🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Kızlar yumurtlamadan beri kasıklarım ağırıyor, belimin ortası ve kalçam ağırlıyor ilk defa böyle oldu. Yumurtlama günleri güzel değerlendirdik bu ağrılara anlam veremedim. Var mı aranızda böyle olan bat 25 Mayıs gibi.
Bat tarihlerimiz aynı canım ben de aynı şeyleri yaşıyorum neden olduğunu anlamadım ya üşüttükmü acaba

27 nisanda ovitrelle vurdum Bat tarihim 14 mayıstı ve iğnenin 17. Günü sabah leke geldi akşamınada bayaa regl oldum. Yani malesef bu ay da boş .

Üşütme olduğunu sanmıyorum ama kendimide hamilelik konusunda ümitlendirmek istemiyorum. Bat ı bekleyeceğiz artık. Tarihler aynıysa haber et test yaparsan 😂
Ben 2 ay üst üste kimyasal gebelik geçirdim canım i yüzden vakti gelmeden test yapmam yine haberleşiriz inşallah sen ne zaman dır bebek istiyorsun

İyi geceler hanımlar 🥰 bizde korunmayı bırakacağız kısmet olur mu hazirana bilemiyorum ama istiyoruz 7 senelik evliyim 5 yaşında bir oğlum var aslında hedefim tek çocuktu ama yalnız büyümesin istiyorum :)

Bu sabah yaptığım test. Bat 13 Mayıs

Eklentiler

• IMG_20240515_080808.jpg
    IMG_20240515_080808.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 42
Selam arkadaşlar, çatlatma iğnesi sonrası bugün 13.gün idrar testi yaptım, negatif ne yazık ki. Yaşadığım kramplar ya psikolojikti ya da regl öncesi ağrısıydı

İdrar 13. Gün negatiften sonra bir daha pozitife donmez heralde değil mi?

kızlar ovülasyon testinde 7 mayısta çatlama gördüm buna göre adetim 21 mayısta. Ama ben vücut sıcaklığımı da takip ediyorum uygulama vücut sıcaklığıma göre yumurtlamanın 9 mayısta olduğunu söylüyor. Bu durumda ovulasyon testi mi önemlidir vücut sıcaklığı mı?

kızlar ovülasyon testinde 7 mayısta çatlama gördüm buna göre adetim 21 mayısta. Ama ben vücut sıcaklığımı da takip ediyorum uygulama vücut sıcaklığıma göre yumurtlamanın 9 mayısta olduğunu söylüyor. Bu durumda ovulasyon testi mi önemlidir vücut sıcaklığı mı?
Ateş takibini nerden yaptın kuzum

X