Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün 15. Gün ve hamileyiiimmmmm

Eklentiler

• IMG_6978.jpeg
    IMG_6978.jpeg
    147,3 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar merak ettiğiniz ne varsa sorun hepsini yanıtlayacağım allahım isteyen herkese ama herkese versin dualarımdasınız

Kızlar merak ettiğiniz ne varsa sorun hepsini yanıtlayacağım allahım isteyen herkese ama herkese versin dualarımdasınız
Merhaba canım yumurta takibimi yaptırdın acaba? Belirtilerin nelerdi ? Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🌸

Merhaba canım yumurta takibimi yaptırdın acaba? Belirtilerin nelerdi ? Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🌸
Evet kızlar insülin direncim 2.7 çıktı ben adette maxijuno kullanmaya başladım herhğn mutlaka yarım avakado 2 yumurta köy ama peynir zeytin ve zeytin yağı yedim ekmeği tamamen kestim yürüyüş yaptım en azından yarım saat tempolu. D vit demir magnezyum komplex ayrı kullandım.. gelelim belirtilere kızlar üç gün kala hiç kendimi hamile hissetmiyorum bir belirtim yok dedim 2 gün kala kasık ağrılarım başladı fakat kasık ağrım tek taraftaydı rahmim bildiğiniz adet sancısıydı adet olucam dedim geceleri akıntıma uyandım desim adet oluyorum tuvalete gitti birşey yok normal akıntı 15. Günde olmayınca bel ağrımda başladı hafiften hemen test yaptım

Genel olarak belirtilerin neler di yerleşme kanaması oldu mı olduysa kaç gün ve ne düzeyde oldu 15 güne gelmeden önce test yaptın mı hiç
Genel olarak belirtilerin neler di yerleşme kanaması oldu mı olduysa kaç gün ve ne düzeyde oldu 15 güne gelmeden önce test yaptın mı hiç
Genel olarak net adet ağrısı rahmin ağrıyor sanki adet olacaksın olamıyorsun. 9 . Gün fenerle baktığında görülen bir çizgi vardı sonra test yapmadım korkumdan hala bile inanamıyorum

Be
Genel olarak net adet ağrısı rahmin ağrıyor sanki adet olacaksın olamıyorsun. 9 . Gün fenerle baktığında görülen bir çizgi vardı sonra test yapmadım korkumdan hala bile inanamıyorum
benimde kasıklarım ağrıypr bel ağrısı ile beraber ama ben adetten 2 gün önce test yaptım negatif çıktı erken yaptım sanırım şimdi bekliyorum çünkü bugün olmam gereken adet günüm ve olmadım gaz bende de var daha önce böyle olmazdı çünkü çok değil ama 3 gündür de günde cok az gelen peçeteyle belli olan akıntılı lekelenme var bugünde geldi bir defa bekleyeceğim içimde bir his negatiflik yok diuor

Be

benimde kasıklarım ağrıypr bel ağrısı ile beraber ama ben adetten 2 gün önce test yaptım negatif çıktı erken yaptım sanırım şimdi bekliyorum çünkü bugün olmam gereken adet günüm ve olmadım gaz bende de var daha önce böyle olmazdı çünkü çok değil ama 3 gündür de günde cok az gelen peçeteyle belli olan akıntılı lekelenme var bugünde geldi bir defa bekleyeceğim içimde bir his negatiflik yok diuor
Ve hafif mide bulantılarım vardı bugün daha çok hissettim bulantıyı

Ve hafif mide bulantılarım vardı bugün daha çok hissettim bulantıyı
Akıntınız var mı acaba? Benim sarı akıntım var ama kokusuz yanma kaşınma yok. Enfeksiyon olabilir diye düşünüyorum ama kafamda karıştı. Merak ettim sizde var mı diye. Reglime daha var

Akıntınız var mı acaba? Benim sarı akıntım var ama kokusuz yanma kaşınma yok. Enfeksiyon olabilir diye düşünüyorum ama kafamda karıştı. Merak ettim sizde var mı diye. Reglime daha var
Evet akıntım bir hafta öncesinden falan başlamıştı zaten bazen süt beyazı yapışkan bazen sarımtırak hafif bazen sulu oluyor akıntımda baya artış oldu bu ay

Enfeksiyon olsa net kokar ve daha koyu olur mantar vs kalıntı yapar

Reglime yaklaştıkça akıntım beyazlaştı ve afedersin daha yapışkan hale geldi ama arada sarımtırak özür diliyorum sümükümsü geliyor

Evet akıntım bir hafta öncesinden falan başlamıştı zaten bazen süt beyazı yapışkan bazen sarımtırak hafif bazen sulu oluyor akıntımda baya artış oldu bu ay
Biraz bakındım hamile kalanlardada başlarda olabiliyormuş. Ama tabi herkeste farklı. Bende geçen hafta yumurtlamayı gördüm diye düşünüyorum bu hafta akıntım artmıştı. Bugün sarıya dönmüş. Ama tabi sizin ki en yakın olanı inşallah pozitifi görürsünüz 🌸

X