Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Merhaba kızlar, benim de kasım 19 da 8 haftalıkken bir düşüğüm var, sonrasında hep korunduk, bu yumurtlama dönemimde bıraktık ve çok sancılı geçti. Doktor bir şey yok normal diyor ama insan korkuyor. Bat a 11 gün var, bu sabah yumurtam çatladı, ilişkiye girdik ama nasıl bekleyeceğim 11 gün bilmiyorum. İnşallah Allah isteyen herkese nasip eder. Düşükten sonra çok yıprandım, ama şimdi kendimi hazır hissediyorum, inşallah Rabbim nasip eder. Sizin de korunmayı bıraktıktan sonra yumurtlama döneminiz sancılı olmuş muydu? bir de sağ tarafımda müthiş bir batma hissediyorum, kistte böyle olmuştu, doktor temiz dedi ama insan endişe ediyor.

kızlar benim reglim 5 gün gecikti son adet başlangıcım 13 nisan gecikme olmadan 1 hafta önce ağrım vardı olacam diyordum ama dediğim gibi 5 gün gecikti ve 3-4 gündür ağrım sızım yoktu olacak gibi hissetmiyordum şimdi tekrar regl olacakmışım gibi ağrı giriyor böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Kafayı yedırır testler insana 🥲😀😀 bugün daha fa sılık çıktı ya degerım düştü yada testler bozuk bakalım bugün kan verecegım hayırlısı ArasaNillGerek ArasaNillGerek Candy7777 Candy7777 Zumruduanka96 Zumruduanka96 ve dıgerlerı 🥲🥲🥲🥲

Eklentiler

• IMG_20240515_063455.jpg
    IMG_20240515_063455.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 33
Aaa kız niye böyle oluyor acaba kan ver hemen haber ver bizede
Gerçi Dünden beri öyle testler görüyorum ki bundan daha Silik değeri 150 çıkmış bundan daha silik değeri 100 çıkmış yani bende var bir şey bence kötü düşünmek istemiyorum ama Allah hayırlısını versin bakalım

Gerçi Dünden beri öyle testler görüyorum ki bundan daha Silik değeri 150 çıkmış bundan daha silik değeri 100 çıkmış yani bende var bir şey bence kötü düşünmek istemiyorum ama Allah hayırlısını versin bakalım
Tabiki canım kötü düşünme. Hatta sana şöyle bişey anlatıyım. Martta kimyasal oldu benim. Sabah aynı idrarla aynı marka iki tane test yaptım biri baya belirgin biri silikti. Dikkatini çekerim aynı idrar aynı marka. Sen kana bak kuzum testlere takılma

Tabiki canım kötü düşünme. Hatta sana şöyle bişey anlatıyım. Martta kimyasal oldu benim. Sabah aynı idrarla aynı marka iki tane test yaptım biri baya belirgin biri silikti. Dikkatini çekerim aynı idrar aynı marka. Sen kana bak kuzum testlere takılma
Ya korkuyorum bir yandan bir yandan daha önce hiç kimyasal geçirmedim bir düşünme oldu ama o kese göründükten sonra düştü Onu kimyasal olarak saymıyorlar zaten bilmiyorum bu kimya falan olsa bir tık yıkılırım ama Allah'ın işine de karışmak istemiyorum asla yiyecek ekmeği içecek suyu varsa tutunur diye düşünüyorum Çok erken öğrendik O yüzden de bu kadar stresliyiz

Ya korkuyorum bir yandan bir yandan daha önce hiç kimyasal geçirmedim bir düşünme oldu ama o kese göründükten sonra düştü Onu kimyasal olarak saymıyorlar zaten bilmiyorum bu kimya falan olsa bir tık yıkılırım ama Allah'ın işine de karışmak istemiyorum asla yiyecek ekmeği içecek suyu varsa tutunur diye düşünüyorum Çok erken öğrendik O yüzden de bu kadar stresliyiz
Kuzum yalnış anladın ben kimyasal demedim testlerin güvenilir olmadığını vurgulamak istedim. Kimyasalı çıkar aklından lütfen. Sağlıcakla artıcak değerin inşallah. Rabbimden umut kesilmez. Ne zaman veriyorsun kanı?

Kuzum yalnış anladın ben kimyasal demedim testlerin güvenilir olmadığını vurgulamak istedim. Kimyasalı çıkar aklından lütfen. Sağlıcakla artıcak değerin inşallah. Rabbimden umut kesilmez. Ne zaman veriyorsun kanı?
Ya Doktor söyledi ya kafama şartlanmış bir kere çıkarmaya çalışıyorum da işte bugün başka ile gideceğim testi herhalde akşama doğru veririm belli olmaz şimdi alırlarsa şimdi veririm yoksa 9'da çıkacağım 8.30 gibi gidip bir rica edeceğim

Ya Doktor söyledi ya kafama şartlanmış bir kere çıkarmaya çalışıyorum da işte bugün başka ile gideceğim testi herhalde akşama doğru veririm belli olmaz şimdi alırlarsa şimdi veririm yoksa 9'da çıkacağım 8.30 gibi gidip bir rica edeceğim
Tamam canım verince haber ver

X