Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında hayıt tohumundan da olabilir adeti düzenlediği için. Hayırlısı olsun canım inşallah gelmez
İnşallah adetimin düzelmesini de isterim tabi ama hamileliği çok istiyorum bakalım az kaldı çok sabırsızım bugün gene akıntı ile beraber biraz lekelenme geldi ama bekliyorum 😀normalde adet döneminde göğüs hassasiyeti yaşarım suan öyle bir belirtim falan yok ama

İnşallah adetimin düzelmesini de isterim tabi ama hamileliği çok istiyorum bakalım az kaldı çok sabırsızım bugün gene akıntı ile beraber biraz lekelenme geldi ama bekliyorum 😀normalde adet döneminde göğüs hassasiyeti yaşarım suan öyle bir belirtim falan yok ama
Ya sanki o ay bu ay gibi bence hamilesin hadi inşallah 😍😍

Pkoslu olarak ocak ayına kadar çocuk denedik ama olmadı sonra ocak ayında doktorla femara tedavisine başladık. 27 nisanda ilk defa çatlatma iğnesi vurdum. Bat 14 mayıs doktorum 15 mayısta test yap dedi . Acayip bir Mide yanması ve kasıklarda hafif ağrım var sadece. Bakalım çarşamba günü test sonucum nasıl olacak .

Merhaba, Kızlar Gebelik Planlayıp Polikistik Over'e takılanlar, kimler neler yapıyor nasıl yol izliyor bu yollardan geçmiş gebe kalabilmiş arkadaşlar neler yaptınız bu başlık hepimizi bir yere toplayan kimimizin tecrübelerini kimimizinse yol aradığı yer olsun hepimize uğur getirsin 🍀

Uğur getiren tablo muzu da kendimle başlatıyorum yeni gelenlerde Sat ve Bat tarihlerini yazarsalar tabloya eklerim.
🤍İSİM 🤍🍀SAT🍀🍀BAT🍀
@0619🤰🏼🧿
@Smy99🤰🏼🧿
@havvagns9827 Mart1 Mayıs
@ridade2128 Mart1 Mayıs
sdaak sdaak 1 Nisan2 Mayıs
@Ozlenenhanim12 Nisan10 Mayıs
@rabianizzz13 Nisan12 Mayıs
@ela_mommy17 Nisan18 Mayıs
@cilek gezegeni6019 Nisan19 Mayıs
@Evrem3419 Nisan17 Mayıs
F Fatoss06 23 Nisan21 Mayıs
@gzd909730 Nisan30 Mayıs
@cidooss28 Nisan31 Mayıs
@ayb0026 Nisan31 Mayıs
@evolievo3 Mayıs1 Haziran
@2kediannesi27 Nisan2 Haziran
@cebellato2 Mayıs2 Haziran
MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii 1 Mayıs3 Haziran
@ayseaysss5 Mayıs5 Haziran
@bodis9 Mayıs10 Haziran
Merhabaa sat 28 bat 26 mayıs femara kullandım bu ay pcosum

Herkese merhaba 🌸 bende pko mağdurlarındanım 😂 benim regl hep düzensizdi ama yinede olurdum ilaç kullanmama gerek olmazdı. Üniversitede bi kaç doktora gittim. O zamanlar aktif sporcu olduğum ve sürekli seyahatlerde olduğum için hava değişiminden diyip hep yolladılar beni. Evlendiğimde de aynı şekilde devam etti. 2 sene önce aktif sporculuğu bıraktıktan sonra 3 ay olmayınca doktora gittim. O zaman doktorum bana pko tanısı koydu. Amh 17. Hamile kalman zor olur dedi. Duphaston kullanarak 4 ay regl oldum. Sonrasında başka bir doktora gidip femera ve çatlatma iğnesi ile 3 ay takip yaptık. 2 yumurtam büyüdü hep ama gebelik olmadı. Sonra hsg çekildim bir sorun çıkmadı. Daha sonra doktorumu değiştirdim. Bu doktorumun bana ilk dediği şey beslenme oldu. Bende hemen diyetisyen bir arkadaşımla glutensiz beslenmeye geçtim. Kilo sorunum yok bu arada. D vitamini kullanmaya başladım. O arada proxyfemin kullandım. Ama bir işe yaramadı. Daha sonra beslenme ve combinol ile 2 sene üstüne döngümün 35. Gününde ilaçsız regl oldum💃🏻 hatta regl olmadan 1 gün önce doktora gittiğimde kendiliğinden yumurtladığımıda söyle. Şimdi aynı şekilde devam ediyorum. Yumurtlama olduğumda vücudumun tepkilerinden anlamaya başladım. Gebeliği çok kafama takmıştım. Ama artık daha rahatım en azından ilaçsız regl olabiliyorum o bile bana yetiyor şuanda 😊 regl için ise beklenen tarihim 31 Mayıs. Benide eklerseniz sevinirim 😊
Aynı hikaye bende benim amh 23.5 2 yıldır olmuyor bu ay femara çatlatma kullandık bakalım nasip olmazsa rahim filmi çekilicem bende ama ben hep adet oldum heray canım diyet listen nasıl yazabilir misin insülin direnci çıktımı çıktıysa kaç?

Doktor pikos önermişti onu almadım ocean inositol kullanıyorum sizin kullandığınız bir takviye var mı
Ocean kullandım üç ay yumurtlama testi ile ilk ay yumurtlama olmadı 2. Ay oldu değerlendiremedik 3. Ay olmadı şimdi maxijuno kullanıyorum daha kapsamlı ve gğçlğ trendyoldan bakarsınız

Pkoslu olarak ocak ayına kadar çocuk denedik ama olmadı sonra ocak ayında doktorla femara tedavisine başladık. 27 nisanda ilk defa çatlatma iğnesi vurdum. Bat 14 mayıs doktorum 15 mayısta test yap dedi . Acayip bir Mide yanması ve kasıklarda hafif ağrım var sadece. Bakalım çarşamba günü test sonucum nasıl olacak .
Banada 30 nisanda vuruldu bugün 14. Günüm ama adet olacak gibi hissediyorum normalde yapsam test çıkar ama zaten bir gğn var adet olmassam yaparım test 🙁

X