2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Size kısmet oldu mu gebelik ?
2 kere doğal gebelik oluştu ama bebeklerde genetik hastalık olduğu için sonlandırmak zorunda kalmıştık hatırlarsın belki, 2022 Aralık'ta tedaviye başladık bebekler sağlıklı olsun diye 2023'te ilk toplama yapıldı (PREİMPLANTASYON GENETİK TANI) PGT yapılacağı için ne kadar embriyo olursa şans o kadar fazla zaten 10 embriyo için 3000 dolar ödedik o yüzden ikinci toplamada yaptırmaya yani havuz yöntemi yaptırmaya karar verdik ama maalesef 6 şubat deprem oldu Hatay'lıyım o yüzden çok etkilendik hastanede olan embriyolar bakanlık tarafından Mersin'e yollandı böylelikle 2. Toplama da aksadı 2. Toplama 2023 ekim ayında adana'da yapıldı çok şükür genetikten sağlıklı embriyolar geldi 10 Mayıs'ta transfer oldum 19 Mayıs test günüm hakkımızda hayırlısı inşallah 🤲🏼

Transferimin 6.gunuydu. deneyeyim dedim çok moralim bozuldu. Eşim hala sakinlestiremiyor beni
Merhaba bende ayın 8 inde transfer oldum. 5 gün erken gebelik yaptım negatifti üzüldüm baya sizi çok iyi anlıyorum. Erken yinede ve kaset testlerin değer aralığı daha yüksek diye biliyorum moralinizi bozmayin daha yeni yeni belli oluyor olması gerek test tarihinizde kan verin net sonuç olur aklınız kalmaz en azindan.

Merhaba bende ayın 8 inde transfer oldum. 5 gün erken gebelik yaptım negatifti üzüldüm baya sizi çok iyi anlıyorum. Erken yinede ve kaset testlerin değer aralığı daha yüksek diye biliyorum moralinizi bozmayin daha yeni yeni belli oluyor olması gerek test tarihinizde kan verin net sonuç olur aklınız kalmaz en azindan.
3.denemem 2.transferim. artık yoruldum. Stres ayrı ilaclar ayrı. Artık düşünmüyorum çocuk. Hayırlısı buymuş demekki

Amin inş 🙏 daha önce dondurulmuş 3. Gün çift embriyo transferi olmuştum negatifti. İkincisinde opu sonra embriyolar gelişmedi. Bu sefer taze deneyeceğiz. Taze transfer ile ilgili çok da bi bilgim yok. Taze transfer olacak veya olmuş birileri var mı aramızda 💛

Canım meraba ben taze dondurulmuş 5.gun emriyosuydu transfer oldum bu 4.Denemem olucak bu ay içinde transfer olucam daha günü belli değil rahim hazirliklarina başladım 6 gün sonra kontrolüm var.Taze dondurulmus emriyondaha çok tutuyor

Bugün transfer oldum bakalım neler olacak 🤍 senin sürecinde güzelce devam etsin mutlu sonuçlansın inş 🙏
Ay ne güzel canım darısı başıma inşallah 🤲🙏🤲😘♥️ Hayırlısı olsun inşallah güzel sinuc alirsin sağlıkla büyür ♥️Ay inşallah bakalım 6 gün sonra kontrolde ne olucak ne dicekler umarım rahim hazırlıkları iyidir şu an ilaçlar çok yoruyor ama transferden sonra biraz azalır diye düşünüyorum hayırlısı artık belli olsa günüm hemen

Merhaba arkadaşlar,
Bugün doktorumla görüştük, Pınar Çağlar Aytaç. Çok tatlı bir kadın. Adana Başkent Üniversitesi hastanesinde. Gonalf ve bir kaç iğne daha verdi. 3 gelişmiş yumurtam için Cuma günü gittiğimde yumurta toplama için gün verecek. Hepimiz için hayırlısı olsun.

32 yaşındayım, AMH 0,66, ilk tüp bebek.
Solda üç gelişmiş yumurta
Sağda da üç küçük gelişmekte olan yumurta için havuz sistemi yapacak. İki kez yumurta toplama işlemi olacak.

Canım bendede aynısı oldu çok şükür pozitifim halada gögüslerim şişhm
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kavuşursun inşallah. Ayrıca transferin 3.gunu tüm camları actiriyordum vucut isim yükselmişti. Şimdide çok duygusal aşırı iştahlı oldum. Cuma belli olacak artık.

Kızlar ben transferden çıkınca bana söylenen şu oldu son yapılan çalışmalar , transferden hemen sonra buradan yürüyüp gitseniz de 1 tam gün yatsanız da gebelik oranlarının aynı olduğunu gösteriyor ama biz tedbir amaçlı yarım saat yatırıyoruz , evde de 2 gün istirahat veriyoruz sonrasında günlük hayatınıza dönebilirsiniz , ağır kaldırmayın itmeyin çekmeyin yeterli , bana denilen buydu , sürekli yatmayı zaten önermiyorlar rahmin kanlanmasın için hareket ve bol su şartmış, gerisi de nasip tabi , 10 unda transfer oldum her gün kaç kez giriyorum şuraya bir belirti bir iz bir umut benimle aynı durumda olan var mı sürekli bakıyorum , ama gerçekten nasipten öte de köy yok, birbirimizi güzel motive edelim stresten uzak durmak en önemlisi 🧿❤️💕☺️

Ay ne güzel canım darısı başıma inşallah 🤲🙏🤲😘♥️ Hayırlısı olsun inşallah güzel sinuc alirsin sağlıkla büyür ♥️Ay inşallah bakalım 6 gün sonra kontrolde ne olucak ne dicekler umarım rahim hazırlıkları iyidir şu an ilaçlar çok yoruyor ama transferden sonra biraz azalır diye düşünüyorum hayırlısı artık belli olsa günüm hemen
İnş canım. Valla benim rahim hazırlığı 5 gün sürdü taze olduğu için. Transfer sonrası kullanılan vitamin ilaç vs daha da artıyo ama güzel heyecanlar bunlar. 🧡 iyi düşün iyi olsun

Kızlar ben transferden çıkınca bana söylenen şu oldu son yapılan çalışmalar , transferden hemen sonra buradan yürüyüp gitseniz de 1 tam gün yatsanız da gebelik oranlarının aynı olduğunu gösteriyor ama biz tedbir amaçlı yarım saat yatırıyoruz , evde de 2 gün istirahat veriyoruz sonrasında günlük hayatınıza dönebilirsiniz , ağır kaldırmayın itmeyin çekmeyin yeterli , bana denilen buydu , sürekli yatmayı zaten önermiyorlar rahmin kanlanmasın için hareket ve bol su şartmış, gerisi de nasip tabi , 10 unda transfer oldum her gün kaç kez giriyorum şuraya bir belirti bir iz bir umut benimle aynı durumda olan var mı sürekli bakıyorum , ama gerçekten nasipten öte de köy yok, birbirimizi güzel motive edelim stresten uzak durmak en önemlisi 🧿❤️💕☺️
Aynılarını bana da söylediler. Sakın hep yatmayın ama kendinizi de yormayın diye. Belirti aramayın kusmaktan helak olan hastamız negatif, ben hamile değilim diye ağlayan hastamız pozitif. Bünyelere göre değişir dediler. O yüzden iç ferahlığı önemli. 🤍

X