Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

yaa dedim 1 li felan bir rakamsa hala umut var dicektim 😔😔 neyse kuzum diğer aya inşallah zaten yumurtlamada tek ilişki oldu demiştin bu ay farklı denersin balım eğer imkanınız varsa gün aşırı değerlendir ovü takibi felan yap balım elbetteki o pozitif sonucu göreceksin vakti zamanı var herşeyin 🍀♥️
Kuzum biz bu ay zaten deneme bile yapalım diye düşünmeden olmuştu o yüzden dediğin gibi bir sonraki aylarda artık tam anlamıyla denemeye başlarız 🥰🥰🫶 seninki sağlıkla ilerlesin inşallah takipte olacağım 😍🙏

Bir gebenin günlüğü gebelik testiydi pek güvenilir değilmiş öyle okumuştum bozuk olabilir dediğin gibi kuzum 😊 14.35 gibi verdim 1 buçuk 2 saate çıkar dedi ama hala çıkmadı 😬😬🫢
İyi günler bende önceki gün bir gebenin testini yaptım şuan kan verdim hatta bekliyorum sonucu hatalı mı pozitif gösterdi acaba çok üzüldüm :KK43:(

Kuzum biz bu ay zaten deneme bile yapalım diye düşünmeden olmuştu o yüzden dediğin gibi bir sonraki aylarda artık tam anlamıyla denemeye başlarız 🥰🥰🫶 seninki sağlıkla ilerlesin inşallah takipte olacağım 😍🙏
amin kuşum ohh şimdi daha çok sevindim demekki vücut hazırlıyor kendini 🤗😍çok sağol kuzum bende buralardayım birşey sormak istersen elimden geleni yaparım 🙏☺️🌸

İyi günler bende önceki gün bir gebenin testini yaptım şuan kan verdim hatta bekliyorum sonucu hatalı mı pozitif gösterdi acaba çok üzüldüm :KK43:(
Ben iki kere yaptım birinde silik gösterdi diğerinde negatif çıkmıştı bugün kan testim negatif çıktı umarım sizin pozitif çıkar 🙏

Merhaba bende son adet tarihin 31 mart cumartesi günü beta 39 çıktı bugün 29 nisan 125 çıktı doktorum güzel dedi sizce nasıl yükseliş😊😊

Kızlar dayanamadım erken gebelik testi yaptım, inanamıyorum 🥰 hamileyim
IMG_20240429_180314.jpg

Eklentiler

• IMG_20240429_180314.jpg
    IMG_20240429_180314.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 7
işin garibi kuşum ben adet olacağım zaman hiç karın ağrısı felan yaşamadım korunmasız ilişkiden bu yana hep birşeyler oluyordu kasıklarımda üşütme felan desem değildi ne olduğunu anlamaya çalıştım hep ☺️ hiç iyi birşey değil acaba acaba demekle geçiyor du zamanım ne zaman aman off olursa olur olmazsa napim ya diğer aya bakarım felan dedigimde kasıklarım sinyal atıyordu 😁😁 beni düşün beni düşün diye 🫢
Ay evet ya benimde öyle oldu biliyor musun bu ağrı normal değil bebis yoksa kesin doktora gidicem falan dedim eşime hep allaaam inşallah yarabbimm bismillah bismillah 😂😂

Ay bugün ne güzel hamilelik haberleri gelmiş ya yerim sizii okudukça umut oluyor 🥹❤️❤️ kızlar takviye almayı düşünüyorum ya pcos falan yok ama yumurta kalitesi için maxijuno kullanmıştım bu ay ama sizce aynı devam edeyim mi yoksa başka kullanıp memnun kaldığınız takviyeler var mıı ? 🌸

Ay bugün ne güzel hamilelik haberleri gelmiş ya yerim sizii okudukça umut oluyor 🥹❤️❤️ kızlar takviye almayı düşünüyorum ya pcos falan yok ama yumurta kalitesi için maxijuno kullanmıştım bu ay ama sizce aynı devam edeyim mi yoksa başka kullanıp memnun kaldığınız takviyeler var mıı ? 🌸
Ben ocean mummy kullaniyorum canim memnunum tavsiye üzerine almıştım zaten güzel yani sanırım duskapani da ondan kullanıyordu

İyi aksamlar kizlar 30_31 martta seffaf uzayan akintim oldu tekrardan 1 nisanda ozur dilerim ama gercejten cok yogun seffaf akintim oldu onceki aylarda lh testi denemistim akintinin oldugu zaman pik yapiyordu 1 nisan yumurtlama ise yarin adet gunum oluyor degilmk bu akinti mevzunda kafam cok karisiyor eger degil ise 4 gun var ama benim iki gundur ne yesem midem alt ust gogus agrim vardi gecti
Merhaba yorumunuzu gördüm sanırım aynı sorun bende de var. Rengi berrak ama kıvamı çok koyu slime gibi ve yapış yapış bi sefer geldi bir daha gelmedi sizin sonuç pozitif mi acaba merak ediyorum benim bat 7 mayıs onun dışında bi belirti yok

Merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum rengi berrak ama kıvamı çok koyu yani slime gibi ve yapış yapış sizin sonuç ne oldu acaba pozitifi gördünğz mü
Herkese merhaba. Ben de 1 Nisan itibariyle klomen kullandım günde 2 kez. Ama araya bayram tatili girdiği için kontrole gidemedim. 5 Nisan'da ilacım bitti. 7_8 Nisan'da beyaz akıntım oldu kesildi. 10 Nisan'da çok yoğun şeffaf akıntım oldu 1 gün suren ve kasık ağrılarım oldu. Şu an dünden beri yoğun bel ağrım ve kasık agrilarim var. Ayrıca 2 gündür normalde yüksek olan tansiyonum düşük,ve bu yüzden de siklkliklabas dönmesi ve göz kararması yaşıyorum. Acaba yumurtam çatladı ve dollendi de o yüzden mi var ağrılarım bilgisi olan var mı? Anne olmayı çok istiyorum ben de sizler gibi 😔m

X