🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Merhaba Hanımlar, biz de 2.bebek planını işleme aldık Nisan ayında :halay:10 yıllık evliyiz. 8 yaşında oğlumuz var. Biz tek çocukta kalmak istiyorduk fakat Oğlum kardeş istiyor, herkesin kardeşi var deyip duruyor. Biz de zamanı geldi dedik.
İlk oğlumda 6 ay sonra gebe kaldım. 40+5'de doğdu paşam 4.220 GR Yengeç burcu mızmız bir oğlan :) Bu ikince bebeğim de hemen olmaz ise yine aynı dönemlere denk gelecek gibi :)
SAT 24.04.2024 BAT: 22.05.2024 listeye beni ekleme şansınız var mıdır?

Kızlar yumurtlamadan beri kasıklarım ağırıyor, belimin ortası ve kalçam ağırlıyor ilk defa böyle oldu. Yumurtlama günleri güzel değerlendirdik bu ağrılara anlam veremedim. Var mı aranızda böyle olan bat 25 Mayıs gibi.
Bende aynı ama kaşık ağrım ve bel ağrım oluyor bir de psikolojik olabilir ama mide bulantım çok fazla

Merhaba kızlar? Nasılsınız? 🌸
Beni soruyorsanız iyileşiyorum. Ne kadar iyiyim desem de yaralıyım. Bu yaramın geçmeyeceğini biliyorum sadece bunla yaşamayı öğreniyorum. Çok şükür bu hafta yaptırdığım test ile idrarsa protein kaçağımın bittiğini öğrendim 😍 bu bile mutlu etti buna bile ağladım 🙈 doktor nefroloji ve kadın doğuma gözükmemi istiyor. Ama açıkçası ben galiba korunmayı bırakmayı düşünüyorum 🙈 5 ay oldu. Siz ne yapardınız?

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım regli bugun bitti elendim hedef yeni ay
18 aylık kızım var tüp bebek ile oldu sebebsiz inferlite dediler. Dondurulmuş bir embriyom var ama suan bir süre kendimiz denemek istiyoruz birkac aydır nasip olmadı Allah nasip ederse ikinci bebeğimizi düşünüyoruz

Kızlar ne durumdasınız n’aptınız Candy7777 Candy7777 Zumruduanka96 Zumruduanka96 ben bugün tekrar yaptım Ovalüsyon ve baya silikleşmiş çatladı heralde ama şimdi de şu aklıma takıldı yani 4 gün yumurtlama için uzun deil mi ??degerlendirme de yaptım dün bakalım şu 2 günde değerlendiririm ama bunşekilde olması umudumu söndürdü nedense

Merhaba kızlar yeni üyeyim 🌼 gebelik bekleyen herkes en yakın zamanda sağlıklı gebelik haberini alır inşallah. Son adet tarihim 25 Mart 19 günlük bir gecikmem var doktora gittim herhangi bir problem gözükmüyor dedi beta değeri 1.20 çıktı ve ta**al adlı adet söktürücü ilaç verdi. Ortalama 1 buçuk senedir korunmuyoruz ama tam olarak son 3 aydır deniyoruz. Bundan önceki adet döngüsünde 40.gunde gelmişti. Yumurtlama günlerini değerlendirmeye başladıktan sonra adet döngüsünde değişiklik yaşayan var mı aramızda

Merhaba kızlar? Nasılsınız? 🌸
Beni soruyorsanız iyileşiyorum. Ne kadar iyiyim desem de yaralıyım. Bu yaramın geçmeyeceğini biliyorum sadece bunla yaşamayı öğreniyorum. Çok şükür bu hafta yaptırdığım test ile idrarsa protein kaçağımın bittiğini öğrendim 😍 bu bile mutlu etti buna bile ağladım 🙈 doktor nefroloji ve kadın doğuma gözükmemi istiyor. Ama açıkçası ben galiba korunmayı bırakmayı düşünüyorum 🙈 5 ay oldu. Siz ne yapardınız?
Güzel arkadaşım inşallah herşey öyle güzel yoluna girer ki mutluluktan ağlarsın yine 🌸
Ben de uzun süreden sonra tüp bebekle gebe kalıp düşük yaptım geçen ay. Kürtaj olmadığım için 1 adet sonrasi korunmayı bıraktım inşallah biz de sağlıklı gebelikler geçireceğiz inanıyorum buna🥹
Doktorun izin verdiyse arayı çok açma kuzum cok güzel haberler alalım inşallah 🥰

Merhaba kızlar yeni üyeyim 🌼 gebelik bekleyen herkes en yakın zamanda sağlıklı gebelik haberini alır inşallah. Son adet tarihim 25 Mart 19 günlük bir gecikmem var doktora gittim herhangi bir problem gözükmüyor dedi beta değeri 1.20 çıktı ve ta**al adlı adet söktürücü ilaç verdi. Ortalama 1 buçuk senedir korunmuyoruz ama tam olarak son 3 aydır deniyoruz. Bundan önceki adet döngüsünde 40.gunde gelmişti. Yumurtlama günlerini değerlendirmeye başladıktan sonra adet döngüsünde değişiklik yaşayan var mı aramızda
evet benim korunmayı bıraktıktan sonra regl döngülerim şaşırdı değişti baya... 35 ve 40 arası değişiyor artık ovülasyon testi yapmaktan yumurta kovalamaktan sıkıldım doktoruma göre bir sorun da yok 5 aydır deniyoruz.

evet benim korunmayı bıraktıktan sonra regl döngülerim şaşırdı değişti baya... 35 ve 40 arası değişiyor artık ovülasyon testi yapmaktan yumurta kovalamaktan sıkıldım doktoruma göre bir sorun da yok 5 aydır deniyoruz.
Rahim filmi çektirmişmiydiniz, ben henüz yaptırmadım 3 aydır deniyoruz dedikten sonra 6 7 ay daha bekleyelim ondan sonra gerekli testleri yaparız dedi dr

Rahim filmi çektirmişmiydiniz, ben henüz yaptırmadım 3 aydır deniyoruz dedikten sonra 6 7 ay daha bekleyelim ondan sonra gerekli testleri yaparız dedi dr
yok çektirmedim doktorum gerek görmedi tüm değerler normal çıktı eğer 1 sene olmazsa hem anne adayı hem baba adayı gerekli taramalara başlayalım dedi bakalım hayırlısı hakkımızda canım

Merhaba kizlaaar benimde adetim bitti ve bu ayda yeniden baslamak üzere aranizda katildim inşallah hepimiz guzel sonuçlarla karşılaşırız 🥰
11 mayıs son adet tarihim ve 7 haziranda bekledigim adet tarihim listeye bende katılabilir miyim ✨😊

Selam arkadaşlar, çatlatma iğnesi sonrası bugün 13.gün idrar testi yaptım, negatif ne yazık ki. Yaşadığım kramplar ya psikolojikti ya da regl öncesi ağrısıydı

İdrar 13. Gün negatiften sonra bir daha pozitife donmez heralde değil mi?
Benimde cumartesi 12. Günümdü test yapmıştım dümdüz negatifti. Batım 13-15 mayıs aradıydı. Ben de ihtimal vermiyorum. Bu saatten sonra. İğne bazı insanda adet gecikmesi yapabiliyomuş 18.20. Güne kadar beklicem bugün 16. Günüm

Güzel arkadaşım inşallah herşey öyle güzel yoluna girer ki mutluluktan ağlarsın yine 🌸
Ben de uzun süreden sonra tüp bebekle gebe kalıp düşük yaptım geçen ay. Kürtaj olmadığım için 1 adet sonrasi korunmayı bıraktım inşallah biz de sağlıklı gebelikler geçireceğiz inanıyorum buna🥹
Doktorun izin verdiyse arayı çok açma kuzum cok güzel haberler alalım inşallah 🥰
Geçmiş olsun kuzum 😔 bilmiyordum çok üzüldüm 😔😔 ama rabbim bizim de yüzümüze gülecek inşallah 🙏 doktorum 6 ay dedi ama ben 5.ayda bırakmak istiyorum açıkçası 🙈

Kızlar ne durumdasınız n’aptınız Candy7777 Candy7777 Zumruduanka96 Zumruduanka96 ben bugün tekrar yaptım Ovalüsyon ve baya silikleşmiş çatladı heralde ama şimdi de şu aklıma takıldı yani 4 gün yumurtlama için uzun deil mi ??degerlendirme de yaptım dün bakalım şu 2 günde değerlendiririm ama bunşekilde olması umudumu söndürdü nedense
Kuzum bazen geç çatlayabiliyor biliyorsun ki senin bide ikinci yumurtlama

X