• Screenshot_20240429_170120_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20240429_170120_Samsung Notes.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 45
Kuzum baya baya negatif 🫠
yaa dedim 1 li felan bir rakamsa hala umut var dicektim 😔😔 neyse kuzum diğer aya inşallah zaten yumurtlamada tek ilişki oldu demiştin bu ay farklı denersin balım eğer imkanınız varsa gün aşırı değerlendir ovü takibi felan yap balım elbetteki o pozitif sonucu göreceksin vakti zamanı var herşeyin 🍀♥️

X