Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ya bende de aynısı oldu bana da var gibi geldi ama şuan yok belirti falan geçti uf kafam karışık benimde ben test falan yapmicam negatif görmek istemiyorum regl görmeyi tercih ederim 😫😂
Vallahi sabredebiliyorsan en iyisi beklemek zaten☺️ Benim arkadaşım 6 haftalıkken öğrenmiş hamile olduğunu ve istiyorlardı da aslında bizim gibi sürekli test yapmamış demek ki ama 6 haftaya kadar nasıl sabrettin yani😅 6haftalıkken öğrenince ne güzel kalp atışını bile duyuyorsun. Biz ama daha kese yokken öğrenip stres olcaz illa:)

Kızlar Lh hormonu vücutta hep var biliyorum. Ama biraz koyulaşmış mı sizce? Ben mi yanlış görüyorum. Gerçekte daha kırmızı rengi. Adete yakın artar mı bu hormon vücutta? Bilgisi olan var mı?
20240429_111553.jpg
20240429_111757.jpg
20240429_111824.jpg
20240429_112121.jpg

Kızlar ben bir kaç gün daha bekliycem, sonra test yapicam, daha önce hep erken erken test yaptım negatif çıktı. Perşembe ya da cuma gününü bekliyorum bakalım, bugün gecikmenin 4. Günü henüz gelen giden yok ☺️

Vallahi sabredebiliyorsan en iyisi beklemek zaten☺️ Benim arkadaşım 6 haftalıkken öğrenmiş hamile olduğunu ve istiyorlardı da aslında bizim gibi sürekli test yapmamış demek ki ama 6 haftaya kadar nasıl sabrettin yani😅 6haftalıkken öğrenince ne güzel kalp atışını bile duyuyorsun. Biz ama daha kese yokken öğrenip stres olcaz illa:)
Çok iyi yaa biz niye böyleyiz.😂😂 Benim ablamda 2 aylığa yakinken öğrenmişti bide halaylar çekmiş çocuk karnında düğünde jfjfkfkg halbuki istiyormuş o da çocuk ama prolaktini yüksekti o aralar ilaç kullaniyordu ümidi kesmiş olmayınca o an beklemiyomuş yani adetleri de düzensiz olunca hiç şüphelenmemiş resmen 😂😂😂 ben test falan yapmicam ya hep yanlış çıkıyor gecikirsem direk kan vericem

Kızlar ben SAT 1 Nisan, yumurtlama 15 Nisan (ovulasyon testi yaptım ondan biliyorum) BAT 25 Nisan. Yani 4 gün geciktim acaba kan testi versem çıkar mı
Canım yumurtlama 15 nisansa bat 29 Nisan falan olur aşağı yukarı heralde. Yarın yap garanti olsun inş vardır. Benim de hiç umudum yok ama bat 2 Mayıs bakalım

İnşallah laboratuvar yanlıştır küçük bir ilçe hastanesi burası ama bilmiyorum çok umutlanmıştım ya baya kopkoyu çıktı çizgi tüm testlerde 😔
Çok şaşırdım ya gerçekten bariz var testte. Freely hiç kullanmadım böyle hata çıkarıyor mu ki hiç bilmiyorum 😔 regle kaç gün vardı sizin

X