Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Yok beni 32+0da almadı doktora bağlı. Bu gittiğimde 34+0 olucam Salı günü randevum var sancın ağrın olursa alıcam dedi artık haftalık gideceğim için 35te nstye başlayacak
Aa anladim kuzum o zaman 33te girecegim diye bisey de yok. Dr a bagli. Bakalim ne diyecek. Pazartesi kontrol var

Kizlar bu arada dogum iznine ayrildim. Muhtesem biseymis evde olmak. Ama zaman cok hizli geçiyor. Ve ben planladığımdan cok daha agir aksak ilerliyorum sanki. Normalde eksikleri tamamlar yavas yavas hastane cantasini hazirlarim diyordum. 36. Haftaya dogru da sacimi kestirir boyatirim gibi planlamistim. 2 gun once birden bire bir duygu geldi icime ya erkenden dogurursam naparim diye😄🥹 o yuzden once kuafore gidip sacimi kestirip boyattim. Alisverisleri zaten yapmıştım ama eksikleri tamamlayip hastane cantasi olusturmaya giristim. Ama sandığımdan daha cok is oldugunu, umdugum kadar da hizli hareket edemedigimi farkettim🤣🤣
İyi dinlenmeler canım, saçını da güle güle kullan🥰

Kızlar sizin bebişler uyku düzeni oturttu mu yaa? Benim oğlan ne zaman uyuyor, ne zaman uyanık hiç belli değil. Sürekli bir atraksiyon halinde. İçerde aksiyon filmi mi çekiyor napıyor anlamadım 🤣🤣

Kızlar sizin bebişler uyku düzeni oturttu mu yaa? Benim oğlan ne zaman uyuyor, ne zaman uyanık hiç belli değil. Sürekli bir atraksiyon halinde. İçerde aksiyon filmi mi çekiyor napıyor anlamadım 🤣🤣
Ben gece uyurken uyuyor ya da ben hiç hissetmiyorum gece. Belki haftam erken olduğu içinde olabilir. Sabahları belirli saatlerde hareketli ama ben çalışırken hiç hareket etmiyor. Mesai bitip eve gelip uzandığımda hareket ediyor çoğunlukla.

Ayy benim is yerindekiler de 36ya kadar dur dediler ama hic durasim yoktu. Aslinda isim de yorucu degil masabasi ama benim daha cok kafa dinlemeye ihtiyacim vardi. Okullar kapanmadan bu 1 ay cok kiymetli benim icin🤣🤣
Bebişim için katlanıyorum sırf o 5 hafta doğum sonrasına sarksın diye yoksa benimde ne halim var ne sabrım 😂
Keyfini çıkar kuzucum 🌸

Asla oturmadı sürekli uyanık şuan yine yumruk tekme dalıyor bana yarım saat önce de aynıydı inşallah geceye verir uykusunu ablası gibi 🥹
Hoşgeldin zombilik modu 🥳

Doğum sonrasına hazırlıyorlar bizi 😅😅 bir de kan ilacı saatine. Aç karnına içilmesi iyi oluyor ya sağolsun 6 dedi mi dikiyor beni ayağa bu sayede hep aynı saatte içiyorum ilacı da 😅
Asla oturmadı sürekli uyanık şuan yine yumruk tekme dalıyor bana yarım saat önce de aynıydı inşallah geceye verir uykusunu ablası gibi 🥹
Hoşgeldin zombilik modu 🥳
Ya aslında tam da uyku düzeni oturtma zamanları, ama tam tersi uyanıklık düzeni oturtuyorlar sanki 🤣 Acıtıyor bir de bazen. Ben de yerimiz mi dar yoksa yerimiz mi dar ne var ne var diye Sezen Aksu'dan çalıyorum😂😂

Ya aslında tam da uyku düzeni oturtma zamanları, ama tam tersi uyanıklık düzeni oturtuyorlar sanki 🤣 Acıtıyor bir de bazen. Ben de yerimiz mi dar yoksa yerimiz mi dar ne var ne var diye Sezen Aksu'dan çalıyorum😂😂
Bu saatler onun saatleri ama şuan bile sürekli hareket halinde. Acaba uyurken hareket ediyor da biz uyanık mi sanıyoruz ki 😅😅

Bu saatler onun saatleri ama şuan bile sürekli hareket halinde. Acaba uyurken hareket ediyor da biz uyanık mi sanıyoruz ki 😅😅
Ayy hiç bilmiyorum canım ama aynen şu anda da, tüm gün de, gece de hep hareketli. Hele sola yatınca sanki ikiye katlıyor haretliliğini, umarım uyurkenki hareketleridir yoksa yoksa yoksa... Yazamıycam, elim varmıyor🤣🤣 Bu konudaki düşüncelerimi iptal ediyorum.

Ayy hiç bilmiyorum canım ama aynen şu anda da, tüm gün de, gece de hep hareketli. Hele sola yatınca sanki ikiye katlıyor haretliliğini, umarım uyurkenki hareketleridir yoksa yoksa yoksa... Yazamıycam, elim varmıyor🤣🤣 Bu konudaki düşüncelerimi iptal ediyorum.
Doktora sordum ya geçen gittigimde hareketli bebek iyidir dedi 😅😅 ben saldım uyutmazsa da yapacak bir şey yok birlikte uyur uyaniriz 😅

Ya ben de millete hazırlayın heran gelebilir diyorum ama beklediğim bir şey var o gelince hazırlayabilicem😄 Güya 32 olunca hazır olacaktı ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Kasılma engeleyyici ilaçlarıma güveniyorum, çanta hazır olmadan doğurtmayacaklar beni 🤣
Hangi ilaçları alyon cnm benim kasilmalar artı sırtımda ikindiden yana yaniyo ayaklarim çok üşüyor

X