🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Günaydınnn gögüs hassasiyetim var adetimin 2 gunu üstteki test dunden alttaki testi şimdi yaptım olabilirmi gercekten ikiside aynı marka suan şoklrdayım

Eklentiler

• IMG_0507.jpeg
    IMG_0507.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_0506.jpeg
    IMG_0506.jpeg
    202,5 KB · Görüntüleme: 79
Kuzum benim de normalde lekelenme olmazdı direk gelirdi şimdi lekelenme oldu akşam saatlerinde biraz söküldü şimdi artık tam söküldü kuzum senin de öyle olur belki. Amin hepimizin hakkında en güzel haberleri alalım bu ay inşallah 🥰🙏🏻🥹
Sabah geldi cok şükür kuşum yarın dr a gitcem de ondan adet lazım 🤣🤣🤣🤣 sen naptın gittin mi dr a kuzum

Valla kendimi de umutlandırmak istemiyorum gerçi bizim bu ay ilk korunmasız ilişkimiz ama bakalım biraz daha sabır☺️
Valla benim de düşük sonrası 6 ay ara vermiştik ilk defa bu ay deneyelim dedik hayırlısı artık çok heyecanlıyım ama erken de öğrenmek istemiyorum ilk gebeliğimi çok erken öğrendim takip süreci çok yıpratıcıydı

Valla benim de düşük sonrası 6 ay ara vermiştik ilk defa bu ay deneyelim dedik hayırlısı artık çok heyecanlıyım ama erken de öğrenmek istemiyorum ilk gebeliğimi çok erken öğrendim takip süreci çok yıpratıcıydı
Bende bi reglim gecikirse yapıcam bi 4-5 gün varken yapıcam diyorum ama bilmiyorum ne kadar sabır edeceğimi hamile olduğunu çok düşünmüyorum nedense

X