🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

27 nisanda ovitrelle vurdum , Bugün iğnenin 17. Günü ve bat günümle aynı gündeyim. hafif açık pembe leke geldi sabah , doktorum iğneden sonra 18. Gün yani yarın 15 mayısta test yap demişti. Acaba şimdi bugün gelen yerleşme kanaması olabilir mi ? Eğer öyleysede yarın ki test pozitif çılar mı ki

Merhaba bu gün doktora gittim sağ tarafta 24mm yumurta oluşmuş solda 14mm çatlama iğnesi verdi saat 1 de yaptır dedi böyle olupta hamile olan var mı?

Hayirli guzel haberlerini aliriz insaallah😍
Maalesef şimdilik yok Kuzum
Çoook zor görünen birşey var ama ona güvenmiyorum
IMG_5094.jpeg

27 nisanda ovitrelle vurdum , Bugün iğnenin 17. Günü ve bat günümle aynı gündeyim. hafif açık pembe leke geldi sabah , doktorum iğneden sonra 18. Gün yani yarın 15 mayısta test yap demişti. Acaba şimdi bugün gelen yerleşme kanaması olabilir mi ? Eğer öyleysede yarın ki test pozitif çılar mı ki
deneyin isterseniz çıkabilir

İsmi neydi kullandığınız ilacın acaba
Ocean Mummy kullanıyorum. Geçen hafta hormon testi için kan verdiğimde vitaminlere ferritine filan da bakmış gayet güzel yükseltmiş 2.kutunun yarısındayım. İlk gebeliğimde de onu kullanmıştım o yüzden ondan devam ediyorum şimdi.

Kızlar eve geldim Ovalüsyon tekrar yaptım ve 3 gündür koyubolan bugün biraz silikleşmiş gibi demekki yumurtlamaydı neden bu kadar uzun sürdü anlam veremedim 🤔az önce yaptığım Ovalüsyon atıyorum Candy7777 Candy7777 Zumruduanka96 Zumruduanka96

Eklentiler

• IMG_8916.jpeg
    IMG_8916.jpeg
    31,3 KB · Görüntüleme: 28
Gebelik testi de yaptım kaset test ve bişey yok sabah da erken gebelik testi yapmıştım o da negatifti bence yumurtlama tekrar ama yumurtlama olsa bile neden bukadar uzun sürdü bugün 4.gün
Yani bilemedim ki ben hiç ovulasyon testi kullanmıyorum. Eğer yumurtlama ise kaçırma değerlendir derim

X