Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Kahve bende içiyorum cnm onla ilgilisi olur muymuş bilmiyordum valla iyice azaltayım o zaman :KK43: iş yerinde içmeden duramıyorum bazen
Günde 1 fincan filtre kahve ya da amerikano içiyordum ben önceki hamileliğimde içmesem kendimi daha cok strese sokucam ve daha zararı olacak gibi hissediyordum, baya bagımlı gibiydim cünkü. Simdi daha midem bulanıyor kahve beni tiksindiriyor ama düzelince yine aynı sekilde içerim gibi geliyor. Ama bu bnm fikrim tabi ki☺️

Canım yaptırmakla iyi yapmışsın, yüksek ihtimal yaştan dolayı öyle çıkmıştır birşey çıkmaz. Kafa rahatlığı hepsinden daha önemli. Daha önümüzde altı ay var o süreyi rahat rahat geçirirsin en azından
evet canım yaş faktörlü aman yaşlanmışım beee :) inşallah güzel sonuç alırım şimdi bekleme zamanı bakalım

kızlar selam daha yeni geldim işe sabah gittim doktora sadece yaş faktörlü ikili tarama düşük riski çıkmış onu anlattı doktor ve fedal dna yaptırmayı önerdi ki bende onu yapalım diye düşünmüştüm dünden beri 1.197 benim değerim 1/300 müş sınır 1/300 ve üstü olsa risk olmayacakmış ama 1/197 dedi .yani ben birşey çıkacağını sanmıyorum dedi ama ben ve eşim içimiz rahat etsin diye hemen yönlendirdiği yerde kan verdim parasını ödedik napalım sağlık bu düşüncesi bile insanı mahvediyor allahım inşallah sağlıklı güzel haberler alırım off beklemekte çok zor şimdi hergün sonuç beklemece allahım yardımcımız olsun .ben ilk gebeliğimde hiç böyle birşey yaşamadığım için bundada brahat geçer diye düşünüyordum ama hepsi farklı sonuçta yaşında37-38 e gircem yani sanırım bu yaştan dolayı sadece inşallah öyledir
Bak işte ne güzel canm doktor da bişey çıkacağını sanmam demiş
Nasipse çıkmayacakta üzülüp takma kafana

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet öğrenmeye gidip ikiz olduklarını öğrendim. Şok oldum çok sevindik. İnanamıyorum hala. İkiside iyi şükür. İkiz annesiyim artık 🤗🤲🤲
Anaaa maşallah maşallah
E kıZ kaçıncı haftada ikiz dedi doktor 🤩🤩🤩
E peki cinsiyetleri neymiş
Tek yumurta ikizleri mi ,cift yumurtamı canm onu söyledi mi

Selam herkese umarım her şey yolunda gidiyodur 🙏🏻uyarmaya geldim bu defa 🫤 kanlı ishal geçiriyorum şuanda malesef ki ilk hamileliğimde de bu civarlarda yaşamıştım. O zaman dışarda yediğim etten olmuştu. Şimdi hem bebeğim var hem bunu yaşadığım için çok dikkat ediyodum. Sebzeleri iyice yıkıyodum dışarda salata tarzı şeyler yemiyodum falan ama galiba yumurtadan oldu bu defa köy yumurtası gelmişti aksine her yumurtaya ellediğimde ellerimi yıkarım ama unuttum galiba ordan bulaştı başka hiç bir kapı yok çünkü 😑 neyse dikkat edin ellerinizi dezenfekte edin dışarsa sebze meyve aldıktan sonra bile
çok geçmiş olsunn canım sağol 🥺

Kızlar dün sabah devlet hastanesine gittim 14+6ydı günüm. Doktor çok soğuk ilgisizdi ultrasonla bakıp ona söyleyen biri vardı plasenta ile ilgili bir şey söyledi doktora doktor hiçbir şey demedi cinsiyeti sordm daha çok erken dedi cinsiyetine bakmadılar bile. Eşimle içimiz rahat etmedi plasenta muhabbetine akşam eşim işten gelince özel hastaneye gittik, doktor dedi plasenta aşağıda rahmin üstünde dedi, kesinlikle cinsel ilişki yasak dedi, düzelir mi dedim haftası daha erken %90 düzeliyor rahim büyüdükçe yukarı çıkıyor dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı?

Cinsiyeti sorduk baktı ben bir şeyler gördüm ama dojtoe bet bie şey demedi haftaya kontrole gelin net söyleyeyim dedi, erkeğe mi benziyor dedim evet dedi. Fotoğrafını ekliyorum siz de bakar mısınız o aradaki pipi gibi değil mi :) çok hareketliydi hep kız dediler etraftakiler ekşidir yüzde lekelerdir, belimin genişlemesi, sabah bulantıları falan erkeği görünce şok oldm tabi haftaya değişmezse
Canmcm zaten devlet hastanesinde de Doktor'una denk gelmen lazm yoksa cidden soğuklar
İyi yapmışsnz özele giderek
Valla ben kendime erkek diye diye kız cktı o yüzden sana da yorum yapamayacağım ama bak bi resim göndereceğim

Eklentiler

• 1000013991.jpg
    1000013991.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 66
kızlar selam daha yeni geldim işe sabah gittim doktora sadece yaş faktörlü ikili tarama düşük riski çıkmış onu anlattı doktor ve fedal dna yaptırmayı önerdi ki bende onu yapalım diye düşünmüştüm dünden beri 1.197 benim değerim 1/300 müş sınır 1/300 ve üstü olsa risk olmayacakmış ama 1/197 dedi .yani ben birşey çıkacağını sanmıyorum dedi ama ben ve eşim içimiz rahat etsin diye hemen yönlendirdiği yerde kan verdim parasını ödedik napalım sağlık bu düşüncesi bile insanı mahvediyor allahım inşallah sağlıklı güzel haberler alırım off beklemekte çok zor şimdi hergün sonuç beklemece allahım yardımcımız olsun .ben ilk gebeliğimde hiç böyle birşey yaşamadığım için bundada brahat geçer diye düşünüyordum ama hepsi farklı sonuçta yaşında37-38 e gircem yani sanırım bu yaştan dolayı sadece inşallah öyledir
Canım kalbini ferah tut sadece 30 dan sonra riskli çıkar tüm testler
Doktor ölçümlerini yaptıysa korkma
Benimde yaşım 39 bugün aldım sonucu düşük risk çıkmış Nifty de sana moral olsun diye yazdım
Doktor bir kaç kez enseyi burunu bas popo gelişimini ölçtü ve karaciğerden geçen kan akımına baktı ve birkaç şey ile birlikte eğer bu ölçümler iyi ise endişelenme çoğu insanda yaş yüksek riskli çıkıyor zaten doktorum öyle demişti
Bu arada Ankara’da olan varsa doktorum çağrı gülümser on numara doktor öneririm

Canım kalbini ferah tut sadece 30 dan sonra riskli çıkar tüm testler
Doktor ölçümlerini yaptıysa korkma
Benimde yaşım 39 bugün aldım sonucu düşük risk çıkmış Nifty de sana moral olsun diye yazdım
Doktor bir kaç kez enseyi burunu bas popo gelişimini ölçtü ve karaciğerden geçen kan akımına baktı ve birkaç şey ile birlikte eğer bu ölçümler iyi ise endişelenme çoğu insanda yaş yüksek riskli çıkıyor zaten doktorum öyle demişti
Bu arada Ankara’da olan varsa doktorum çağrı gülümser on numara doktor öneririm
ayy süpersin canım sağolasın benimde ölçümlerim tamdi doktor bakarken normal herşey dedi ama bu aşamada karar senin diyince ve ben içim rahat etsin diye hemen yaptırdım senin doktor ne güzel anlatmış bidaha bakmış iyimiş inşallah seninde sağlık olur bebişin sağlıkla kavuşuruz allahım

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet öğrenmeye gidip ikiz olduklarını öğrendim. Şok oldum çok sevindik. İnanamıyorum hala. İkiside iyi şükür. İkiz annesiyim artık 🤗🤲🤲
bu da ayrı şok grubumuza cinsiyet şoklarından sonra ikiz haberleri ile şok yaşıyoruzz :halay: amaa süper haberr allahım sağlıklı olsunlarda gerisi boş. daha önce kesede iki tane görmemişmiydi doktor valla şok bu

Anaaa maşallah maşallah
E kıZ kaçıncı haftada ikiz dedi doktor 🤩🤩🤩
E peki cinsiyetleri neymiş
Tek yumurta ikizleri mi ,cift yumurtamı canm onu söyledi mi
Ahahaa. 12+4 te öğrendim ikiz olduklarını öncesinde fark edemediler. Cinsiyetleri net değil tahmin var ama net değil diyince söylemeyin o zaman dedim. Netleşsin ki kendi aramızda eşimle cinsiyet partisi gibi bisey düşünüyoduk😊 cift yumurta ikizi canım. Benim haftada 1 ay ara ile doktora gidene aynı supriz olabilir neden olmasın 😀😀😀

bu da ayrı şok grubumuza cinsiyet şoklarından sonra ikiz haberleri ile şok yaşıyoruzz :halay: amaa süper haberr allahım sağlıklı olsunlarda gerisi boş. daha önce kesede iki tane görmemişmiydi doktor valla şok bu
Hemde nasıl şok. En son 1 ay önce gitmiştim kontrole doktor göremedi çünkü tek bebek üzerinden kontrol yaptı kalp atışını dinletti falan. Bizde bugün cinsiyet için gidelim dedik hemde kontrol günümüzdü ki doktor ikiz dedi oda şok oldu bizde. Sevinçten ağladık durduk. Biz 1 tane evladımız olsun diye dua ederken rabbim en güzel şekilde 2 tane verdi 😊

X