Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
ay kızlar hamile halimle ödüm koptu ya mutfaktaydım nasıl olduysa eve fare girmiş kahvaltı hazırlıyordum göz göze geldik hayvanla 😭😭 akşam da bi sesler vardı eşime dedim gider borularından ses geliyor diye ama o su sesidir dedi ama fareymiş şimdi kapan kurduk ama çok korktum ya 😭😭 şimdi mutfağa giremiyoruz
Dur sakın ol bol bol şu iç nasıl gırmıste eve 😦😦😦

Dur sakın ol bol bol şu iç nasıl gırmıste eve 😦😦😦
Ay canım hiç bilmiyorum akşam bulaşık makinasının borusundan kırt kırt ses geliyordu sanırım gider borusundan tırmanmış ikinci katta oturuyorum ama nasıl geldiyse gelmiş çok korkunçtu 😔 şimdi babam geldi kapan felan kurdular kapısını da kapattım oranın inşallah bir an önce yakalanır ve kurtulurum acayip panik oldum 😔

Günde 3-4 litre iç diyor bana doktorum. Çok zorluyorum ama 3’ü geçemedim henüz. Benim de aynı, toplamda 9 kilo aldım ve 80’le başlamıştım ben yola zaten. Ki çok dikkat ediyorum hemen her zaman, normalde bu yemeye bu kadar hızla almam mümkün gözükmüyordu. Henüz 20+2 telaşlanıyorum da ama yapacak bir şey yok gibi. Multivamin ve Protestanlar da çok kızlı kilo ve dahası ödem yapıyormuş. Biraz da problemimiz bu olabilir. Benim tek eksiğim yürüyüş az yapıyorum, düzenli yapabilsem belki bu kadar olmazdı, dikkat etmeye çalışacağım, kötü bir şey olmasın da yeter ki.
Demek ki bünye meselesi canım. Kimi çok yiyor bu süreçte alması gereken kadar alıyor. Kimimiz de dikkat etsek bile alıyoruz😔 bakalım güzelce devam etsin de sürecimiz🙏🏻🙏🏻

Ay canım hiç bilmiyorum akşam bulaşık makinasının borusundan kırt kırt ses geliyordu sanırım gider borusundan tırmanmış ikinci katta oturuyorum ama nasıl geldiyse gelmiş çok korkunçtu 😔 şimdi babam geldi kapan felan kurdular kapısını da kapattım oranın inşallah bir an önce yakalanır ve kurtulurum acayip panik oldum 😔
Dıkkat et aksam mutfagın ısıgını acık bırak bırden mutfağa gırıp kapana basmayın

Kızlar göbek şekliniz nasıl merak ettim Ayva sivri cinsiyet konusu vardı 😁

Eklentiler

• IMG_3028.jpeg
    IMG_3028.jpeg
    241,6 KB · Görüntüleme: 95
Burun tıkanıklığı boğaz acısı ile hamişliğimin ilk hastalığını geçiriyorum sanırım… uyuyamıyorum bile önerilerinize açığım hanımlar

Kızlar lütfen bilgisi olan yazabilirim ? 🥺 Ben geçen hafta kan verdim. Düşmeyen crp var 23 çıktı bu hafta. Sedimantasyon da 113 çıktı ve doktorum riskli bir durum olabilir diye üniversite hastanesinde perinatoloji profesörü görmesi gerekiyor dedi. Çok korktum. Böyle sedimantasyon yüksekliği olan oldu mu hiç. bu bebeği 7 sene bekledim. Tüp bebek ile kalmıştı. 😞 İnşallah bir sıkıntı çıkmaz

X