Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Benim ilk bebişim olacak bazen kalbimde bile hissediyorum ya. Sabah eşim bir de çocuk istemiyordun diye dalga geçti benimle 😅 daha karnimdayken bile sabah erkenden uyanıp konuşuyorum seviyorum onu 🥰
Ben konuşacak bi şey bulamıyorum ya 🙈 kitaplarımı sesli okucam o yüzden, doktorlar tavsiye ediyo çünkü konuşun sesinizi tanısın işitme duyuları gelişsin falan ama “bebito hareket et hadi” demekten 1 cümle öteye geçemedim😅

Bende göbeğimi canım oğlum diye severken köpüşüm geliyor, çünkü onu da canım balım oğlum diye seviyorum normalde. İkisine de canımlı cicimli bir sürü laftan sonra, gönlünü ediyoruz beyfendilerin :KK70:

Tamamen görgüsüzlük ya, birden bi şekilde sınıf atlayan da aynı atadan zengin olan da aynı şekilde “gösterme” derdinde. Malını mülkünü milletin gözüne soktukları yetmedi şimdi de bebeklerini sokuyorlar. Ben 3 gün oldu dondurdum sosyal medya hesaplarımı hele ki instagram sinirlerimi bozuyordu artık. Herkes anne bebek konusunda bi şeyler söylüyor , sürekli ürün reklamları falan baktım iyi gelmiyor kapattım sadece burda sizle konuşuyorum kafamı topladım valla
Benim de linkedin dışında sosyal medya hesabım yok bu arada hiç açmadım hatta. Bana da birileri attı bunu da oyle gördüm. Bu arada kırk yıl düşünsem guccide bebek kıyafeti olacağı aklıma gelmezdi 😳

Ben konuşacak bi şey bulamıyorum ya 🙈 kitaplarımı sesli okucam o yüzden, doktorlar tavsiye ediyo çünkü konuşun sesinizi tanısın işitme duyuları gelişsin falan ama “bebito hareket et hadi” demekten 1 cümle öteye geçemedim😅
Bende bilir misin bilmem friends diye bir dizi vardı orda phoebe diye bir karakter vardı. Şarkılari vardı böyle saçma sapan konulardan. Şuan o moddayim şarkı gibi konuşuyorum genelde. Mesela bugün yatağı kuruldu bebisin onla ilgili bisiler mırıldandım 😅 eşim çok gülüyor o halime.

vakit yaklaştıkça bende aynen oyle tuhaflastim😀
Esime diyorum hastanede seni istiyorum sadece
Anneminde gelmesini de istiyor🤓
illa gelsin diyor ben yine gec vakte kadar yaninda olurum diyo
İstedigim gibi olmayacak sanırım
Demirin dusuktu dimi kuzu seninde
Cay iciyo musun cok
Acaba ondan mi ilac kullandigimiz halde düşük
Benim koca da sürekli erteliyor bu hastane konusunu. Bende inanılmaz gerginim. En son hastanede sende git refekatci istemiyorum yanımda diyecekmisim gibime geliyor😅 Bende sadece kayınvalide var onlar da gelmek istiyor bende kimseyi istemiyorum eşimin dışında bebek kaçmıyor ya eve geçince görürler neymiş bu hastane işi anlamadım ki.

Benim koca da sürekli erteliyor bu hastane konusunu. Bende inanılmaz gerginim. En son hastanede sende git refekatci istemiyorum yanımda diyecekmisim gibime geliyor😅 Bende sadece kayınvalide var onlar da gelmek istiyor bende kimseyi istemiyorum eşimin dışında bebek kaçmıyor ya eve geçince görürler neymiş bu hastane işi anlamadım ki.
Valla en iyisi dusunmemek galiba canim. Ben hic düşünmüyorum. Kim gelirse gelsin kim giderse gitsin. Yanimda kim kalır onu bile takmiyorum kafaya🤣🤣 kayinvalide var es var bir de kardeslerim var. Birileri duruma gore kalir heralde diyorum🤣🤣 simdi planlasam planladigim gibi olmazsa stres yaratacak bende o yuzden akisina biraktim. Yalniz kalmayayim da 😄😄

Kızlar selam demin kontrolden çıktım
Sata göre 30+6 doktor karın çevresi 32 baş çevresi 33 dedi. 2 kg olmuş 🥲 çok sevindim. Haftaya tekrar gel nst ye gir dedi
Oo buyumus kuzucuk masallah🧿🧿 31 de nst giriliyor muymus? Ben en son gittigimde 29du. Simdi 33 olmak uzere acaba nst ye alir mi diye dusunuyordum ben de🤔

Valla en iyisi dusunmemek galiba canim. Ben hic düşünmüyorum. Kim gelirse gelsin kim giderse gitsin. Yanimda kim kalır onu bile takmiyorum kafaya🤣🤣 kayinvalide var es var bir de kardeslerim var. Birileri duruma gore kalir heralde diyorum🤣🤣 simdi planlasam planladigim gibi olmazsa stres yaratacak bende o yuzden akisina biraktim. Yalniz kalmayayim da 😄😄
Bende aksine yalnız kalmak istiyorum. Sadece eşimi istiyorum yanımda ama eşim de bana bu düşüncemde destek olmazsa kendi bilir tek basima gider dogururum 😅

Kizlar bu arada dogum iznine ayrildim. Muhtesem biseymis evde olmak. Ama zaman cok hizli geçiyor. Ve ben planladığımdan cok daha agir aksak ilerliyorum sanki. Normalde eksikleri tamamlar yavas yavas hastane cantasini hazirlarim diyordum. 36. Haftaya dogru da sacimi kestirir boyatirim gibi planlamistim. 2 gun once birden bire bir duygu geldi icime ya erkenden dogurursam naparim diye😄🥹 o yuzden once kuafore gidip sacimi kestirip boyattim. Alisverisleri zaten yapmıştım ama eksikleri tamamlayip hastane cantasi olusturmaya giristim. Ama sandığımdan daha cok is oldugunu, umdugum kadar da hizli hareket edemedigimi farkettim🤣🤣

Oo buyumus kuzucuk masallah🧿🧿 31 de nst giriliyor muymus? Ben en son gittigimde 29du. Simdi 33 olmak uzere acaba nst ye alir mi diye dusunuyordum ben de🤔
Yok beni 32+0da almadı doktora bağlı. Bu gittiğimde 34+0 olucam Salı günü randevum var sancın ağrın olursa alıcam dedi artık haftalık gideceğim için 35te nstye başlayacak

Kizlar bu arada dogum iznine ayrildim. Muhtesem biseymis evde olmak. Ama zaman cok hizli geçiyor. Ve ben planladığımdan cok daha agir aksak ilerliyorum sanki. Normalde eksikleri tamamlar yavas yavas hastane cantasini hazirlarim diyordum. 36. Haftaya dogru da sacimi kestirir boyatirim gibi planlamistim. 2 gun once birden bire bir duygu geldi icime ya erkenden dogurursam naparim diye😄🥹 o yuzden once kuafore gidip sacimi kestirip boyattim. Alisverisleri zaten yapmıştım ama eksikleri tamamlayip hastane cantasi olusturmaya giristim. Ama sandığımdan daha cok is oldugunu, umdugum kadar da hizli hareket edemedigimi farkettim🤣🤣
Sorma sorma erteleye erteleye bir hal oldum valla ev darma duman neyseki hastane çantasına başladık ufaktan 😁 Benim izne ayrılmama daha 3,5 hafta var.
Sıhhatler olsun canım iyi yapmışsın. Bende 37de ağda kaş falan hallederim diyorum inşallah erken davranmaz 😒

Ay çok sevindim, işler hepimizde aynı durumda inan. Şurada kimse doğum çantam hazır yazmadı henüz 😅😅 saçların aradan çıkmış sihhatler olsun güle güle kullan. Günlük yürüyüşlerine baslayabilirsin hatta. Kıyafet düzenleme işi benim beklediğimden kolay olduğunu el kadar zaten kıyafetleri hemen bitiyor o yüzden işi de 😅🥰

Ay çok sevindim, işler hepimizde aynı durumda inan. Şurada kimse doğum çantam hazır yazmadı henüz 😅😅 saçların aradan çıkmış sihhatler olsun güle güle kullan. Günlük yürüyüşlerine baslayabilirsin hatta. Kıyafet düzenleme işi benim beklediğimden kolay olduğunu el kadar zaten kıyafetleri hemen bitiyor o yüzden işi de 😅🥰
Ya ben de millete hazırlayın heran gelebilir diyorum ama beklediğim bir şey var o gelince hazırlayabilicem😄 Güya 32 olunca hazır olacaktı ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Kasılma engeleyyici ilaçlarıma güveniyorum, çanta hazır olmadan doğurtmayacaklar beni 🤣

Sorma sorma erteleye erteleye bir hal oldum valla ev darma duman neyseki hastane çantasına başladık ufaktan 😁 Benim izne ayrılmama daha 3,5 hafta var.
Sıhhatler olsun canım iyi yapmışsın. Bende 37de ağda kaş falan hallederim diyorum inşallah erken davranmaz 😒
Ayy benim is yerindekiler de 36ya kadar dur dediler ama hic durasim yoktu. Aslinda isim de yorucu degil masabasi ama benim daha cok kafa dinlemeye ihtiyacim vardi. Okullar kapanmadan bu 1 ay cok kiymetli benim icin🤣🤣

X