Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Ahahaa. 12+4 te öğrendim ikiz olduklarını öncesinde fark edemediler. Cinsiyetleri net değil tahmin var ama net değil diyince söylemeyin o zaman dedim. Netleşsin ki kendi aramızda eşimle cinsiyet partisi gibi bisey düşünüyoduk😊 cift yumurta ikizi canım. Benim haftada 1 ay ara ile doktora gidene aynı supriz olabilir neden olmasın 😀😀😀
Anamm çift dedin yaa bence bir kız bir erkerk onlar yaa🤩🤩🙂 ayy sağlıkla al da canm kucağına inşallah. Ben ikiz halasıym biri kız biri erkek görr nasıl tatlılar🧿🌸🧿tabi doğduktan snra anneler baya yardmcı olacak sana bir süre😇

Anamm çift dedin yaa bence bir kız bir erkerk onlar yaa🤩🤩🙂 ayy sağlıkla al da canm kucağına inşallah. Ben ikiz halasıym biri kız biri erkek görr nasıl tatlılar🧿🌸🧿tabi doğduktan snra anneler baya yardmcı olacak sana bir süre😇
Hep hayalimizdi ikiz nasip oldu çok şükür. İnşallah bakalım daha cinsiyetleri net değil belki haftaya öğreniriz 😊 kesinlikle annelerin desteği olmadan olmaz 1🤩

Hemde nasıl şok. En son 1 ay önce gitmiştim kontrole doktor göremedi çünkü tek bebek üzerinden kontrol yaptı kalp atışını dinletti falan. Bizde bugün cinsiyet için gidelim dedik hemde kontrol günümüzdü ki doktor ikiz dedi oda şok oldu bizde. Sevinçten ağladık durduk. Biz 1 tane evladımız olsun diye dua ederken rabbim en güzel şekilde 2 tane verdi 😊
Allahımm ne güzel bir nimet vermiş sizee oyyy yaradana kurban canlarımm sağlıkla gelsinlerr ballı onlar ballı allah sizlerede güç kuvvet versin inşallah

Yok canım ben iki değişimden sonra hala beklemedeyim dediğin gibi başta kendimi kıza çok hazırlamışım erkek fikrine alışmam iki haftamı aldı🤭 birde dün Instagram da videoya denk geldim hayatımızın şoku diye. 16. Hafta cinsiyet partisi yapmışlar kız diye 20. Hafta erkek demişler 😅 dün iki farklı doktor kız dedi ama detaylıyı bekleyeceğim ben 😅😅
Ben fetal yaptırmama rağmen hala acaba diyorum korkuyorum: insanın bildiği alıştığı cinsiyet değişince şey oluyor 😍 vicdan yapıyorum ya kızım kızım diye sevdim meğer erkekmiş😂😂 senin hala askıda hala sabırsızlıkla bekliyorum 😀

Selam herkese umarım her şey yolunda gidiyodur 🙏🏻uyarmaya geldim bu defa 🫤 kanlı ishal geçiriyorum şuanda malesef ki ilk hamileliğimde de bu civarlarda yaşamıştım. O zaman dışarda yediğim etten olmuştu. Şimdi hem bebeğim var hem bunu yaşadığım için çok dikkat ediyodum. Sebzeleri iyice yıkıyodum dışarda salata tarzı şeyler yemiyodum falan ama galiba yumurtadan oldu bu defa köy yumurtası gelmişti aksine her yumurtaya ellediğimde ellerimi yıkarım ama unuttum galiba ordan bulaştı başka hiç bir kapı yok çünkü 😑 neyse dikkat edin ellerinizi dezenfekte edin dışarsa sebze meyve aldıktan sonra bile
Ayyy çok geçmiş olsun . İyi ki yazdın bunu ben hiç bilmiyordum hele yumurta hiç bilmiyordum . Gelmiş geçmiş olsun en kısa zamanda düzelirsin 🙃

Ben fetal yaptırmama rağmen hala acaba diyorum korkuyorum: insanın bildiği alıştığı cinsiyet değişince şey oluyor 😍 vicdan yapıyorum ya kızım kızım diye sevdim meğer erkekmiş😂😂 senin hala askıda hala sabırsızlıkla bekliyorum 😀
Evet gerçekten öyle oluyor erkek kıyafeti bakarken birşey yok diye moralim bozuluyordu şimdi doktor kız deyince karşıma hep erkek kıyafetleri çıkıyor 😅 eşim zaten cinsiyet olayını bitirdi kafada. Dün doktor kesin kız dedi diyorum hiç belli olmaz ben artık inanmam diyo 😅 inşallah detaylıda hep beraber rahatlarız canım 🤭

Kızlar dün sabah devlet hastanesine gittim 14+6ydı günüm. Doktor çok soğuk ilgisizdi ultrasonla bakıp ona söyleyen biri vardı plasenta ile ilgili bir şey söyledi doktora doktor hiçbir şey demedi cinsiyeti sordm daha çok erken dedi cinsiyetine bakmadılar bile. Eşimle içimiz rahat etmedi plasenta muhabbetine akşam eşim işten gelince özel hastaneye gittik, doktor dedi plasenta aşağıda rahmin üstünde dedi, kesinlikle cinsel ilişki yasak dedi, düzelir mi dedim haftası daha erken %90 düzeliyor rahim büyüdükçe yukarı çıkıyor dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı?

Cinsiyeti sorduk baktı ben bir şeyler gördüm ama dojtoe bet bie şey demedi haftaya kontrole gelin net söyleyeyim dedi, erkeğe mi benziyor dedim evet dedi. Fotoğrafını ekliyorum siz de bakar mısınız o aradaki pipi gibi değil mi :) çok hareketliydi hep kız dediler etraftakiler ekşidir yüzde lekelerdir, belimin genişlemesi, sabah bulantıları falan erkeği görünce şok oldm tabi haftaya değişmezse
Öncelikle iyi ki gitmişsin doktora . Ama birçok gebede bu plasenta zamanla düzeliyor için rahat olsun . En azından ilişki yasağını öğrenmişsiniz . Cinsiyet olarak hiç anlamam ama bende aynı sendeki belirtiler var ekşi sivilce bulantı bel kalınlaşması. Hatta doktor 80% kız dedi ama erkek bebeğim oluyor. Sende erkek fikrine alışsan iyi olur 🧿💙 sanki bende pipii sandım 🥹🥹☺️☺️ o belirtiler var diye kız olamayabiliyor bizzat şu aralar bende bunu yaşıyorum 😅😃😃

İnşallah canım güzel haberler alırım benim gibi bekleyen herkes güzel haber alsın inşallah . ben cinsiyet ne acaba diye düşünüp dururken başka şey çıktı iyimi sağlıklı olsunda herşeyden önemli olan o
Bence güzel haber alırsın hiç kafaya takma . Ama iyi yaptın geri kalan 6 ayı rahat edeceksin. Bak cinsiyetinde öğreneceksin arada derede 😅

Ahahaa. 12+4 te öğrendim ikiz olduklarını öncesinde fark edemediler. Cinsiyetleri net değil tahmin var ama net değil diyince söylemeyin o zaman dedim. Netleşsin ki kendi aramızda eşimle cinsiyet partisi gibi bisey düşünüyoduk😊 cift yumurta ikizi canım. Benim haftada 1 ay ara ile doktora gidene aynı supriz olabilir neden olmasın 😀😀😀
Ayy kız ne güzel bomba 😍😍 sağlıkla doğsun miniklerin . O kadar ikiz istiyorum ki biran acaba benimde böyle bir bomba olur mu diye düşündüm. Sonra en son 1 ay önce doktora gittim deyince yok ben nerdeyse her hafta doktordayım . O bomba bende olmaz🥹😂😂

Öncelikle iyi ki gitmişsin doktora . Ama birçok gebede bu plasenta zamanla düzeliyor için rahat olsun . En azından ilişki yasağını öğrenmişsiniz . Cinsiyet olarak hiç anlamam ama bende aynı sendeki belirtiler var ekşi sivilce bulantı bel kalınlaşması. Hatta doktor 80% kız dedi ama erkek bebeğim oluyor. Sende erkek fikrine alışsan iyi olur 🧿💙 sanki bende pipii sandım 🥹🥹☺️☺️ o belirtiler var diye kız olamayabiliyor bizzat şu aralar bende bunu yaşıyorum 😅😃😃
Dünden beri çok sanki başkasının çocuğunu bana vermeye çalışıyorlar gibiyim 😅 haftaya netleşene kadar kendimi biraz daha çalıştırırım artık :) sağlıklı olsunlar da :)

Evet gerçekten öyle oluyor erkek kıyafeti bakarken birşey yok diye moralim bozuluyordu şimdi doktor kız deyince karşıma hep erkek kıyafetleri çıkıyor 😅 eşim zaten cinsiyet olayını bitirdi kafada. Dün doktor kesin kız dedi diyorum hiç belli olmaz ben artık inanmam diyo 😅 inşallah detaylıda hep beraber rahatlarız canım 🤭
Ah kızım olsa eslem defne adı . seni gördükçe aklıma geliyor . Amannn netleşsin herşey alınır gider 💖

Kızlar günaydın
Aklıma bişey takıldı çalışıyorum da dar pantolon giyince zararı olur mu göbeğim çok çıkmadı normal gibi sanki 13. Haftadayım beli sıkmıyor biraz gevşek pantalonun bir de düşük bel değil giyemem de zaten
Benim önceki pantolonlarımdan sadece iki tanesi oluyor, onlar da önceden büyüktü, kemerle kullanıyordum, şimdi kemersiz giyiyorum. Beli lastikli pantolonlar aldım, onlara geçiş yaptım 🥹 16.haftamdayım ben. Karnı sıkıştırmıyorsa giyilebilir elbette ama gebelikte değişen hormonlar nedeniyle vajinal enfeksiyon riski artıyor, dar pantolonlar da bu riski artıran faktörlerden biri. Havalar da ısınıyor, daha geniş şeyler giymek daha sağlıklı olabilir.

Selam güzel anneler🥰 anneler günümüz mutlu kutlu olsun
Bir şokta benden gelsinnnnn
Kızım oluyor 🌸🌺🌸🌸
🥳🥳🥳🥳🥳
Saglikla gelsin islahh💕 basta erkek mi demislerdi degilmi sen miydin acaba kiz isteyen erkek bebek olacahini ogrenen
Benim 11. Haftada bir olctü 1.4 mm cıktı bir kere daha ölctü farklı farklı farklı pozisyonlarda 1 mm cıktı normal dedi ama sizinki kaç kaftada o değer de normal sanırım
Detayli utrasyonda bisey cikmadi doktor iyi dedi ama ppappa gibi bi test var sanrim dna tessi gibi onuda yarin kan vermeye gidecem islah rabbim saglikli cocuklar nasip etsin bize 🙏
Günaydin herkese
Aminnn canm kızlar Allah razı olsun güzel dilekleriniz için
Vlla şaşırttı bizi de gerçekten , hala şoktaym inanamıyorum:))
Doktor yüzde 95 dedi o yüzde 5 lik oran acaba mı dedirtiyor 😄
Evet y’a Aynen simdide cikan sonuca yine bi acabami diyeceksin zor y’a
Ya bir takım oranlar rakamlar saydı etti ama o anın heyecanıyla ben de tam anlamadım. Kanı 2 kere çalıştık emin olmak için dedi. 1000 üzeri olmasını bekliyorum sende 689 gelmiş dedi. Korkma sınırda riskli dedi ama kan vermeye çağırdı fetal DNA için. Şaşkınım çünkü yaşım 29 ve ultrasonda her şey çok normaldi beklemiyordum açıkçası. Telefonu gülerek açtım Doktor'un aradığını görünce ama tokat yemiş gibi oldum.
Bence birsey yoktu korkma icini rahat tut allah saglikli cocuklar nasip etsin bize
Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet öğrenmeye gidip ikiz olduklarını öğrendim. Şok oldum çok sevindik. İnanamıyorum hala. İkiside iyi şükür. İkiz annesiyim artık 🤗🤲🤲
Aaa ilk kez boyle bisey duydum nasil iki Kese gozukmedi basta ,bebisler ayni haftalardalar mi
💕🌺 en azindan iki minik bebegin oluyor Cok guzelll 😍💕💕

Kizlar kac kilo aldiniz simdi ye kadar
Tam yazi hamile gecirecez bu zor olacak odem topluyor vicut ayaklar sisiyor ama guzel yani
Yaz gebeligi zor ama kis ayni dogum oldugu icin gunler kisa bebek cabuk buyuyor bi bakiyorsun 6 aylik olmus
Kisinda gebeligi guzel hep evdesin hava soguk kalin mont derken kimse Cok anlamiyor bile hamilesin ve gunler kisa cabuk geciyor bi bakiyorsun dogum yapmissin yazin Dogan bebekde daha guzel hava sicak hastalik yok rahat geciyor

X